آشنایی با کارخانه آناهیتا گیلان

شرکت آناهیتا گیلان

کارخانه فولاد آناهیتا گیلان بعنوان یکی از تولیدکنندگان فولاد ایران، در زمینه ی تولید میلگردهای فولادی فعالیت دارد. این کارخانه دارای دو زیر مجموعه نیز می باشد. اولین مجموعه مجتمع ذوب آهن درفک شمال است و دومین مجموعه شرکت پروفیل کارآفرینان نسیم گیلان است. فعالیت این دو مجموعه در زمینه ی تولید میلگرد فعالیت دارند. با آهن رسان همراه باشید تا شناخت بیشتری درمورد این شرکت کسب نمایید.

آغاز فعالیت شرکت آناهیتا گیلان

شرکت فولاد آناهیتا گیلان در اواخر سال ۱۳۸۹ در شهرک صنعتی شهرستان رشت به مساحت ۲۰۹۰۸ متر مربع ساخته شد. در سال های ۱۳۹۰ الی ۱۳۹۱ خرید و راه اندازی ماشین آلات صنعتی به اتمام رسید و در سال ۱۳۹۲ تولید آزمایشی خود را شروع کرد. مجتمع فولاد آناهیتا گیلان در سال ۱۳۹۳ ماه شهریور کار خود را شروع نمود. کارخانه ی آناهیتا با ظرفیت ۳۲۰ هزار تن در سال شروع به کار نمود. فولاد آناهیتا گیلان در سال ۱۳۹۶ نشان شایسته ی ملی ایران و لوح ۶ ستاره ی وزارت صنعت و معدن و تجارت را دریافت کرد. این کارخانه با هدف ایجاد اشتغال و خودکفایی در بخش فولاد با دریافت نمودن مجوز به شماره ثبت ۱۶۱۷۴ در اداره ی شهرستان رشت ثبت شد. کارخانه آناهیتا گیلان بسیار مفتخر است که نیروهایی متخصص و کارآمد را در مجموعه ی خود دارد. این کارخانه همچون کارخانه فولاد گیلان بعنوان یکی از فعالترین کارخانجات فولاد استان گیلان است.

تولیدات آناهیتا گیلان

کارخانه آناهیتا گیلان با استفاده از ناوگان حمل و نقل آرمان بار گیل حمل و نقل سفارشات را بسیار سریع تر نموده است. محصولات کارخانه ی آناهیتا گیلان شامل میلگرد های آجدار مارپیچ به شکل دوکی و یا یکنواخت می باشد. همچنین این کارخانه میلگرد های آجدار جناقی نیز تولید می نماید. میلگرد های کارخانه آناهیتا گیلان با علامت اختصاری AG تولید می شوند. برای اطلاع از قیمت میلگرد در تمامی کارخانه‌ها به لینک درج شده مراجعه کنید.

 

  فولاد ناب تبریز + معرفی کارخانه و محصولات

 

زیر مجموعه های فولاد اناهیتا گیلان

مجتمع ذوب آهن درفک شمال سال ۱۳۹۶ جهت پشتیبانی از مواد اولیه ی فولاد آناهیتا در شهرک صنعتی رشت خریداری شد. مساحت این مجتمع ۱۰ هکتار می باشد. دومین گام خرید دو کوره ی القایی ۳۰ تنی بود که طی دو سال نصب و در سال ۱۳۹۸ این مجتمع شروع به فعالیت نمود. مجتمع ذوب آهن درفک شمال حدود ۸۰ درصد از مواد اولیه ی کارخانه ی آناهیتا گیلان را به شکل شمش فولاد تامین می کند. پروژه هایی برای تامین مواد اولیه ذوب نیز در حال انجام است که در آینده به بهره وری می رسد.

