تیرآهن ۱۴ ذوب آهن اصفهان ۱۲ متری

مشخصات فنی تیرآهن ۱۴ ذوب آهن اصفهان ۱۲ متری
کد کالا ۱۱۹
نام کالا تیرآهن 14 ذوب آهن
طول ۱۲ متر
کارخانه ذوب آهن اصفهان
آخرین قیمت
۲ خرداد ۱۴۰۱ , ۱۵:۰۶
۲,۶۷۰,۰۰۰ تومان

در اینجا می توانید اطلاعات کاملی از ویژگی ها و قیمت تیرآهن ۱۴ ذوب آهن اصفهان را مشاهده کنید. تیرآهن انواع مختلفی دارد. کارخانه هایی مثل ذوب آهن اصفهان و فایکو مهمترین کارخانه های تولیدکننده تیرآهن در ایران هستند. برای استعلام فوری قیمت امروز تیرآهن در بازار با ما تماس بگیرید و یا سایت و شبکه های اجتماعی آهن رسان را دنبال کنید. قبل از خرید تیرآهن باید از نوع آن، داشتن استاندارد و ویژگیهای فنی و مکانیکی تیرآهن مطلع باشید. تیرآهن فولادی سایز ۱۴ مصرف بالایی در ساختمان سازی دارد. همانطور که می دانید سایز تیرآهن به اندازه ارتفاع جان تیرآهن گفته می شود.

قیمت تیرآهن 14 ذوب آهن اصفهان

قیمت آهن ۱۴ اصفهان

معمولا قیمت محصولات کارخانه ذوب آهن اصفهان کمی گران تر از سایر کارخانه ها است. این تفاوت قیمت به دایل مختلف اتفاق می افتد. برند و اعتبار ذوب آهن بسیار با ارزش است. محصولات تولیدی این کارخانه تطلبق بسیار بالایی با استانداردها دارند. از نظر کیفیت و تنوع نیز بالا است. در این صفحه شما می توانید هر روز قیمت تیرآهن ۱۴ اصفهان را مشاهده کنید. این محصول فوق العاده کاربردی و مهم است و در ساخت و سازها زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. برای محاسبه قیمت تیرآهن اندازه  ۱۴ که توسط کارخانه ذوب آهن اصفهان باید وزن محصول را محاسبه نمود که برای این کار نیز فرمول های مشخصی وجود دارد.

قیمت تیرآهن ۱۴ اصفهان به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت نفت، دلار، شمش، فولاد، مواد اولیه، حامل های انرژی و سوخت، قراضه، سنگ آهن و آهن اسفنجی، شرایط آب و هوایی، فصلی و سیاسی همه بر قیمت فولاد و محصولات فولادی تاثیر می گذارند. البته تیر فولادی تنها در ساختمان سازی استفاده نمی شود بلکه این محصول در صنایع دیگر نیز کاربرد دارد مثلا در معادن، ساخت ماشین آلات صنعتی و سنگین، در ساخت ریل و ..از انواع تیر فولادی استفاده می شود.

قیمت تیرآهن ۱۴ ذوب آهن اصفهان

در این سایت شما هر روز می توانید نرخ های به روز شده را ببینید. هر نوع تیراهن بر اساس سایز و مشخصات فیزیکی، مکانیکی و فنی و بر اساس کارخانه و استاندارد ساخت تنوع بالایی دارد و هر نوع ممکن است وزن متفاوتی با دیگری داشته باشد. بنابراین قیمت آهن ۱۴ اصفهان و دیگر کارخانه ها ممکن است با هم تفاوت داشته باشد. تیراهن۱۴ در واقع تیراهن فولادی است که اندازه ارتفاع جان آن چهارده سانتی متر یا ۱۴۰ میلی متر است. این محصول در ساختمان سازی و در اسکلت سازه ها بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. برای اطلاع از قیمت تیرآهن سایز ۱۴ کارخانه ذوب آهن اصفهان شما همچنین می توانید شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.

صفحه اینستاگرام آهن رسان

برای دیدن قیمت تیرآهن کلیک کنید.