قیمت تیرآهن کرمانشاه امروز


تیرآهن کارخانه فولاد غرب که به تیرآهن کرمانشاه معروف است یکی از محصولات پر فروش بازار آهن آلات به شمار می رود. کیفیت این محصول بالاست و از نظر خصوصیات فنی و مکانیکی در حد بالایی قرار دارد و به عنوان تیرآهن پر کاربرد صنعت ساختمان سازی شناخته می شود. قیمت تیرآهن کرمانشاه همانند محصولات سایر کارخانه ها بر اساس وزن، آنالیز محصول و عوامل تاثیرگذار بر بازار، تعیین می شود. محصول تیرآهن در سایزهای ۱۶،  ۱۸ و ۱۴ بیشتر مصرف می شود و از آن اغلب در اسکلت ساختمان ها و سازه های فولادی، ساخت اسکله، پل، سد و غیره استفاده می شود.

 قیمت‌ها بدون احتساب ۹% مالیات بر ارزش افزوده است

لیست قیمت تیرآهن کرمانشاه

بروز‌رسانی : ۹ تیر , ۰۸:۳۹

لیست قیمت تیرآهن کرمانشاه
کد نام طول قیمت / شاخه
۲۳۷۵۲ تیرآهن ۱۴ کرمانشاه ۱۷۰ کیلو ۱۲ متر تماس بگیرید
۲۳۷۴۹ تیرآهن ۱۴ کرمانشاه ۱۵۰ کیلو ۱۲ متر تماس بگیرید
۲۳۷۴۶ تیرآهن ۱۴ کرمانشاه ۱۴۰ کیلو ۱۲ متر تماس بگیرید
۲۳۷۴۷ تیرآهن ۱۴ کرمانشاه ۱۳۰ کیلو ۱۲ متر تماس بگیرید
۲۳۷۴۸ تیرآهن ۱۴ کرمانشاه ۱۲۰ کیلو ۱۲ متر تماس بگیرید

تیرآهن کرمانشاه

مثل محصولات کارخانه های دیگر، تیراهن کرمانشاه نیز دارای ویژگیهایی مثل طول، سایز، جنس و مشخصات فنی و مکانیکی است. دو نوع رایج و پرکاربرد تیرآهن I یعنی IPE و INP توسط کارخانه کرمانشاه تولید می شود. علاوه بر این دو محصول، تیرهای نوع IPB یا بال پهن نیز در سایزهای استاندارد ساخته می شود. از محصولات مهم و معروف این تولیدکننده، تیرآهن سایز ۱۴ است. این محصول در وزن های ۱۲۰، ۱۳ و ۱۴۰ کیلوگرمی تولید می شود که به ترتیب تیر آهن ۱۴ سبک کرمانشاه، تیرآهن متوسط و تیرآهن ۱۴ سنگین کرمانشاه نام دارند. در حال حاضر نوع متوسط آن پر فروش تر است.

تیرآهن کرمانشاه

کیفیت تیرآهن کرمانشاه

یکی از دلایل معروف بودن تیرآهن های کرمانشاه، کیفیت بالای آن است. استحکام بالا و داشتن مقاومت در برابر بارهای وارد شده زیاد از ویژگیهای اصلی تیرهای فولاد کارخانه کرمانشاه محسوب می شود. به دلیل اهمیت و کاربرد زیاد این محصول قیمت تیرآهن کرمانشاه نیز زیاد جست جو می شود و احتمالا دلیل اصلی اینکه شما در حال حاضر در این صفحه از سایت آهن رسان هستید نیز همین مورد باشد.

همچنین قیمت تیرآهن کرمانشاه در شهرهای ارومیه، همدان و استان های غربی نیز بسیار مهم است زیرا کارخانه مذکور در این منطقه از کشور بازار بسیار خوبی دارد. با توجه به نوع کاربرد و پروژه ساخت و سازی که این محصول در آن استفاده می شود، می توان از تیرهای فولادی مختلفی استفاده کرد. دراین مورد مهندسین سازه و پیمانکاران تصمیم گیری می کنند.

مقایسه تیرآهن کرمانشاه با تیرآهن اصفهان برای خیلی از مشتریان اهمیت دارد و این سوال پیش می آید که این دو محصول چه ویژگی هایی دارند و کدام بهتر است. به طور کلی می توان گفت هر دو محصول استانداردهای لازم را در نوع خود دارند و هر دو از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار هستند.

