مهمترین کارخانجات ورق سیاه را می شناسید؟

ایمان شکوهیان
تولیدکنندگان ورق سیاه

آیا می دانید بهترین کارخانه ورق سیاه در ایران کدام است؟ ویژگی های مهم چنین کارخانه ای چیست؟ قطعا این کارخانه می بایست از تجهیزات کاملاً ایده آل برخوردار باشد. روند تولید می بایست زمان بندی شده باشد به طوری که ورق ها از نظر کیفیت، ضخامت، میزان خمش پذیری و سایر فاکتورها تضمین شده باشند. در کارخانه ورق سیاه می بایست از ابزارهای با کیفیت استفاده شود به طوری که دوام این محصول تضمین شده باشد. البته که در ایران کارخانه های گسترده ای در زمینه تولید این محصول فعالیت می کنند که هر یک از نظر اجرایی شرایط قابل قبولی دارند. با آهن رسان مرجع تخصصی قیمت آهن همراه باشید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

کارخانه تولید ورق سیاه

فولاد مبارکه اصفهان بزرگترین کارخانه تولید ورق سیاه

محصولات فولاد مبارکه اصفهان توانسته رتبه بالایی در راستای تولید این ورق کسب نماید. کارخانه فولاد اصفهان توانسته ورق های سیاه را به صورت شیت و رول به بازار عرضه نماید. سیستم مهندسی در این کارخانه به شکل کاملاً پیشرفته دنبال می شود به صورتی که از برترین تولیدکننده ها در این راستا استفاده شده است. صفر تا صد فرآیند تولید این ورق در این کارخانه صورت می گیرد و نیاز به ابزارهای جانبی نخواهد بود. در این کارخانه ورق های سیاه شامل ضخامت های ۱ الی ۱۶ میلی متری در نظر گرفته می شود.

 

  لیست کارخانه های تولید ورق گالوانیزه

 

در این کارخانه سعی شده سری جدید از ورق های HB و HC نیز تولید می شود. این ورقه ها شامل طول های ۶ متری بوده که در سری جدید مدل های ۱۲ متری آن نیز عرضه شده اند. در این کارخانه سعی شده بهترین نوع ورق های سیاه تولید شود و روند تولید به صورتی است که در نهایت محصول صادر می شود. کارخانه فولاد مبارکه اصفهان یکی از بهترین کارخانه هایی است که به واسطه سیستم های تولید ورق سیاه توانسته درآمدزایی گسترده ای را فراهم سازد و بسیار موفق ظاهر شده است.

کارخانه ورق سیاه

 

تولیدکننده این ورق در ابعاد بالا

فولاد کاویان اهواز کارخانه ورق سیاه به صورت تخصصی است که توانسته در زمینه نورد گرم بهترین فعالیت را داشته باشد. این کارخانه به طور کلی رتبه بالایی در تولید انواع ساین محصول در ابعاد بالا دارد. محصولات این کارخانه تست های کنترل کیفیت را به طور دقیق پشت سر می گذارند. ورق های سیاه شامل ضخامت های ۸ الی ۲۰ میلی متر است. در واقع سعی شده سطح نیاز بازار نیز سنجیده شود. استاندارد DIN17100 نیز در تولید این ورق ها دیده می شود. کارخانه تولید فولاد کاویان توانسته تولید انبوه سالانه خود را افزایش دهد، به طوری که یکی از بهترین کارخانجات تولید ورق سیاه خواهد بود.

 

  کارخانه جات تولیدکننده ورق روغنی در ایران و جهان

 

یک موضوع مهم دیگر این است که این ورق ها از نظر نوع و ضخامت دسته بندی شده اند و فروش هر محصول بر اساس شرایط متقاضی در نظر گرفته می شود. عملیات نورد در این کارخانه به بهترین نحو صورت می گیرد. سعی شده بهترین ابزار آلات ریخته گری استفاده شود به طوری که عملیات ریخته گری سریع تر از سایر کارخانجات خواهد بود. البته که سیستم تولید در این کارخانه متفاوت از سایر بخش ها سنجیده شده است. به همین دلیل قیمت ورق سیاه کارخانجات برتر، بالاتر است.

تجهیزات به روز اروپایی در کارخانه فولاد اکسین اهواز

کارخانه فولاد اکسین اهواز به واسطه بهره مندی از تجهیزات به روز و ایده آل توانسته در لیست بهترین کارخانه ورق سیاه قرار بگیرد. در این کارخانه سعی شده محصولاتی بسیار با کیفیت عرضه شود. این ورق های تولیدی این کارخانه شامل ضخامت بالای ۶ میلی متر است. عرض هر یک نیز در حدود ۲ متر سنجیده شده است. نمونه محصولات تولید شده در این کارخانه به کشورهای بزرگ دنبال ارسال می شوند. مثلاً ورق st37 از محصولات ارزشمند تولید شده در کارخانه اکسین است. این کارخانه به طور کلی توانسته در زمینه تولید انواع ورق های سیاه از متدهای جدید استفاده نماید. دقت کنید که تولید ورق هایی که ضخامت استاندارد دارند کار نسبتاً دشواری به نظر می رسد اما در کارخانه اکسین سعی شده در ابتدا قالب گیری به بهترین نحو صورت بگیرد و سپس عملیات ضخامت دهی اجرا شود. تجهیزات به کار رفته در این کارخانه نیز اصولی و بر اساس موقعیت اجرایی سنجیده می شود.

