کارخانه ذوب آهن کیان کاشان

ذوب آهن کیان کاشان

کارخانه فولاد کیان کاشان که با نام مهر کیان کاشان نیز شناخته می شود در شهرک صنعتی امیرکبیر شهر کاشان واقع شده است. این یک تولیدکننده فولاد ایرانی مهم در کشور محسوب می شود که محصولات فولادی و آلیاژی مهمی مثل شمش های آلومینیوم، شمش روی آلیاژی و فولادهای آلیاژی را تولید و عرضه می کند. در ادامه توضیحات تکمیلی در مورد ذوب آهن کیان کاشان ارائه داده می شود با آهن رسان سایت مرجع قیمت آهن امروز همراه باشید.

مجتمع فولاد کیان کاشان

در سال ۱۳۸۰ راه اندازی و از سال ۱۳۸۱ فاز اول آن به بهره برداری رسید. در ابتدا عمده محصول تولیدی این کارخانه انواع شمش آلومینیوم و روی بود – در آن زمان با نام کیان آلیاژ کاشان شناخته می شد – و بعد با راه اندازی خطوط تولید مقاطع فولادی و آلیاژی دیگر محصولات متنوعی را برای مصرف صنایع داخلی تولید و عرضه کرد. در سال ۱۳۸۶ خط تولید میلگرد کیان کاشان به بهره برداری رسید. با توسعه و گسترش فعالیت ها در سال ۱۳۹۲ خط تولید نورد گرم و سرد فولاد و در سال ۱۳۹۴ خط تولید میلگرد راه اندازی شد.

 

  ورق آلیاژی چیست؟

 

آلیاژهای ساخت شرکت فولاد کیان در صنایع داخلی، خودروسازی، ساخت درب و پنجره و همچنین برای صادرات عرضه می شوند.

مجتمع فولاد کیان کاشان

محصولات کارخانه فولاد کیان

مهم ترین خصوصیتی که میلگرد کیان کاشان دارد، استحکام و قابلیت جوش کاری آن است.

  • گفته می شود که میلگردهای تولیدی این کارخانه دارای دو آنالیز در گریدهای ۱۹% و ۲۷% هستند.
  • میلگرد آجدار A3 و A2 و میلگرد ساده این کارخانه در طول های استاندارد ۶ و ۱۲ متری و در سایزهای ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸ تولید می شوند. برای اطلاع از قیمت میلگرد و قیمت میلگرد ساده به لینک های درج شده مراجعه کنید.
  • میلگرد های تولید شده پس از خروج از خط تولید در واحد کنترل کیفیت مورد آزمایش قرار می گیرند تا در صورت عدم تائید به خط تولید بازگردند.
  شناخت کامل کارخانه فولاد کاویان

شما می توانید برای اطلاع از قیمت میلگرد کیان کاشان با شماره ۰۵۱۳۱۹۱۶ تماس بگیرید.کارخانه فولاد کیان کاشان یک تولیدکننده استراتژیک محسوب می شود زیرا محصولات آهنی، آلیاژی و آلومینیومی به دلایل فراوانی و کاربردهای زیادی که دارند در صنایع فلزی از اهمیت بالایی برخوردارند. دانستن مشخصات آلومینیوم مهم است زیرا این فلز فوق العاده است و صنایع زیای به آن وابسته است.

شرکت فولاد کیان

آلومینیوم فلزی سبک، دارای ظاهری زیبا، مقاوم در برابر خوردگی، شکل پذیر، عایق و ضد جرقه، دارای آلیاژهای مختلف و بسیاری از ویژگیها و خصوصیات دیگر است. برای اطلاعات بیشتر در مورد فلز آلومینیوم و دانستن اینکه ورق آلومینیوم چیست روی لینک کلیک کنید.

در ایران کارخانه های زیادی هستند که در زمینه تولید فولاد و محصولات فولادی فعالیت دارند. کارخانه های تولیدکننده محصولات آلیاژی، آلومینیوم سازی و غیره نیز وجود دارد. در خصوص قیمت تیرآهن، قیمت ورق و محصولات مرتبط می توانید تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا این کارخانه ورق هم تولید می کند؟

خیر. اما ورق های با ضخامت بالا که با نام اسلب شناخته می شوند را تولید می کند.

آیا محصولات این کارخانه در همه شهرها پیدا می شود؟

بله ما محصولات همه کارخانه ها را برای تمام نقاط مختلف کشور تامین و ارسال می کنیم.

اشتراک گذاری مقاله
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *