قیمت تیرآهن لانه زنبوری مشهد

جدول محصولات
بروزرسانی : ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
عنوان محصول
قیمت
۱۲ متر

۲۳,۰۲۸ تومان

۱۲ متر

۲۲,۹۳۶ تومان

۱۲ متر

۲۲,۶۶۱ تومان

۱۲ متر

۱۴,۳۷۲,۷۲۷ تومان

۱۲ متر

۱۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۹,۸۰۹,۰۹۱ تومان

۱۲ متر

۸,۷۵۴,۵۴۵ تومان

۱۳ متر

۸,۷۵۴,۵۴۵ تومان

۱۲ متر

۷,۶۳۶,۳۶۴ تومان

قیمت تیرآهن لانه زنبوری یکی از مسائل مهم و حیاتی است که تأثیر مستقیمی بر صنعت ساخت‌وساز دارد. این مسئله به ویژه در شهر مشهد که یکی از بزرگترین قطب‌های صنعتی و ساخت‌وساز در ایران محسوب می‌شود، اهمیت بیشتری دارد. پارامترهای مختلفی بر روی کیفیت و قیمت تیرآهن لانه زنبوری مشهد مؤثرند که از جمله آن‌ها می‌توان به اندازه حفره‌ها و شکل ظاهری تیرآهن اشاره کرد. همچنین عوامل دیگری مانند قیمت مواد اولیه، وزن تیرآهن لانه زنبوری، نرخ ارز، میزان عرضه و تقاضا، نوسانات بازار آهن، هزینه‌های حمل‌ونقل و کارخانه تولیدی نیز می‌توانند بر قیمت نهایی تیرآهن لانه زنبوری اثرگذار باشند.

چنانچه قصد خرید تیرآهن لانه زنبوری مشهد را دارید و می‌خواهید از قیمت روز تیرآهن و قیمت آهن امروز مطلع شوید، می‌توانید به جدول موجود در صفحه مراجعه کرده یا با کارشناسان آهن‌رسان تماس بگیرید.

قیمت تیرآهن لانه زنبوری مشهد امروز

قیمت تیرآهن لانه زنبوری در مشهد مانند سایر تیرآهن‌های موجود در بازار با توجه به عوامل نامبرده نوسان‌های افزایشی یا کاهشی را تجربه می‌کند. در جدول، قیمت تیرآهن لانه زنبوری در اندازه‌های مختلف آورده شده است. این جدول به صورت روزانه توسط کارشناسان آهن‌رسان به روز می‌شود و آخرین قیمت بازار در اختیار شما قرار داده می‌شود و شما می‌توانید مناسب‌ترین قیمت تیرآهن لانه زنبوری مشهد را از آهن‌رسان دریافت کنید. برای اطلاع از قیمت امروز تیرآهن تیرآهن لانه زنبوری مشهد علاوه‌بر جدول این صفحه می‌توانید به صفحه قیمت تیرآهن لانه زنبوری امروز نیز مراجعه کنید.

قیمت روز تیرآهن لانه زنبوری مشهد

قیمت روز تیرآهن لانه زنبوری در مشهد برای صنعتگران و پیمانکاران پروژه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. چراکه این افراد با بررسی روزانه قیمت این محصول بهترین زمان خرید را شناسایی خواهند کرد. قیمت روز آهن زنبوری، به صورت روزانه و لحظه‌ای مطابق با پارامترهای مرتبط در قیمت، دچار تغییر و نوسان‌های کاهشی یا افزایشی می‌شود. از مهم‌ترین عواملی که باعث نوسان قیمت تیرآهن امروز می‌شود، می‌توان به وزن، نرخ ارز و قیمت جهانی مواد اولیه اشاره کرد. شما می‌توانید با استعلام قیمت روز تیرآهن لانه زنبوری نرخ معاملات تیرآهن را به صورت دقیق‌تر مورد بررسی قرار دهید تا خریدی مطمئن داشته باشید.

قیمت انواع تیرآهن لانه زنبوری در مشهد

انواع تیرآهن لانه زنبوری بر اساس شیوه تولید، اندازه، شکل ظاهری، مواد اولیه استفاده‌شده و همچنین کارخانه تولیدکننده این محصول تقسیم‌بندی می‌شوند که هر کدام با توجه به این فاکتورها قیمت‌گذاری می‌شوند. در ادامه به بررسی قیمتی پرفروش‌ترین تیرآهن‌های لانه زنبوری می‌پردازیم.

