قیمت نبشی 4 مشهد

جدول محصولات
بروزرسانی : ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
عنوان محصول
ضخامت
قیمت
۹ میلی متر

۲۴,۰۰۰ تومان

۸ میلی متر

۲۲,۶۵۰ تومان

۸ میلی متر

۲۴,۳۰۰ تومان

۸ میلی متر

۲۴,۰۰۰ تومان

۸ میلی متر

۲۴,۰۰۰ تومان

۷ میلی متر

۲۴,۰۰۰ تومان

۷ میلی متر

۲۳,۹۴۰ تومان

۷ میلی متر

۲۴,۰۰۰ تومان

۶ میلی متر

۲۵,۰۰۰ تومان

قیمت نبشی ۴ در مشهد بصورت روزانه در سایت آهن‌رسان بروزرسانی می‌شود. نبشی مشهد از محصولاتی است که آهن‌رسان به صورت مستقیم و بدون واسطه به سراسر کشور عرضه می‌کند. جنس نبشی، نوع نبشی (سنگین/ سبک)، سایز، هزینه مواد اولیه و حامل‌های انرژی، معاملات نبشی در بورس کالا، نوسانات قیمت ارز، کیفیت کارخانه تولیدکننده، میزان عرضه و تقاضا و هزینه حمل‌ونقل برخی از مهمترین فاکتورهای تعیین قیمت نبشی ۴ مشهد هستند که با در نظر گرفتن این عوامل قیمت نبشی و نوسان‌های افزایشی یا کاهشی آن تعیین می‌شود. لذا جهت دریافت قیمت نبشی ۴ مشهد، می‌توانید به صفحه قیمت نبشی مشهد مراجعه کرده یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

قیمت نبشی ۴ مشهد امروز

قیمت روز نبشی ۴ مشهد همچون قیمت نبشی ۳ مشهد یکی از مهمترین نیازهای پیمانکاران پروژه و صاحبان کسب‌وکارهای فعال در حوزه آهن‌آلات است و به فعالین این صنعت کمک می‌کند تا تصمیمات بهتری برای خرید و فروش نبشی بگیرند.  بنابراین یکی از بهترین راه‌ها برای اطلاع از قیمت روزانه انواع نبشی در مشهد، استفاده از اطلاعات لحظه‌ای قیمت این مقطع فولادی در سایت آهن‌رسان است. سایت و شبکه‌های اجتماعی آهن‌رسان به عنوان یک منبع معتبر، جداولی را ارائه می‌کند که در آن‌ها قیمت روز نبشی و قیمت آهن امروز به‌طور مستمر به‌روزرسانی می‌شود. با مراجعه به این جداول، شما به راحتی می‌توانید از تغییرات اخیر قیمت نبشی آگاه شده و تصمیمات خرید خود را بر اساس اطلاعات دقیق‌تری اتخاذ کنید.

قیمت انواع نبشی ۴ در مشهد

نبشی از نظر ظاهری، کاربرد، ابعاد، روش تولید و کارخانه‌های تولیدکننده دارای انواع مختلفی بوده که هریک از این پارامترها روی قیمت نهایی این محصول تاثیرگذار است. کارخانجات متعددی نبشی ۴ در مشهد را تولید می‌کنند که هر کدام دارای ویژگی‌ها و کیفیت متفاوتی هستند و شما می‌توانید پیش از خرید نبشی قیمت برندهای مختلف را در سایت آهن‌رسان بررسی کرده و مناسب‌ترین محصول را با توجه به بودجه خود تهیه کنید. اما برخی از آن‌ها عبارتند از:

 1. قیمت نبشی ۴ شکفته مشهد

نبشی ۴*۴۰*۴۰ شکفته مشهد دارای دو بال مساوی با سایز ۴۰ سانتی‌متر است. این نوع نبشی در اصطلاح بازار به عنوان نبشی ۴۰*۴۰ گوشت ۴ شناخته می‌شود. وزن نبشی ۴ شکفته مشهد حدوداً ۱۴ کیلوگرم است. چنانچه قصد خرید نبشی ۴ شکفته مشهد را دارید، می‌توانید برای اطلاع از قیمت نبشی۴  شکفته مشهد به صفحه قیمت نبشی شکفته مشهد مراجعه کنید.

 1. قیمت نبشی ۴ اصفهان

قیمت نبشی ۴ ذوب آهن اصفهان در مشهد و سایر کارخانجات تولیدی براساس کیفیت و برند محصول تعیین می‌شود و بهتر است پیش از خرید نسبت به کیفیت کارخانه موردنظر و قیمت این محصول اطمینان حاصل کنید. آهن‌رسان بزرگترین نماینده فروش نبشی اصفهان و سایر کارخانجات در مشهد و تهران بوده و قیمت روز انواع نبشی اصفهان را در سایت و شبکه‌های اجتماعی خود بروز می‌کند. لذا شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت نبشی ۴ اصفهان و سایر ابعاد، علاوه‌بر سایت آهن‌رسان، به شبکه‌های اجتماعی ما نیز مراجعه کنید.

قیمت نبشی 4 مشهد امروز – قیمت نبشی 4 شکفته مشهد | آهن رسان

نبشی ۴ مشهد

نبشی ۴ یا نبشی ۴۰*۴۰ مشهد یکی از محصولات تولیدی کارخانه‌های فولاد در مشهد و سایر شهرهای ایران است، که دو بال مساوی به اندازه ۴ سانتی‌متر دارد. این نبشی در ضخامت‌های مختلف تولید می‌شود که کارخانجات داخلی، آن را در ضخامت ۴، ۳ و ۲.۵ تولید می‌کنند. به‌ضخامت‌های کمتر از ۴، نبشی ۴ سبک گفته می‌شود. وزن و قیمت نبشی ۴ سبک را می‌توانید در این صفحه ببینید.

نبشی ۴ شکفته مشهد

نبشی ۴ شکفته مشهد یکی از مهمترین پروفیل‌های ساختمانی و پرطرفدارترین محصولات تولیدی شکفته است که در دو نوع فابریک و پرسی تولید می‌شود و کاربردهای زیادی در صنعت و ساختمان‌سازی دارد. از نبشی شکفته مشهد می‌توان به صورت منفرد و مرکب در صنعت ساختمان‌سازی استفاده کرد.

خرید نبشی ۴ مشهد

خرید هرگونه مقطع آهنی از جمله نبشی باید به صورت آگاهانه و همراه با مشاوره انجام شود. کارشناسان ما در آهن‌رسان در ساعات اداری به شما کمک می‌کنند تا نبشی مورد نظر خود را در بهترین زمان و با قیمتی مناسب تهیه کنید. چنانچه قصد خریداری کردن نبشی ۴ مشهد را دارید، می‌توانید نبشی ۴ را به‌صورت اینترنتی و با پر کردن فرم ثبت سفارش در آهن‌رسان بخرید. همچنین می‌توانید برای خرید نبشی ۴ از طریق تماس با کارشناسان فروش و بازرگانی آهن‌رسان، در سریع‌ترین زمان ممکن، نبشی ۴ مورد نیاز خود را خریداری کنید و پس از تکمیل فرآیند خرید در سریع‌ترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

شما می‌توانید با خرید نبشی ۴ مشهد از آهن‌رسان؛ از مزایای ارسال فوری بار، قیمت مناسب کالا و خدمات پشتیبانی بهره‌مند شوید. در ضمن در صورت نیاز به خدمات برشکاری، جوشکاری و … می‌توانید روی آهن‌رسان حساب کنید.

 

نحوه تولید نبشی ۴ مشهد

هر نبشی بسته به اینکه چه کاربردی در صنعت دارد، به دو روش زیر تولید می‌شود:

 1. روش فابریک: تولید نبشی با روش فابریک، منطبق با فرآیند نورد گرم است. در واقع در این روش, شکل‌دهی نبشی‌ها مطابق با اسلب‌های گداخته انجام می‌شود که خواص مکانیکی خاصی را در آن‌ها ایجاد می‌کند. سپس با بازرسی‌های نهایی, محصولات بسته‌بندی و به بازار آهن آلات عرضه می‌شوند.
 1. روش پرسی: به منظور تولید نبشی با این روش از ورق فولاد به عنوان ماده اولیه استفاده می‌کنند. در قدم اول ورق‌های فولادی با عبور از دستگاه‌های مخصوص بریده می‌شوند. سپس طی فرآیند نورد سرد به شکل مورد نظر در می‌آیند. در نهایت پس از عبور از مرحله کنترل کیفی و رفع عیوب احتمالی بسته‌بندی و به بازار عرضه می‌شوند.

وزن نبشی ۴ مشهد

وزن نبشی، از جمله عوامل مهمی است که در تعیین قیمت آن بسیار موثر است. بنابراین، وزن و قیمت نبشی ۴  و وزن و قیمت نبشی ۳ در مشهد با یکدیگر ارتباط مستقیم دارند. بدین صورت که با افزایش وزن نبشی ۴، قیمت آن نیز افزایش می‌‌یابد. به‌طور معمول، وزن نبشی ۴ سبک در ضخامت ۳ میل، ۱۱ کیلوگرم است، اما گاهاً ممکن است وزن همین نبشی در ضخامت ۲.۵ نیز، معمولا ۹ کیلوگرم شود که البته این کالا در این ضخامت، توسط کارخانه‌های معدودی تولید می‌‌شود.

به‌دلیل نوسان‌های موجود در تعیین قیمت نبشی ۴ سبک و استاندارد، استعلام قیمت روزانه از وبسایت‌های معتبر و شرکت‌های باتجربه بازرگانی فولاد و آهن‌آلات؛ اهمیت پیدا می‌کند. شرکت آهن‌رسان با سال‌‌ها تجربه در بازار فولاد، قیمت نبشی ۴ سبک و استاندارد را به‌روزرسانی می‌کند. قیمت نبشی سبک انواع سایزها را می‌توانید از کارشناسان ما استعلام بگیرید.

 

مشخصات فنی نبشی ۴ مشهد

 1. نبشی ۴ مشهد، مقطعی فولادی شبیه به حرف انگلیسی L است که در واقع دو سطح عمود بر هم است.
 2. نبشی ۴، در دو ضلع ۹۰ درجه به اندازه ۴۰ میلی‌متر تولید می‌شود.
 3. ضخامت نبشی ۴ مشهد، ۴ میلی‌متر و طول آن ۶ متر است.
 4. وزن هر شاخه نبشی ۴ مشهد معادل ۱۲ کیلوگرم است.
 5. نبشی ۴ مشهد مطابق با جدیدترین استانداردهای ملی و بین‌المللی مانند استاندارد ملی شماره ISIRI 13968-1 و استاندارد اروپایی DIN EN 10056-2 و استاندارد روسی GOST 8510 تولید می‌شود.

ویژگی‌های نبشی ۴ مشهد

 1. در دسترس‌پذیری و قیمت مقرون‌به‌صرفه نبشی ۴ مشهد از مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع نبشی است.
 2. نبشی ۴ مشهد در برابر انواع فشارها به خصوص فشارهایی که منجر به خم شدن می‌شوند، بسیار مقاوم هستند.
 3. نبشی ۴ مشهد دارای وزن بسیار پایینی است که آن را به گزینه فوق العاده‌ای تبدیل کرده است.
 4. نبشی ۴ اگر با محصولات مربوط به ضد اکسایش پوشانده شود، در برابر انواع آب‌وهوا مقاوم بوده و نگهداری از آن بسیار آسان است.
 5. نبشی ۴ به راحتی بازیافت است و به یک محصول فولادی جدید تبدیل می‌شود.