انواع تیرآهن کرمانشاه

تیرآهن کرمانشاه در سایزهای ۱۶،  ۱۸ و ۱۴ تولید و عرضه می شود:

تیرآهن ۱۴ کرمانشاه

چه چیزی باعث مهم شدن این محصول شده است؟ چرا میزان جست‌وجوی تیرآهن ۱۴ کرمانشاه زیاد است؟ مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول چیست؟ در چه مواردی بیشتر کاربرد دارد؟ با پاسخ دادن به این سؤالات می‌توان به دلیل اهمیت بالای این محصول پی برد. خرید میلگرد از طریق این مقاله می توان انجام داد. سابقاً تیرآهن سایز ۱۴ کارخانه کرمانشاه را در سه وزن ۱۲۰، ۱۳۰ و ۱۴۰ کیلوگرمی تولید می‌کردند. به با نام تیرآهن سبک، متوسط و سنگین شناخته می‌شدند. اکنون مجتمع تولیدی جهان فولاد غرب، تیرآهن سایز ۱۴ را با وزن ۱۳۰ کیلوگرمی تولید و به بازار عرضه می‌کند.

همان‌طور که می‌دانید کارخانه ذوب‌آهن اصفهان یکی از معتبرترین و معرف‌ترین کارخانه‌های تولید فولاد در کشور است. در کارخانه ذوب‌آهن اصفهان، تیرآهن را با اختلاف وزن ۲۵ کیلوگرمی در مقایسه با کرمانشاه می‌سازند؛ یعنی وزن تیرآهن ۱۴ کرمانشاه کمتر و سبک‌تر از وزن تیرآهن ۱۴ ذوب‌آهن اصفهان است. به نظر شما دلیل این اختلاف چیست؟ دلیل اختلاف وزن تیرآهن دو برند در تفاوت ضخامت بال، ارتفاع و ضخامت جان تیرآهن است. البته این اختلاف در حد ۱ تا ۲ میل و خیلی ناچیز است. همین اختلاف وزن و سبک بودن، باعث کم شدن قیمت تیرآهن ۱۴ کرمانشاه نسبت به برندهای دیگر باشد. در کارخانه فولاد کرمانشاه، محصولات تولیدی تحت عملیات کنترل کیفیت و تست قرار می‌گیرند تا از ابعاد مختلف موردسنجش قرار بگیرند. واحد کنترل کیفیت مجتمع تولیدی جهان فولاد غرب سه وظیفه اصلی زیر را دارد.

تیرآهن ۱۶ کرمانشاه

سایز ۱۶ تیرآهن این کارخانه نیز مصرف بالایی دارد و در بازار زیادی دارد. در جدول وزنی ارائ شده توسط تولید کننده که می توانید آن را در سایت کارخانه جهان فولاد غرب هم مشاهده کنید، وزن تیرآهن سایز ۱۶۰ میلی متری (سایز ۱۶) در سه نوع سبک، متوسط و سنگین حدودا ۱۴۷، ۱۵۲ و ۱۸۹ است. البته این مقادیر بر اساس تیرهای به طول ۱۲ متر است.

تیرآهن ۱۸ کرمانشاه

این محصول نیز از نظر کیفیت و فروش با محصول کارخانه ذوب آهن رقابت می کند و هر دو بسیار مورد قبول مصرف کننده هستند. طبق جدول وزنی این محصول در وزن های ۱۷۹، ۱۸۴ و ۲۲۵ کیلوگرمی ساخته می شود که در سه نوع سبک، متوسط و سنگین قرار می گیرند . توجه داشته باشید که این مقادیر برای تیرهای ۱۲ متری می باشد.

عوامل موثر بر نوسان قیمت روز تیرآهن کرمانشاه

تاثیر نرخ دلار بر قیمت تیرآهن کرمانشاه

بله همانند بسیاری از محصولات به همان دلیل که نرخ ارز بر قیمت مقاطع فولادی تأثیر می گذارد، قیمت تیرآهن کرمانشاه را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. همچنین قیمت این محصول بر پایه بورس نیز تغییر می کند. موارد دیگری همچون قیمت نفت و حامل های انرژی، میزان عرضه و تقاضا در بازار، قیمت مواد اولیه و شرایط مهم سیاسی منطقه و جهان بر این مورد تاثیرگذار است.

