قیمت توری مرغی امروز


قیمت توری مرغی امروز را در این صفحه از سایت آهن رسان هر روز می توانید مشاهده کنید.

لیست قیمت توری مرغی

بروز‌رسانی : ۹ تیر , ۰۸:۴۰

لیست قیمت توری مرغی
کد نام مفتول چشمه قیمت / کیلوگرم
۱۴۷۴۸ توری مرغی ۱۴ کیلویی عرض ۱۲۰ ۰.۵ میلی متر ۱.۲ اینچ تماس بگیرید
۱۴۷۴۵ توری مرغی ۹ کیلویی عرض ۱۲۰ ۰.۵ میلی متر ۳.۴ اینچ تماس بگیرید
۱۴۷۳۷ توری مرغی ۷.۵ کیلویی عرض ۱۲۰ ۰.۴۵ میلی متر ۳.۴ اینچ تماس بگیرید
۱۴۷۴۳ توری مرغی ۷ کیلویی عرض ۱۲۰ ۰.۴۷ میلی متر ۱ اینچ تماس بگیرید
۱۴۷۳۶ توری مرغی ۶ کیلویی عرض ۱۲۰ ۰.۴ میلی متر ۳.۴ اینچ تماس بگیرید
۱۴۷۳۲ توری مرغی ۵.۵ کیلویی عرض ۱۲۰ ۰.۳۶ میلی متر ۳.۴ اینچ تماس بگیرید

یکی از توری‌های رایج، سبک و ارزان قیمت بازار توری مرغی است. این محصول با چشمه‌های شش ضلعی، مفتول نازک، از جنس فولاد گالوانیزه گرم و یا سرد است که بیشتری کاربرد آن در ساخت قفس حیوانات، محافظ مزارع و باغ‌ها و امثال آن استفاده می‌شود. همچنین از این محصول در ساخت‌وسازها نیز استفاده می‌شود مثلاً از آن در گچ کاری برای افزایش مقاومت گچ و جلوگیری از ترک خوردگی، در ستون‌ها، سقف و در زیرسازی کاشی نیز استفاده می‌شود.

انواع توری مرغی بر اساس اندازه چشمه، ضخامت مفتول و جنس آن در بازار پیدا می‌شود. معمولاً توری مرغی را بر اساس وزن طاقه یا رول آن خرید و فروش می‌کنند. به طور رایج طاقه‌های توری مرغی در طول‌های ۴۵ متر هستند. قیمت توری مرغی در انواع و استاندارهای مختلف متفاوت است و شما می توانید تنها با یک تماس از آن مطلع شوید.

ازآنجاکه توری مرغی نیز همانند توری‌های دیگر معمولاً در معرض رطوبت قرار می‌گیرد امکان خوردگی و زنگ‌زدگی در آن بالا است به همین دلیل آن را معمولاً از گالوانیزه سرد و یا گرم تولید می‌کنند زیرا ارزان ر از فولاد ضدزنگ است. البته روش‌های پوششی دیگری نیز برای مقاوم‌سازی فولاد در برابر خوردگی وجود دارد.

قیمت توری مرغی