قیمت نبشی 4 در مشهد + قیمت نبشی 4 سبک مشهد + وزن و قیمت نبشی 4 | آهن رسان

 

تولیدکنندگان نبشی ۴ مشهد

 

تولید نبشی ۴ توسط کارخانه‌های مختلفی در داخل کشور انجام می‌شود؛ به‌طوری که ما را از واردات این محصول بی‌نیاز می‌کند. از جمله بهترین برندهای تولیدکننده نبشی ۴ می‌توان به کارخانه‌های زیر اشاره کرد:

 • کارخانه نبشی شکفته مشهد
 • کارخانه آریان فولاد
 • کارخانه ناب تبریز

 

کاربردهای نبشی ۴ مشهد 

نبشی‌ها با توجه به اندازه سطح مقطع، ضخامت، شکل و ابعادشان دارای ویژگی‌ها و کاربردهای متنوعی هستند. از نبشی ۴ مشهد در زمینه‌های عمرانی، صنعتی و ساختمانی استفاده می‌شود. این مقطع فولادی پرکاربردترین مقطع در صنعت ساختمان‌سازی است که در ساخت انواع ستون و خرپا، اتصال پل به ستون، ساخت بادبند، ساخت سازه‌های آسانسور، سد سازی، ساخت سازه‌های فلزی و فضایی، استحکام بخشی به فوندانسیون، دکل انتقال نیرو و ساخت ماشین آلات کاربرد دارد.

 

جمع‌بندی

 

این روزها با وجود نوسانات قیمتی نبشی ۴ در مشهد، پیدا کردن یک نبشی با قیمت مناسب برای خریداران در اولویت بالایی قرار دارد. بدین منظور آهن‌رسان برای رفاه حال شما خریداران عزیز امکان خرید آنلاین نبشی ۴ مشهد و سایر مقاطع فولادی را به قیمت درب کارخانه فراهم کرده است. ارسال فوری، تضمین کیفیت و اصالت تمامی مقاطع فولادی از جمله مزایای خرید اینترنتی نبشی ۴ مشهد از آهن‌رسان هستند.

سؤالات متداول

 1. قیمت نبشی ۴ مشهد چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت نبشی ۴ مشهد بر اساس وزن، ابعاد، قیمت مواد اولیه فولادی، گرید فولاد، میزان عرضه و تقاضا و نرخ ارز تعیین می‌شود.

 1. نبشی ۴ مشهد به صورت کیلویی فروش می‌شود یا شاخه‌ای؟

این نبشی غالباً در طول ۶ متر تولید شده و به‌صورت کیلویی به فروش می‌رسد.

 1. چگونه می‌توانم قیمت نبشی ۴ را استعلام بگیرم؟

شما می‌توانید در سایت آهن‌رسان، به آخرین قیمت نبشی‌های سایز ۴ مشهد دسترسی داشته باشید یا از طریق تماس با کارشناسان فروش ما (۳۱۹۱۶ ☎) وزن و قیمت نبشی ۴، وزن و قیمت نبشی ۳ و … را جویا شوید.

 1. پس از خرید نبشی ۴ مشهد، تحویل آن چند روز زمان می‌برد؟

پس از خرید نبشی ۴ مشهد در آهن‌رسان، می‌توانید سفارشات خود در مدت زمان دو روز الی یک هفته تحویل بگیرید.

 1. نحوه ارسال بار نبشی ۴ مشهد به چه صورت است؟

ارسال بار از طریق انبار آهن‌رسان واقع در بازار آهن خین عرب مشهد و ارسال از کارخانه انجام می‌گیرد که اطلاع از تفاوت این نحوه ارسال، پیش از خرید ضروری است و اطلاعات لازم را در این مورد می‌‌توانید از کارشناسان فروش آهن‌رسان کسب کنید.