قیمت تیرآهن کرمانشاه

میزان عرضه و تقاضا

همانطور که گفته شد این مورد تأثیر چشمگیری بر قیمت ها دارد، اگر میزان عرضه زیادتر از میزان تقاضا باشد، بازار افت می کند و قیمت ها کاهشی می شوند اما اگر عکس این مورد رخ دهد، قیمت ها با شیب تندی بالا می روند. البته نباید تأثیر برند را بر قیمت نادیده گرفت. گاهی تفاوت قیمت ها تنها به خاطر تفاوت برند هستند.

تاثیر وزن محصول

همانطور که می دانید محصولات فولادی و آهن آلات بر حسب وزن شان معامله می شوند. بری خرید و فروش تیرآهن ۱۲ کرمانشاه، ملاک و معیار اولیه برای تعیین قیمت، وزن محصول است. هر کیلوگرم تیرآهن ۱۲ کرمانشاه یک قیمت مشخص دارد.

خرید آنلاین و بدون واسطه تیرآهن کرمانشاه با ضمانت کیفیت از آهن رسان

قطعاً خرید و فروش آهن به صورت آنلاین بدون تایید امکان پذیر نیست زیرا عوامل زیادی در قیمت نهایی محصول تأثیر می گذارند و فروشنده نمی تواند یک نرخ مشخص را برای همیشه در سایت قرار دهد و با یک دکمه همانند بسیاری از کالاهای دیگر اقدام به فروش تیرآهن کند. یک موضوع مهم نگهداری و انبار کردن محصولات آهنی است. با این حال خریداران و مشتریان عزیز آهن رسان می توانند با یک تماس تلفنی یا پیام از قیمت روز مطلع شده و در کمترین زمان ممکن پیش فاکتور دریافت نمایند.

مجتمع جهان فولاد غرب

کارخانه تیرآهن کرمانشاه که زیرمجموعه مجتمع جهان فولاد غرب است یکی از مهم ترین تأمین و تولیدکننده تیرآهن مصرفی کشور و یکی از صادرکنندگان نمونه به شمار می رود. لازم به ذکر است مجتمع جهان فولاد غرب در نزدیکی جاده کرمانشاه – هرسین واقع شده و سالانه ظرفیتی بالغ بر ۳۰۰ هزار تن محصول دارد. در این کارخانه علاوه بر تیرآهن محصولات دیگری همچون نبشی، میلگرد و ناودانی نیز تولید می شود.

خرید تیرآهن کرمانشاه

کارخانه تیرآهن جهان فولاد غرب کرمانشاه

این کارخانه به واسطه نیروهای مجرب و متخصص، دستگاه ها و تجهیزات به روز و کامل از جمله سیستم های نورد گرم، واحدهای کنترل غلتک ها و کنترل کیفیت، همچنین به خاطر استفاده از مواد اولیه مرغوب همچون شمش های فولادی با ویژگی‌های بسیار خوب، محصولات تولید شده باکیفیت و معروفی دارد. اکنون واحد تحقیق و توسعه در کارخانه جهان فولاد غرب به صورت حرفه ای در راستای افزایش بهره وری و رضایت مصرف کننده و همچنین رعایت استانداردهای زیست محیطی در حال فعالیت است.

تیرآهن کارخانه کرمانشاه بسیار معروف است. سایزهای رایج ۱۴ و ۱۶ تیرآهن کرمانشاه کاربرد و فروش بیشتری دارند این دو محصول بعنوان تیرآهن پرکاربرد ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند. تیرآهن این کارخانه در دو نوع سبک و سنگین رایج تر است به طوری که نوع سنگین سایز ۱۴ آن ۱۵۰ کیلویی مطابق با جدول استاندارد وزنی است.

قیمت تیرآهن انبار کرمانشاه

برای استعلام قیمت روز تیرآهن کرمانشاه می توانید وارد سایت آهن رسان شده و یا به صورت مستقیم با تلفن ۵ رقمی ۳۱۹۱۶-۰۵۱ تماس بگیرید. تیراهن ها استاندارد ۱۲ و یا ۶ متری که به صورت شاخه ای ارائه می شوند پس از محاسبه وزن تعیین قیمت می شوند. برخی دلایل و عوامل مؤثر بر بازار آهن و فولاد موجب نوسان در قیمت تیرآهن کرمانشاه می شوند. این نوسانات نیز بر قیمت ساخت و ساز و مسکن و موارد دیگر تأثیر می گذارند. قیمت آهن کرمانشاه ممکن است در مقایسه با بسیاری از کارخانه ها گران تر و در مقایسه با برخی ارزان تر باشد.