قیمت گاردریل امروز


قیمت گاردریل امروز را می توانید در این صفحه از سایت آهن رسان مشاهده کنید.

لیست قیمت گاردریل

بروز‌رسانی : ۹ تیر , ۰۸:۴۰

لیست قیمت گاردریل
کد نام مشخصات قیمت
۱۷۴۱۳ گاردریل با روکش گالوانیزه گاردریل دو موج به طول ۴/۱۷- تیرآهن نمره ۱۴- پایه ۱/۵ متر با روکش گالوانیزه- ست پیچ و مهره- یک عدد ضربه گیر با ورق ۲ تماس بگیرید
۱۷۴۱۲ گاردریل با روکش رنگی گاردریل دو موج به طول ۴/۱۷- تیرآهن نمره ۱۴- پایه ۱/۵ متر با روکش رنگی- ست پیچ و مهره- یک عدد ضربه گیر با ورق ۲ تماس بگیرید

انواع و ویژگی ها

گاردریل به همان حفاظ هایی گفته می شود که در کنار خیابان ها، جاده و اتوبان ها زیاد دیده اید، گفته می شود. گاردریل ها در انواع و مدل های مختلف ساخته و استفاده می شوند. این محصولات معمولاً از فلزات محکمی مثل فولاد و آهن ساخته می‌شوند ولی نوع غیرفلزی نیز دارند. برخی گاردریل های بسیار محک از بتن ساخته می شوند؛ اما در این قسمت منظور اصلی ما گارد ریل های فولادی و فلزی هستند.

قیمت گاردریل

گاردریل برای محافظت از وسایل نقلیه در هنگام منحرف شدن از مسیر در کناره مسیرها و جاده ها نصب شده اند تا از سقوط آنها جلوگیری کنند. از گاردری ها معمولا در سر پیچ های خطرناک، در پرتگاه ها و کناره پل ها استفاده می کنند.

در برخی موارد نیاز است که گارد ریل خاصیت ارتجاعی داشته باشد تا در اثر برخورد وسایل نقلیه به آنها نیروی کمتری به ماشین وارد شده و آسیب دیدن خودرو و سرنشینان به حداقل برسد.

بر اساس شرایط استفاده و نوع کاربرد چند نوع اصلی گارد ریل وجود دارد: گاردریل ارتجاعی یا انعطاف پذیر، گاردریل نیمه صلب، گاردریل صلب.

هر یک از این گاردریل ها مدل های مختلفی دارند. برای داشتن اطلاعات بیشتر در این رابطه مقاله زیر را بخوانید.

گاردریل چیست