دومین مجموعه شرکت پروفیل کارآفرینان نسیم گیلان است. این شرکت با هدف تولید لوله و پروفیل فولادی در سال ۱۳۸۲ شروع به فعالیت کرد. این شرکت به دلیل تحریم های موجود و عدم دسترسی به مواد اولیه ی به عنوان یکی از واحد های غیر فعال شناخته شده بود. تا این که در سال ۱۳۹۲ توسط سهامداران کارخانه آناهیتا گیلان خریداری شد. این شرکت با مجهز شدن به ماشین آلات روز دنیا شروع به تولید لوله و پروفیل فولادی کرد. محصولات این شرکت ۲۴ نوع می باشد. در آخر شرکت حمل و نقل آرمان بار گیل می باشد. یکی از مهمترین مزیت هایی که کارخانه ی آناهیتا گیلان دارد تاسیس ناوگان حمل و نقل آرمان بار گیل است. با این کار سفارشات خود را در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان می رساند. یکی از دلایلی که باعث شده است فولاد آناهیتا گیلان جزو بهترین کارخانه های صنعت فولاد به شمار رود همین حمل و نقل سریع می باشد.

محصولات فولاد آناهیتا گیلان

از اصلی ترین تولیدکنندگان میلگرد فولادی در شمال کشور می توان به شرکت فولاد آناهیتا گیلان اشاره نمود. شرکت فولاد آناهیتا انواع میلگرد پر مصرف جهانی را مطابق با استاندارد های جهانی و ملی تولید و به بازار ارائه می دهد. این شرکت انواع فراوانی از میلگرد ها از سایز ۸ تا سایز ۳۲ را مطابق با نیاز بازار تولید و به بازار عرضه می کند. میلگرد های آناهیتا یک محصول نورد گرم می باشد که به دو شکل میلگرد ساده و آجدار تولید می شود. از دلایلی که باعث شده است نام این کارخانه برای کسانی که در این زمینه کار می کنند آشنا باشد تنوع بسیار بالای تولید میلگرد می باشد. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت میلگرد ساده و قیمت میلگرد آجدار به صفحات مربوط به هر یک مراجعه کنید.

محصولات فولاد آناهیتا گیلان

 

  کارخانه هفت الماس قزوین+مهمترین تولیدات ۷الماس

 

محصولات فولاد آناهیتا گیلان در زمینه ی میلگرد های ساده و آجدار می باشد. این میلگرد ها در سایز های بسیار متفاوت تولید می شوند. طبقه بندی میلگرد ها عبارتند از:

  • میلگرد ساده با علامت ۲۴۰ س
  • میلگرد آجدار مارپیچ با علامت ۳۴۰ آج
  • میلگرد آجدار مارپیچ با علامت ۳۵۰ آج
  • میلگرد آجدار جناقی با علامت ۴۰۰ آج
  • میلگرد آجدار جناقی با علامت ۴۲۰ آج
  • میلگرد آجدار مرکب با علامت ۵۰۰ آج
  • میلگرد آجدار مرکب با علامت ۵۲۰ آج

سایر تولیدات آناهیتا گیلان

کارخانه آناهیتا گیلان تولیدات بسیاری در زمینه محصولات فولادی دارد. تولیدات این کارخانه فقط میلگرد نمی باشد این کارخانه تولیدات دیگری چون : ورق آهنی و قوطی و پروفیل و لوله های فولادی و محصولات مفتولی و تیر آهن و شمش های فولادی و مواد اولیه و … می باشد. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت ورق، قیمت پروفیل امروز، قیمت تیرآهن و سایر مقاطع فولادی به صفحات مربوطه مراجعه کنید.

استاندارد تولیدات فولاد آناهیتا گیلان

همان طور که در بخش های بالاتر گفتیم یکی از تولیدات کارخانه آناهیتا گیلان میلگرد های فولادی می باشد. میلگرد های تولید شده در شرکت فولاد آناهیتا در انواع استاندارد های A2 و A3 مطابق با استاندارد GOST 5781 کشور روسیه در سایز های ۸ و ۱۰ و ۱۲ و ۱۴ و ۱۶ و ۱۸ و ۲۰ و ۲۵ و ۲۸ و ۳۲ می باشد. میلگرد های تولید شده در استاندارد کشورمان ایران ۳۱۳۲ ISIRI معادل میلگرد های آجدار ۳۴۰ و آجدار ۴۰۰ است. میان تمامی سایز هایی که نام بردیم سایز ۸ و ۱۰ مطابقت دارند با ۲A و باقی سایز ها مطابق با استاندارد ۳A تولید و عرضه می شوند.