 1. قیمت روز تیرآهن زنبوری ۱۶ مشهد

یکی از سایزهای پرکاربرد تیرآهن زنبوری، تیرآهن لانه زنبوری ۱۶ است که در ساخت‌وساز به وفور استفاده می‌شود. همان طور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، قیمت تیرآهن ۱۶ لانه زنبوری مشهد به ازای هر شاخه و وزن تیرآهن تعیین می‌شود.

 1. قیمت تیرآهن لانه زنبوری ۱۸ مشهد

قیمت روز تیرآهن ۱۸ لانه زنبوری در بازار از قیمت تیرآهن لانه زنبوری ۱۶ بیشتر و از قیمت تیرآهن لانه زنبوری ۲۰ کمتر است. قیمت تیرآهن لانه زنبوری ۱۸ به اندازه سایز ۱۶ اختلاف قیمتی شدید نداشته و قیمت آن در اکثر منابع یکی است.

قیمت تیرآهن لانه زنبوری مشهد امروز – وزن آهن لانه زنبوری مشهد | آهن رسان

وزن تیرآهن لانه زنبوری مشهد

تیرآهن لانه زنبوری در سایزهای ۱۲ تا ۳۰ تولید شده و به بازار عرضه می‌شود. وزن هر شاخه ۱۲ متری تیرآهن زنبوری، حدود ۱۲۵ کیلوگرم و در سایز ۳۰ حدود ۵۰۷ کیلوگرم است. هر سایز از تیرآهن لانه زنبوری دارای قیمت متفاوتی است که در جدول قیمت تیرآهن لانه زنبوری مشاهده می‌کنید.

اما به صورت کلی وزن تیرآهن لانه زنبوری نسبت به برخی دیگر از انواع تیرآهن کمتر است که این موضوع یکی از مهم‌ترین مزیت‌های آهن لانه زنبوری است. جدول وزن تیرآهن لانه زنبوری یا همان جدول اشتال، راهنمای خوبی برای اطلاع از وزن تیرآهن لانه زنبوری است. وزن در جدول وزن تیرآهن لانه زنبوری به صورت کیلوگرم در واحد طول ارائه می‌شود. برای تعیین وزن دقیق هر شاخه تیرآهن لانه زنبوری، باید از فرمول زیر استفاده کنید.

وزن تیرآهن لانه زنبوری مشهد = وزن تیرآهن لانه زنبوری * طول هر شاخه تیرآهن لانه زنبوری (۱۲ متر یا ۶ متر)

خرید تیرآهن لانه زنبوری مشهد

خرید تیرآهن لانه زنبوری باید بر اساس نیاز و بودجه شما صورت گیرد. چنانچه می‌خواهید از قیمت تیرآهن لانه زنبوری مطلع شوید تا نیاز خود را برآورد کنید و میزان هزینه‌ها را بسنجید در این صفحه لیست قیمت انواع تیرآهن لانه زنبوری آورده شده است تا امکان مقایسه برایتان فراهم باشد. سپس می‌توانید متناسب با نیاز و بودجه خود، قیمت تیرآهن لانه زنبوری مشهد مورد نیاز را مشاهده کرده و اقدام به خرید کنید. 

برای خرید تیرآهن لانه زنبوری مشهد می‌توانید پس از انتخاب ابعاد موردنظر و مشاهده قیمت‌ آهن لانه زنبوری موردنظر، فرم مربوط به سفارش محصول را پر ‌کنید تا سفارش شما ثبت شود. همچنین این امکان نیز برایتان وجود دارد که برای خرید راحت‌تر و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و سایر آهن‌آلات مثل قیمت روز آهن ۱۴ اصفهان در مشهد، با کارشناسان فروش ما (۳۱۹۱۶ ☎) تماس بگیرید و خرید خود را انجام دهید.

مشخصات فنی تیرآهن لانه زنبوری مشهد

 1. تیرآهن لانه زنبوری در سه گرید IPB،IPE و INP تولید و به بازار عرضه می‌شود و هر نوع دارای مشخصات ظاهری و مکانیکی متفاوتی هستند.
 2. پرفروش‌ترین تیرآهن لانه زنبوری نوع IPE بوده که در سایزهای مختلفی در بازار موجود است.
 3. تیرآهن لانه زنبوری در ابعاد ۱۴۰ تا ۳۰۰ میلی‌متر موجود بوده و دارای طول ۶ و ۱۲ متر است.

