قیمت ورق a283 امروز


قیمت ورق a283 امروز را در ادامه این صفحه می توانید مشاهده کنید. قیمت روز انواع ورق فولادی را از کارخانه های مختلفی همچون فولاد مبارکه اصفهان، اکسین خوزستان و غیره توسط آهن رسان ارائه می شود. برای خرید ورق A283 با ما تماس بگیرید. ورق آلیاژی A283 نوعی ورق مخزنی است. عمده کاربرد این محصول برای ساخت انواع مخزن نگه دارنده، لوله و قطعات صنعتی است. جهت استعلام فوری قیمت ورق A283 همین حالا با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و یا لیست و صورت سفارش خود را برای ما ارسال کنید.

قیمت‌ها بدون احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

لیست قیمت ورق آلیاژی (A283) فولاد مبارکه اصفهان

بروز‌رسانی : ۲۵ شهریور , ۱۳:۵۸

لیست قیمت ورق A283 فولاد مبارکه اصفهان
نام گرید ضخامت ابعاد/عرض قیمت / کیلوگرم
ورق A۲۸۳ فولاد مبارکه C ۱۵ میل ۱۵۰۰*۶۰۰۰ میلی متر ۲۳,۳۰۰ تومان
ورق A۲۸۳ فولاد مبارکه C ۱۲ میل ۱۵۰۰*۶۰۰۰ میلی متر ۲۳,۳۰۰ تومان
ورق A۲۸۳ فولاد مبارکه C ۱۰ میل ۱۵۰۰*۶۰۰۰ میلی متر ۲۴,۲۰۰ تومان
ورق A۲۸۳ فولاد مبارکه C ۸ میل ۱۵۰۰*۶۰۰۰ میلی متر ۲۳,۳۰۰ تومان
ورق A۲۸۳ فولاد مبارکه C ۶ میل ۱۵۰۰*۶۰۰۰ میلی متر ۲۳,۳۰۰ تومان

قیمت ورق A283

خصوصیات ورق مخزنی

ورق مخزنی همان ورق آلیاژی A283 است که دارای ویژگی های بسیار خوب و مناسبی برای ساخت مخزن و لوله است. این محصول در برابر فشار و دمای بالا مقاومت بالایی دارد و میزان مقاومت کششی آن نیز خوب است بنابراین گزینه مناسبی برای ساخت انواع مخزن، لوله و تاسیساتی است که در مجاورت دما و حرارت بالا قرار دارند. مخازن تحت فشار، لوله های فشار قوی و تاسیسات نفت و گاز و پالایشگاهی مهم ترین زمینه های کاربرد ورق مخزنی هستند. این محصول در چهار استاندارد ساخته می شود. در واقع فولاد آلیاژی A283  دارای چهار گرید و استاندارد است که در میزان کربن موجود در ترکیب شیمیایی با هم تفاوت دارند.

گرید A,B,C,D چهار نوع ورق مخزنی هستند که از کم به زیاد دارای میزان مقاومت کشی هستند. و در این میان گرید سی کاربرد بیشتری دارد.