کارخانه ورق سیاه

بهترین کارخانه ورق سیاه در بخش خصوصی

برخی از تولیدکنندگان این ورق توانسته اند اصول رقابتی بالایی را فراهم سازند. دقت کنید که استاندارد لازم در تولید این ورقه ها سبب شده تا ظرفیت تولید سالیانه روز به روز بیشتر شود. کارخانه تولید کننده ورق سیاه فولاد گیلان از دسته کارخانجاتی است که توانسته استانداردهای EN و ASTM را اجرا نماید که در کل کشور با حمایت روبرو شده است. البته که از نظر سبک ساخت سعی شده بهترین ایده ها به کار رود. موضوع پر اهمیتی که باید مدنظر قرار دهید این است که ظرفیت تولید سالیانه این کارخانه روز به روز در حال افزایش است. این پروسه به نوبه خود سبب می شود تا میزان تولید محصولات گسترده تر از سابق شود. کارخانه فولاد گیلان ورق های سیاه در ابعاد ۱ و ۱.۵ متر تولید کرده است که بتواند بهترین اثربخشی را داشته باشد. عرضه آن با قیمت مناسب در این کارخانه سبب شده تا یکی از برترین کارخانجات تولید ورق سیاه محسوب شود.

 

  برترین تولیدکنندگان ورق استیل در جهان

 

کارخانه فولاد گیلان یکی از بهترین کارخانجاتی است که استانداردهای قدرتمند جهانی را در اجرا و تولید این محصول رعایت نماید.

کارخانه تولیدکننده ورق سیاه

  مراحل تولید ورق فولادی

 

تولیدکنندگان ورق سیاه مطرح در کشور

کارخانه نورد و تولید قطعات فولادی در لیست بهترین کارخانه ورق سیاه قرار گرفته است. تجهیزات صنعتی در این کارخانه به قدری گسترده است که می توان گفت برای تولید ورق های سیاه با ضخامت های ۸ الی ۲۴ میلی متر سنجیده شده است. ابعاد مورد نظر برای این ورق های سیاه ۱۲۵۰ در ۶۰۰۰ میلی متر سنجیده شده است. دقت کنید که به طور کلی ظرفیت تولید در این کارخانه به میزان ۱۴ هزار تن سالانه رسیده است. ورق های سیاه از نظر کیفیت ساخت و اصول اجرایی متفاوت هستند. برخی از ورق ها بسیار روتین طراحی می شوند. برخی دیگر به شکلی هستند که نیاز به طراحی ویژه دارند. قالب بندی این ورق ها در این کارخانه به شکلی است که می تواند اثربخش باشد. برای دیدن قیمت ورق آهن روی لینک بزنید.

جمع بندی

کارخانه ورق سیاه در بخش خصوصی نیاز به حمایت های ویژه داشته تا میزان تولیدات را بیشتر نماید. به طور کلی ورق های سیاه تولیدی از نظر سبک اجرایی متنوع هستند. دقت کنید که در این زمینه اطلاعات مفیدی نیز صورت گرفته است. معاملات در بازار و بورس کالا نیز از مواردی است که بسیار ایده آل جلوه داده است. واحد تکمیل در کارخانه به صورتی است که در ابتدا ویژگی و کیفیت محصولات را می سنجد و سپس اقدامات لازم برای تولید محصولات را فراهم می سازد. تولید و عرضه کننده این محصول می تواند سهمیه قابل قبول از این محصول را عرضه نماید و به این ترتیب همه چیز با سطح کیفیت ایده آل ارزیابی شده است. درصورتی که مایلید اطلاعات بیشتری درمورد این ورق و مشخصات سایر محصولات به همراه قیمت آهن و تمامی آهن آلات موردنیاز خود کسب کنید، با ما در ارتباط باشید.

تولیدکننده ورق سیاه

سوالات متداول

آیا قیمت ورق سیاه تمام کارخانه ها باید یکسان باشد؟

خیر هر کارخانه بر اساس فاکتورهای متعدد ممکن است قیمت متفاوتی داشته باشد.

آیا ورق سیاه را می توان جوشکاری کرد؟

بله این محصول قابلیت جوشکاری خوبی دارد.

محصول کدام کارخانه بهتر است؟

همه کارخانه ها محصولات استاندارد تولید می کنند.

اشتراک گذاری مقاله
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *