تیرآهن ۱۸ ذوب آهن اصفهان ۱۲ متری

مشخصات فنی تیرآهن ۱۸ ذوب آهن اصفهان ۱۲ متری
کد کالا ۱۲۱
نام کالا تیرآهن 18 ذوب آهن
طول ۱۲ متر
کارخانه ذوب آهن اصفهان
آخرین قیمت
۲ خرداد ۱۴۰۱ , ۱۵:۰۶
۴,۲۳۵,۱۰۰ تومان

برای اطلاع از آخرین قیمت های بازاز آهن می توانید سایت آهن رسان و یا شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید. استعلام قیمت تیرآهن ۱۸ ذوب آهن اصفهان به همراه مشخصات فنی و مکانیکی آن را در این صفحه ببینید. تیرآهن محصولی پر کاربرد برای صنعت ساخت و ساز به شمار می رود این محصول برای استحکام و دوام ساختمان ها و سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد در اسکلت بندی ساختمان ها نقش مهمی دارد. تیرآهن در اندازه ها و ابعاد گوناگون ساخته می شود. برای ساخت تیؤآهن استاندارهای مختلفی وجود دارد. قیمت تیرآهن امروز به عوامل مختلفی بستگی دارد.

قیمت تیرآهن 18 ذوب آهن اصفهان

قیمت تیرآهن ۱۸ اصفهان

یکی از محصولات مهم بازار فولاد، تیرآهن است. تیرآهن چند نوع از نظر شکل ظاهری و استاندارد ساخت دارد. از نظر سایز نیز انواع تیرآهن ساخته می شود. اهمیت بالای این محصول باعث شده است تا در این صفحه از سایت قیمت تیرآهن ۱۸ را قرار داده و در مورد این محصول صحبت کنیم. تیر فولادی دارای معمولا با شاخه هایی در طول ۱۲ متری ساخته می شود. وزن تیر فولادی بر اساس سایز، طول و استاندارد ساخت و حتی کارخانه سازنده متفاوت است. قیمت تیرآهن ۱۸ ذوب آهن اصفهان به صورت روزانه اینجا به روزرسانی می شود.

یکی از انواع تیرهای فولادی پرکاربرد بازار آهن، تیرآهن ۱۸ اصفهان است. البته محصولات کارخانه ذوب آهن در کل پرفروش هستند و قیمت بالاتری نیز دارند اما کاخانه های مختلف دیگری مثل کرمانشاه و اهواز نیز این تیر فولادی را تولید می کنند که کیفیت خوبی دارد. آهن آلات را معمولا بر اساس وزنی که دارند به فروش می رسانند زیرا چگالی فلزات با هم تفاوت دارد و تفاوت در چگالی بر مشخصات فنی و مکانیکی آن ها تاثیر دارد. حتی محصولاتی که در یک سایز و یک استاندارد یکسان ساخته می شوند ممکن است تفاوت وزن ناچیزی با هم داشته باشند که به خاطر روش ساخت است. برای محاسبه وزن تیرآهن فرومول مشخصی وجود دارد که برای هر نوع تیرآهن متفاوت است.

تیرآهن انواع مختلفی دارد که مهمترین و رایج ترین آن ها شامل تیرآهن اروپایی، تیرآهن روسی و تیرآهن هاش است. البته نوع جدیدی از تیرآهن نیز ساخته می شود که به آن تیرآهن لانه زنبوری گفته می شود. قیمت آهن اصفهان ۱۸ در بازار آهن و فولاد روزانه از طرف کارخانه و عوامل مختلف تعیین می شود. در برخی روزهها ممکن است نوسان زیادی در قیمت ها مشاهده شود که دلایل مختلفی همچون نوسان نرخ دلار، نفت و .. باشد. برای استعلام فوری قیمت تیرآهن ۱۸ ذوب آهن اصفهان با ما تماس بگیرید.

برای دیدن قیمت تیرآهن ۱۸ اصفهان کلیک کنید. و برای دیدن آخرین اخبار فولاد صفحه اینستاگرام آهن رسان را دنبال کنید.