تیرآهن ۱۶ ذوب آهن اصفهان ۱۲ متری

مشخصات فنی تیرآهن ۱۶ ذوب آهن اصفهان ۱۲ متری
کد کالا ۱۲۰
نام کالا تیرآهن 16 ذوب آهن
طول ۱۲ متر
کارخانه ذوب آهن اصفهان
آخرین قیمت
۲ خرداد ۱۴۰۱ , ۱۵:۰۶
۳,۱۲۰,۰۰۰ تومان

قیمت تیرآهن ۱۶ ذوب آهن اصفهان و بسیاری از محصولات دیگر به عوامل متعددی وابسته است. این محصولات هر یک در انواع گوناگون ساخته می شوند. تیرآهن دارای انواع و استاندارهایی همچون IPE, INP, CPE, IPB است. این استانداردها بر قیمت تیرآهن تاثیر می گذارند. تیرآهن در ساختمان سازی نقش مهمی دارد. کیفیت تیرآهن به استاندارد ساخ و جنس آن بستگی دارد. شما می توانید ویژگی های فنی و مکانیکی هر محصول را مشاهده کنید. برای استعلام فوری قیمت تیراهن ۱۶نیز می توانید با ما تماس بگیرید و یا اینکه سایت و شبکه های اجتماعی ما را دنبا کنید. تیرآهن ۱۶ جزء پرکاربردترین انواع تیرآهن به شمار می رود.

قیمت تیرآهن 16 ذوب آهن اصفهان

قیمت تیرآهن ۱۶ اصفهان

معمولا تیرآهن کارخانه ذوب آهن نسبت به سایر تولیدکنندگان قیمت بالاتری دارد. این موضوع به ارزش برند و البته کیفیت و استاندارد محصولات بر می گردد. لازم است بدانید در ایران کارخانه های مطرح دیگری همچون اهواز، کرمانشاه، ناب تبریز و … نیز تولیدکننده این محصول هستند. قبل از خرید تیر فولادی باید وزن آن را محاسبه کنند معمولا وزن تیرآهن و حدود آن مشخص است زیرا محصولات بر اساس استانداردها ساخته می شوند و بر این اساس وزن هر محصول در هر استاندارد مشخص است. پس می توانید قیمت تیرآهن ۱۶ ذوب آهن اصفهان را بر اساس جدول وزنی آن مشخص کنید.

از محصولات بسیار پرکاربرد بازار، تیرآهن ۱۶ است. این تیر فولادی در ساخت و ساز کاربرد زیادی دارد.تقریبا جزء ثابت در ساخت اسکلت ساختمان ها است. به همین دلیل همه تولیدکنندگان این سایز از تیر فولادی را می سازند. آهن آلات و محصولات فولادی و فلزی معمولا دچار نوسان قیمت می شوند که دلیل آن یز نوسان در بازار ارز، دلار، نفت، مواد اولیه و .. است. این عوامل و میزان عرضه و تقاضا در بازار بر قیمت محصولات تاثیر می گذارند. 

قیمت تیرآهن ۱۶ ذوب آهن

علاوه بر سایت می توانید قیمت تیرآهن ۱۶ ذوب آهن اصفهان را در شبکه های اجتماعی نیز ببینید یا با یک تماس استعلام فوری بگیرید.

تیرآهن انواع مختلفی دارد که نوع رایج آن تیرآهن معمولی اروپایی است. این محصول را با علامت IPE نشان می دهند و دارای سطح مقطعی به شکل I است. تیرآهن معمولی دیگری که در بازار بسیار خریدوفروش می شود، تیرآهن معمولی با استاندارد ساخت چین و روسیه است که آن را با نشان INP مشخص می کنند و تفاوتی که با نوع اروپایی دارد در انحنایی است که در محل اتصال بالها به جان است. در هر یک از این استانداردها تیرهای فولادی با سایزهای مختلف ساخته می شود. در اینجا شما قیمت آهن ۱۶ اصفهان را می بینید که هر روز به روزرسانی می شود. قیمت آهن ۱۶ اصفهان به عوامل متعددی وابسته است. شاخه ۱۲ متری این محصول دارای وزن حدود ۱۹۰ کیلوگرم است.

برای استعلام فوری قیمت تیرآهن ۱۶ کلیک کنید.

صفحه اینستاگرام آهن رسان