شرکت فولاد آناهیتا گیلان دارای سه فاز در بخش تولیدات خود می باشد. اولین فاز تولید میلگرد های فولادی با ظرفیت ۲۵۰ هزار تن در سال است که امروزه تولیدات کارخانه به ۳۲۰ هزار تن به صورت سالانه می باشد. دومین فاز خط ذوب فولاد می باشد. سومین فاز تولیدات کارخانه تولید میلگرد در سایز های کوچک می باشد. قیمت میلگرد را با مراجعه به لینک درج شده مشاهده نمایید.

شرکت فولاد آناهیتا گیلان

 

  معرفی کارخانه فولاد خوزستان و تولیدات آن

 

ویژگی تولیدات شرکت آناهیتا

فولاد آناهیتا با بهری گیری از نیروهای متخصص و جوان توانسته است که محصولاتی با کمترین میزان مصرف انرژی و بهترین کیفیت ممکن به بازار عرضه نماید. این شرکت تمامی محصولات خود را مطابق با شرایط استاندارد ایران و جهان تولید می کند. این کارخانه به دلیل استفاده از تجهیزات بسیار کم مصرف و به روز جهان و داشتن آزمایشگاه های کنترل کیفی خود را هم ردیف با کارخانه های با سابقه و به نام در این صنعت قرار داده است. یکی دیگر از دلایلی که رضایت بسیاری از مشتریان را از شرکت فولاد آناهیتا گیلان به همراه داشته ارسال سریع سفارشات آنها بوده است. مشتریان می توانند در هر ساعت از شبانه روز سفارشات خود را ثبت کرده و در هر محلی که نیاز دارند محموله را دریافت نمایند.

 

کارخانه آناهیتا گیلان

کلام پایانی

فولاد آناهیتا گیلان یکی از کارخانه های به نام در صنعت فولاد کشورمان می باشد. این کارخانه دو شرکت و یک مجتمع را زیر مجموعه ی خود دارد. مجتمع ذوب آهن درفک شمال ۸۰ درصد از مواد اولیه ی کارخانه ی آناهیتا را تامین می نماید. شرکت پروفیل کارآفرینان نسیم گیلان نیز در تولید میلگرد ها نقش دارد. شرکت حمل و نقل آرمان بار گیل با هدف سرعت بخشیدن به ارسال سفارشات تاسیس شده است. کارخانه ی آناهیتا تولیدات فراوانی در زمینه ی فولاد دارد. تولیداتی چون : تیرآهن و ورق های آهن و میلگرد ها و لوله های فولادی و پروفیل ها و … . میلگرد های این کارخانه از سایز های ۸ تا ۳۲ تولید می شوند که طبق استانداردهای جهانی و ملی می باشد. کارخانه آناهیتا گیلان سالانه ۳۲۰ هزار تن تولیدات دارد. کارخانه ی آناهیتا از نیروهای متخصص و جوان استفاده می نماید. همچنین از به روز ترین و مجهز ترین ماشین آلات استفاده می کند. به همین دلیل مصرف انرژی این کارخانه کم می باشد. هرگونه سوال درمورد محصولات مختلف آهن و فولاد دارید، از کارشناسان مرجع قیمت آهن جویا شوید.

 

سولات متداول

آیا همه محصولات این کارخانه را دارید؟

بله همه محصولات موجود می باشد.

آیا قیمت درب کارخانه را ارائه می دهید؟

بله با توجه به سفارش تان می توانیم قیمت کارخانه یا بنگاه را ارائه دهیم.

اشتراک گذاری مقاله
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *