سیم مفتول گالوانیزه مشهد

سیم مفتول گالوانیزه یکی از محصولات پرکاربرد در صنایع مختلف است و مشهد یکی از بهترین تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان این محصول در کشور است. به همین جهت، قیمت سیم مفتول گالوانیزه در مشهد یکی از مهم‌ترین مواردی است که مورد توجه خریداران قرار می‌گیرد. برای اطلاع دقیق از قیمت مفتول گالوانیزه مشهد تنها کافی است تا با شماره ۰۵۱۳۱۹۱۶ تماس بگیرید و مشخصات به همراه اطلاعات مورد نیاز خود را از کارشناسان ما در آهن رسان دریافت کنید.

قیمت سیم مفتول گالوانیزه مشهد

همانطور که اشاره کردیم، قیمت سیم گالوانیزه یکی از مهم‌ترین مواردی است که در هنگام خرید این محصول پرکاربرد از مشهد، مورد توجه خریداران قرار می‌گیرد. برای دریافت قیمت لحظه‌ای این محصول در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با شماره ۰۵۱۳۱۹۱۶ تماس بگیرید. با این کار، علاوه‌بر دریافت مشاوره خرید جهت تهیه این سیم مفتول می‌توانید خرید آسان سیم مفتول گالوانیزه مشهد را در زمانی کوتاه تجربه کنید.

خرید سیم مفتول گالوانیزه مشهد

اغلب افراد سیم مفتول گالوانیزه مشهد را به‌صورت روکش‌دار و بدون روکش جهت مصارف گوناگونی همچون استفاده در لوازم الکترونیکی و صنعت برق یا بستن میلگردها به همدیگر مورد استفاده قرار می‌‌دهند. در نتیجه اگر شما هم تمایل دارید تا سیم مفتول گالوانیزه مشهد را خریداری کنید، پیشنهاد ما به شما آهن‌رسان است. آهن رسان با ارائه سیم مفتول‌های گالوانیزه با قیمت‌ مناسب و کیفیت بالا این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با آسودگی خاطر به خرید سیم مفتول گالوانیزه مشهد بپردازید.

قیمت سیم مفتول گالوانیزه مشهد | آهن رسان

سیم مفتول گالوانیزه مشهد چیست؟

سیم مفتول گالوانیزه مشهد به مفتولی گفته می‌شود که با پوششی از فلز روی، در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی مقاومت قابل توجهی دارد. این سیم مفتول با عنوان مفتول سفید یا نقره‌ای هم در بازار شناخته می‌شود و به فروش می‌رسد. سیم گالوانیزه مشهد در میان سیم مفتولی‌های تولیدی در کشور از کیفیت بالایی برخوردار است و برای تولید آن‌ها از بهترین متخصصان و جدیدترین ماشین‌آلات روز دنیا استفاده می‌شود. این امر باعث کیفیت روزافزون این محصول، افزایش طول عمر آن و همچنین دوام بالای آن‌ها شده است.

مشخصات سیم مفتول گالوانیزه مشهد

از جمله مهم‌ترین مواردی که باید در هنگام هر محصولی حتی بهترین محصول مدنظر داشت، مشخصات آن است. یکی از کاربردهای سیم مفتول گالوانیزه مشهد در صنعت برق و لوازم الکترونیکی است؛ با توجه به این مورد، نکات استفاده از آن و مشخصات آن بسیار مهم می‌شوند و عدم توجه به آن‌ها ممکن است شما را با مشکلات قابل توجهی روبه‌رو کند. مشخصات سیم مفتول گالوانیزه مشهد را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

مدل کاربرد انواع ویژگی
سخت، نیمه سخت و آنیل شدهصنعت برق، ساختمان و کشاورزیروکش‌دار و بدون روکشانعطاف‌پذیری بالا

کاربرد سیم مفتول گالوانیزه مشهد

از جمله مواردی که ببرسی آن لازم است و نمی‌شود به سادگی از آن چشم‌پوشی کرد، کاربردهای سیم مفتول گالوانیزه مشهد است. از سیم مفتول گالوانیزه در ساخت محافظ برای حیاط منازل، مزارع و زمین‌های کشاورزی، ساختمان‌سازی و بستن میلگردها به یکدیگر، اتصال مصالح ساختمانی به همدیگر، ایمن‌سازی پنجره‌ها و تقویت‌ کابل‌های برق استفاده می‌شود.

جمع‌بندی

سیم مفتول گالوانیزه مشهد از جمله محصولات پرکاربردی است که جهت مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین جهت نرخ این محصول اهمیت ویژه‌ای دارد. در آهن رسان بدون نگرانی بابت این مسئله، می‌توانید سیم مفتول گالوانیزه در مشهد را خریداری کنید.

سوالات متداول

۱. سیم مفتول گالوانیزه مشهد چه کاربردهایی دارد؟
این سیم مفتول برای ساخت حفاظ در حیاط منازل، مزارع و زمین‌های کشاورزی کاربرد دارد. علاوه‌بر این در ساختمان‌سازی و به‌طور مثال بستن میلگردها به یکدیگر و اتصال مصالح ساختمانی به یکدیگر کاربرد دارد.

۲. قیمت سیم مفتول گالوانیزه مشهد چقدر است؟
برای اطلاع از قیمت سیم مفتول گالوانیزه مشهد به‌صورت دقیق و روزانه می‌توانید با شماره ۰۵۱۳۱۹۱۶ تماس بگیرید و بهترین قیمت را دریافت کنید.

۳. بهترین راه خرید سیم مفتول گالوانیزه چیست؟
بهترین راه خرید سیم مفتول گالوانیزه، خرید از آهن رسان است. چراکه می‌توانید از مشاوره خرید و پشتیبانی ویژه کارشناسان ما برخوردار شوید.

۴. خرید سیم مفتول گالوانیزه مشهد به‌صورت اقساطی امکان‌پذیر است؟
بله؛ امکان خرید اقساطی سیم مفتول گالوانیزه در مشهد وجود دارد و شما می‌توانید به صورت چکی یا LC این محصول از آهن رسان خریداری کنید.