میلگرد آجدار ۱۶ ظفر بناب A3 شاخه۱۲متری

مشخصات فنی میلگرد آجدار ۱۶ ظفر بناب A3 شاخه۱۲متری
کد کالا ۱۳۱۱
نام کالا میلگرد آجدار 16 ظفر بناب
آخرین قیمت
۲ خرداد ۱۴۰۱ , ۱۲:۲۸
۱۶,۳۰۰ تومان

میلگرد انواع مختلفی دارد که از نظر شکل ظاهر می توان انواع میلگرد ساده A1, میلگرد آجدار نوع A2 میلگرد آجدار نوع A3 و میلگرد آجدار نوع A4 را معرفی کرد. میلگرد آجدار بیشتر برای تقویت بتن مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت میلگرد آجدار ۱۶ ظفر بناب بر اساس قیمت بازار امروز آهن آلات، نرخ دلار، قیمت نفت و مواد اولیه مثل فولاد، شمش، ضایعات آهن، گندله و آهن اسفنجی و بسیاری از عوامل دیگر تعیین می شود. میلگرد به دو صورت شاخه وکلاف تولید و بسته بندی می شود. به بسته های میلگرد بندیل گفته میشود. در کارخانه های مختلف وزن بندیل با هم متفاوت است.

قیمت میلگرد آجدار 16 ظفر بناب

قیمت میلگرد ۱۶ بناب

میلگردهاانواع مختلفی دارند درواقع در استانداردها، سایزها و مدلهای مختلف ساخته می شوند که هم از نظر شکل ظاهر و هم از نظر کیفیت، کاربرد و خصوصیات فنی و مکانیکی با هم تفاوت هایی دارند. به همین دلیل قیمت میلگرد ۱۶ در دو نوع ساده و آج دار با هم متفاوت است. علاوه بر این کارخانه های مختلفی از این محول تولید می کنند. معمولا قیمت محصولات کارخانه ذوب آهن بالا است در مورد میلگرد نیز تا حدی به همین صورت است. البته کارخانه های زیادی هستند که در ایران تولیدکننده میلگرد هستند. از مهم ترین کارخانه های میلگرد می توان به نیشابور، شاهرود، شاهین بناب، ظفر بناب، یزد، ابهر، ابرکوه، میانه و سمنان اشاره کرد. قیمت میلگرد آجدار ۱۶ ظفر بناب نسبت به این محصول با سایز بزرگ تر ارزان تر است.

برای دیدن قیمت میلگرد بناب کلیک کنید.

قیمت میلگرد کارخانه ظفر بناب

قیمت میلگرد ۱۶ بناب امروز در بازار آهن و فولاد را می توانید در این صفحه هر روز مشاهده کنید. همانطور که می دانید این محصول هم به صورت شاخه و همبه صورت کلاف ساخته و بسته بندی می شود. میلگردهای شاخه به صورت بسته های با وزن و تعداد معین به نام بندیل و کلاف های میلرگرد نیز در وزن مشخص تولید و عرضه می شوند. میلگردهایی که قطر کم دارند مثلا دارای قطر کمتر از ۱۵ میلی متر، به صورت کلاف و میلگردهی با قطر بالا را فقط به صورت شاخه تولید می کنند. شاخه های میلگرد معمولا ۱۲ و یا ۶ متری هستند.

برای محاسبه قیمت میلگرد ۱۶ ظفر بناب وزن آن محاسبه می شود. این محصول در هر استانداردی که تولید شود یک وزن مشخص دارد که با فرمول های مشخصی محاسبه می شود. قیمت میلگرد آجدار ۱۶ ظفر بناب. اگر به دنبال اطلاعات کاملی از این محصول هستید می توانید وبلاگ آهن رسان را بخوانید. مقالات بسیار خوبی در بین مطالب وبلاگ و دانشنامه آهن رسان منتشر شده است که در آن می توانید اطلاعاتی مثل آرم میلگرد ظفر بناب، تلفن کارخانه میلگرد ظفر بناب، جدیدترین قیمت میلگرد ظفر بناب امروز، شرکت میلگرد ظفر بناب، قیمت روز میلگرد کارخانه ظفر بناب،  قیمت میلگرد ۱۶ ظفر بناب، قیمت میلگرد ظفر بناب امروز، قیمت میلگرد ظفر بناب تبریز، قیمت میلگرد ظفر بناب، قیمت میلگرد ظفر بناب درب کارخانه، قیمت میلگرد کارخانه ظفر بناب، قیمت میلگرد ۱۶ ظفر بناب، قیمت و وزن میلگرد ظفر بناب، قیمت کارخانه میلگرد ظفر بناب، میلگرد ظفر بناب، میلگرد ظفر بناب قیمت، مودار قیمت میلگرد ظفر بناب،  وزن میلگرد آجدار ظفر بناب، وزن میلگرد ظفر بناب، وزن میلگرد کارخانه ظفر بناب، وزن میلگرد ۱۶ ظفر بناب، کارخانه میلگرد ظفر بناب.

صفحه اینستاگرام آهن رسان