تیرآهن ۱۴ اهواز IPE شاخه ۱۲متری

مشخصات فنی تیرآهن ۱۴ اهواز IPE شاخه ۱۲متری
کد کالا ۱۸۱۷
نام کالا تیرآهن 14 اهواز
طول ۱۲ متر
کارخانه اهواز
آخرین قیمت
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۵:۴۵
۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

برای اطلاع از قیمت تیرآهن ۱۴ اهواز و کارخانه های دیگر می توانید سایت آهن رسان را مشاهده کنید. سایز و مشخصات کامل این محصول را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید. هر تیرآهن اطلاعاتی دارد که هنگام استفاده از آن مهم است. ویژگی های فنی و مکانیکی تیرآهن ناشی از روش ساخت، استاندارد و کارخانه سازنده آن است. وزن تیرآهن در قیمت تیرآهن تاثیر می گذارد. بر اساس کاربردی که این محصول ساختمانی دارد، انواع و اندازه های مختلفی از آن ساخته می شود. تیرآهن برای افزایش استحکام ساختمان و سازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت تیرآهن 14 اهواز

قیمت تیرآهن ۱۴ اهواز

تیرآهن انواع مختلفی دارد. این محصول از نظر جنس، سایز، استاندارد و کارخانه تنوع زیادی دارد. هر نوع محصول خصوصیات متفاوتی با دیگری دارد. میزان مقاومت، استحکام و سایر ویژگی های فنی محصول بر اساس ترکیب شیمایی و آلیاژ آن و حتی روش ساخت تیرآهن های مختلف با هم تفاوت دارد و این موضوع به تنوع کاربرد آن و تنوع قیمت می انجامد. در ایران کارخانه های مختلفی هستند که تیرآهن تولید می کنند به عنوان مثال کارخانه ذوب آهن اصفهان، کرمانشاه، ناب تبریز و اهواز از مهمترین ان ها به شمار می روند.

برای محاسبه قیمت تیرآهن باید وزن آن را محاسبه کنیم. برای این کار نیز فرمول مشخصی وجود دارد اما معمولا برای راحتی کار و سرعت بخشیدن به کارها جدول وزن و اشتال محصولات با استانداردهای مختلف تدوین شده است. وزن تیرآهن ۱۴ اهواز نیز در جدول اشتال وزن مشخصی دارد که در استانداردهای مختلف ممکن است تفاوت هایی داشته باشد. وزن محصول مهم است زیرا بر وزن کلی سازه و ساختمان تاثیر دارد و در نهایت بر دوام و استحکام آن اثر می گذارد.

قیمت تیرآهن ۱۴ اهواز

معمولا قیمت کارخانه های معروف بالاتر است اما از نظر کیفیت و استانداردها تفاوت های کمی در محصولات وجود دارد. در کل محصول از نظر کیفیت و وزن در استفاده توسط مهندسین مورد توجه قرار می گیرد. محصولاتی زیاد کاربرد دارند که در موارد گوناگون کارایی بالایی داشته باشند. قیمت آهن ۱۴ اهواز نیز به خاطر کاربرد و کارایی بالایی که دارد بیشتر مورد جستجو قرار می گیرد و خرید و فروش بالایی دارد. برای اطلاع از قیمت آهن اهواز سایت و شبکه های اجتماعی ما را روزانه دنبال کنید.

برای دیدن قیمت تیرآهن کلیک کنید.

صفحه اینستاگرام آهن رسان