کاربردهای تیرآهن لانه زنبوری مشهد

تیرآهن لانه زنبوری به عنوان یکی از عناصر کلیدی دارای کاربردهای فراوانی در صنعت و ساخت‌وساز است. از این مقطع در بیشتر سازه‌های فولادی به عنوان ستون یا یکی از مولفه‌های سقف استفاده می‌شود. کاربرد تیرلانه زنبوری در موقعیت‌هایی از پروژه پررنگ‌تر است که نیاز به افزایش مقاومت خمشی با تحمیل کم‌ترین وزن ممکن باشد. اما این تیرآهن کاربردهای دیگری نیز دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

 1. به عنوان تیر اصلی یا تیر کف در ساختمان‌های بلند
 2. به عنوان تیر و ستون در سازه‌های نوع هال
 3. به عنوان تیر جرثقیل
 4. به عنوان تیر فولادی سیستم‌های کامپوزیت
 5. به عنوان یک تیر عابر پیاده از پل‌ها
 6. استفاده در دهانه‌های مهاربندی ‌نشده
 7. ساخت سقف، پارکینگ، راه‌پله و پل‌سازی

مزایای تیرآهن لانه زنبوری مشهد

استفاده از تیرآهن لانه زنبوری شامل مزایایی مانند طراحی و نصب آسان، قیمت مناسب و استحکام خمشی مطلوب است. همچنین حفره‌های موجود در سطح این محصول محل مناسبی برای عبور تجهیزات تاسیساتی و برق به شمار می‌آیند. تیرآهن لانه زنبوری سبک‌تر بوده و در نتیجه مقرون‌به‌صرفه‌تر است. لذا با کاهش وزن تیرآهن، وزن سازه کاهش یافته و سازه در برابر زلزله مقاوم‌تر است. علاوه‌براین‌‎ها، این تیرآهن دارای مزایای دیگریست که عبارتند از:

 1. طول این محصول حدود ۱.۵ برابر بیشتر از تیرآهن معمولی INP و IPE است.
 2. امور تاسیساتی مانند لوله‌کشی و سیم‌کشی به دلیل وجود حفره در این تیرها راحت‌تر است.
 3. انعطاف این تیرآهن بیشتر از تیرآهن‌های بال پهن و بال نیم پهن است.
 4. با استفاده از این محصول می‌توان ضخامت سقف را تا حد زیادی کاهش داد.

قیمت تیرآهن لانه زنبوری مشهد امروز | آهن رسان

جمع‌بندی

تیرآهن لانه زنبوری به عنوان یکی از اجزاء مهم در سازه‌های فولادی، نقش حیاتی در افزایش مقاومت خمشی دارد. با انعطاف‌پذیری و توانایی کاهش وزن سازه، این عنصر به مهندسان امکان می‌دهد تا سازه‌هایی با کارایی بالا و هزینه‌های کمتر طراحی کنند.

اکنون که قصد خرید تیرآهن لانه زنبوری را دارید، در نظر داشته باشید یکی از راه‌های خرید مصالح ساختمانی ارزان و با کیفیت، خرید بی‌واسطه از تولیدکننده است که این امر از طریق فروش اینترنتی مصالح امکان‌پذیر است. در آهن‌رسان امکان خرید انواع آهن‌آلات، میلگرد، ورق، نبشی و … به صورت اینترنتی وجود دارد تا بدین صورت شما انواع مقاطع فولادی مورد نیاز را بدون واسطه و به قیمت درب کارخانه بخرید و علاوه‌براین‌ها از مزیت ارسال بار هم بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

 1. قیمت تیرآهن لانه زنبوری مشهد امروز چقدر است؟

برای استعلام قیمت روز تیرآهن لانه زنبوری در مشهد و خرید آن با کارشناسان آهن‌رسان در تماس باشید.

 1. خرید تیرآهن لانه زنبوری مشهد به صورت شاخه‌ای است یا کیلویی؟

خرید تیرآهن لانه زنبوری در آهن‌رسان به صورت شاخه‌ای است، اما امکان خرید کیلویی نیز فراهم است.

 1. بهترین تولیدکننده تیرآهن لانه زنبوری در ایران چیست؟

کارخانه ذوب آهن اصفهان بهترین تولیدکننده تیرآهن زنبوری است.

 1. مهمترین کاربردهای تیرآهن لانه زنبوری چیست؟

از تیرآهن لانه زنبوری به عنوان ستون در سازه‌ها و عناصر سقفی استفاده می‌شود.

 1. تیر لانه زنبوری در چه سایزهایی تولید می‌شود؟

تیرآهن‌های لانه زنبوری در سایزهای ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، ۲۲ الی ۳۰ تولید می‌شوند.