قیمت جک سقف امروز


قیمت جک سقف امروز را می توانید در این صفحه از سایت آهن رسان مشاهده کنید.

لیست قیمت جک سقف

بروز‌رسانی : ۹ تیر , ۰۸:۴۰

لیست قیمت جک سقف
کد نام مشخصات وزن قیمت
۲۱۳۴۱ جک سقفی ۴ متری سر قوطی سر قوطی ۱۴.۵ کیلوگرم تماس بگیرید
۲۱۳۴۰ جک سقفی ۴ متری سر ناوانی سر ناودانی ۱۴.۵ کیلوگرم تماس بگیرید
۲۱۳۳۹ جک سقفی ۳.۵ متری سر قوطی سر قوطی ۱۴ کیلوگرم تماس بگیرید
۱۷۴۶۰ جک سقفی ۳.۵ متری سر ناودانی سر ناودانی ۱۳.۵ کیلوگرم تماس بگیرید
۱۷۴۵۸ جک سقفی ۳ متری سنگین سر قوطی سر قوطی ۱۲.۵ کیلوگرم تماس بگیرید
۱۷۴۵۶ جک سقفی ۳ متری سنگین سر ناودانی ۱۲ کیلوگرم تماس بگیرید
۱۷۴۵۴ جک سقفی ۳ متری سبک سر قوطی سر قوطی ۱۱.۵ کیلوگرم تماس بگیرید
۱۷۴۵۱ جک سقفی ۳ متری سبک سر ناودانی ۱۱ کیلوگرم تماس بگیرید

ساختمان ها و سازه هایی که ساخته می شوند قسمت های مختلفی دارند. این سازه ها تحت دو نوع بار قرار دارند. بارهای زنده و بار مرده. قسمت های مختلف ساختمان باید این بارهای وارد شده را تحمل کرده و با انتقال به زمین آن ها را کاهش دهد؛ مثلاً دیوارها، سقف و کف سازه هر یک باری را تحمل می کنند که از قسمت های مختلف به آن ها وارد می شود. جک سقفی یک وسیله و مقطعی است که بار سقف را نگه می دارد تا پروسه ساخت تکمیل شده و مقاوم سازی سازه انجام شود. جک از فروریختن سقف در این بازه جلوگیری می کند.

جک سقفی وسیله ای برای نگهداری موقت سقف تا تکمیل و ساخت آن طبقه است.

قیمت جک سقف

تقریباً در تمام ساختمان ها و انواع سقف ها مثل طاق ضربی، یونولیت، تیرچه بلوک و وافل از جک سقفی استفاده می شود. البته بسته به نوع پروژه ساخت و مکان آن از انواع مختلف جک سقفی استفاده می شود.

وقتی ساخت یک بنای سقف دار شروع می شود (فرقی ندارد ساختمان یک یا چند طبقه داشته باشد) از جک سقف تا پایان ساخت آن طبقه، برای نگهداری سقف و بار آن مورد استفاده قرار می گیرد.

جک سقفی در انواع مختلف تولید می شود ولی هر نوع سه جزء اصلی به نام نری، مادگی و رزوه دارد. برای ساخت جک از لوله استفاده می شود. رایج ترین لوله ها در قسمت پایین و بالا به ترتیب با سایز و گوشت ۶ سانتی متر- ۲ میلی متر و ۵ سانتی متر-۲.۵ میلی متر می باشد.

بر اساس ارتفاع سقف، ارتفاع جک سقفی نیز قابل تنظیم است که این کار با کمک سوراخ های که روی لوله نری قرار دارد و با رزوه محکم شده اند انجام می شود.

از نظر وزن جک سقفی دو نوه سبک و سنگین دارد و نوع سنگین تر تحمل بار، وزن و فشار بیشتری را نسبت به نوع سبک دارد.

در بازار می توان انواع جک سقفی صلیب دار، بدون صلبی، جک U شکل عراقی، جک شمعی، فلزی و تلسکوپی را پیدا کرده و با قیمت های مختلف خرید کنید.