قیمت نبشی شکفته مشهد

جدول محصولات
بروزرسانی : ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
عنوان محصول
ضخامت
قیمت
۱۰ میلی متر

۲۷,۹۰۰ تومان

۸ میلی متر

۲۷,۲۰۰ تومان

۶ میلی متر

۲۷,۸۰۰ تومان

۵ میلی متر

۲۷,۸۰۰ تومان

۴ میلی متر

۲۷,۹۰۰ تومان

۳ میلی متر

۲۵,۹۰۹ تومان

قیمت نبشی شکفته تا حد زیادی به کیفیت محصولات، مواد اولیه و نوع تولید بستگی دارد. با توجه به نقش مهمی که این محصول در ساختمان‌سازی ایفا می‌کند، توجه کنید که بهترین و مرغوب‌ترین نبشی را تهیه کنید. محصولات کارخانه شکفته مشهد به دلیل کیفیت و مرغوبیت بسیار، طرفداران زیادی در سراسر ایران دارند. این کارخانه توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت و استاندارد، جایگاه ویژه‌ای در بازار را به‌دست آورد.

چنانچه قصد خرید انواع نبشی شکفته یا انواع آهن‌آلات را دارید، می‌توانید پیش از اقدام به خرید، برای آگاهی از قیمت نبشی شکفته مشهد و قیمت آهن با کارشناسان آهن‌رسان در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات لازم اقدام به خرید کنید.

قیمت نبشی شکفته مشهد امروز

نبشی‌ها به‌عنوان یکی از محصولات مهم در بازارهای فلزی و ساختمانی، دارای قیمت‌های پیچیده‌ای هستند که تحت تأثیر عوامل گوناگونی قرار می‌گیرند. از جمله این عوامل، نوسانات ارزی است که به‌طور مستقیم و غیرمستقیم بر قیمت‌های نبشی‌ شکفته مشهد تأثیر می‌گذارد. این نوسانات می‌توانند مبتنی بر تحولات اقتصادی و سیاسی در سطح بین‌المللی باشند و باعث افزایش یا کاهش قیمت‌ها گردند. علاوه‌براین، قیمت نبشی آهن براساس نوع نبشی، جنس و کیفیت کارخانه تولیدی نیز تعیین می‌شود. قیمت این محصول به صورت روزانه در سایت آهن‌رسان بروزرسانی می‌شود. شما می توانید پیش از خرید جهت استعلام قیمت به صفحه مربوط به قیمت نبشی مراجعه کنید.

قیمت روز نبشی شکفته مشهد

چنانچه قصد خریداری کردن انواع نبشی شکفته در مشهد و سایر شهرهای کشور را دارید، آهن‌رسان به عنوان بزرگترین نماینده شرق کشور انواع سایزهای نبشی شکفته مشهد را برایتان عرضه می‌کند. لذا برای اطلاع از وزن و قیمت نبشی ۳، وزن و قیمت نبشی ۴ و سایر سایزها می‌توانید علاوه‌بر تماس تلفنی با کارشناسان ما به دفتر فروش نبشی شکفته مشهد واقع در آدرس‌های درج شده در سایت مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید. همچنین، اگر تمایل دارید قیمت روز نبشی شکفته مشهد را به صورت غیرحضوری استعلام بگیرید، می‌توانید صفحه قیمت نبشی مشهد یا سایت کارخانه شکفته مشهد را بررسی کنید تا اطلاعات لازم را کسب کنید.

انواع نبشی شکفته مشهد

انواع نبشی شکفته مشهد براساس سایز دسته‌بندی شده و با توجه به ویژگی‌هایی که دارند قیمت‌گذاری می‌شوند. قیمت انواع سایزهای نبشی شکفته مشهد به صورت روزانه در این صفحه قابل مشاهده است. اما به طور کلی انواع نبشی شکفته و قیمت‌ آن‌ها عبارتند از:

 1. قیمت نبشی ۳ شکفته مشهد

نبشی ۳*۳۰*۳۰ شکفته مشهد از اتصال دو ضلع عمود بر هم تشکیل شده است. همانطور که می‌دانید نبشی به دو دسته بال مساوی و بال نامساوی تقسیم می‌شود. اما نبشی ۳*۳۰*۳۰ به عنوان نبشی ۳ بال مساوی مشهور است و در اصطلاح بازار به نام نبشی ۳۰*۳۰ گوشت ۳ خوانده می‌شود. منظور از گوشت ۳ در واقع همان ضخامت ۳ میلی‌متر است و منظور از ۳۰*۳۰ سایز دو بال نبشی است. قیمت نبشی ۳ در مشهد، نسبت به سایر انواع نبشی ارزان‌تر است، زیرا وزن کم‌تری دارد. برای اطلاع از قیمت نبشی ۳، به جدول درج شده مراجعه کنید.

 1. قیمت نبشی ۴ مشهد

نبشی ۴*۴۰*۴۰ شکفته مشهد دارای دو بال مساوی با سایز ۴۰ سانتی‌متر است. این نوع نبشی در اصطلاح بازار به عنوان نبشی ۴۰*۴۰ گوشت ۴ شناخته می‌شود. وزن نبشی ۴ شکفته مشهد حدوداً ۱۴ کیلوگرم است. چنانچه قصد خرید نبشی ۴ را دارید، قیمت نبشی ۴ نیز، همانند دیگر انواع نبشی‌ها در جدول در دسترس است و می‌توانید قبل از خرید، قیمت آن را با سایر نوع نبشی‌ها مقایسه کنید و انتخاب مناسبی را برای پروژه خود انجام دهید.

 1. نبشی ۵ شکفته مشهد

نبشی ۵۰*۵۰ شکفته گوشت ۵ از مهم‌ترین مقاطع فولادی است که برای اتصال پل‌ها و ستون‌ها استفاده می‌شود. این نبشی دارای دو بال مساوی با سایز ۵۰ میلی‌متر است. وزن نبشی ۵ شکفته به ۲۲ کیلوگرم می‌رسد و حدود ۶ متر طول دارد.

 1. نبشی ۶ شکفته مشهد

نبشی ۶۰*۶۰ شکفته گوشت ۶ از پرکاربردترین مقاطع فولادی در ساختمان‌سازی است که برای مهار دیوارهای سفالی و دیوارهای بتنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه‌براین از نبشی در چهارچوب‌های ساده، در و پنجره‌ها و ستون‌ها استفاده می‌شود. از نبشی ۶ شکفته در ساخت قفسه‌های آهنی، ساخت ساپورت لوله و ساپورت سینی نیز استفاده می‌شود. وزن نبشی ۶ شکفته، ۳۸ کیلوگرم با طول ۶ متر است.

 1. نبشی ۷ شکفته مشهد

نبشی ۷۰*۷۰ گوشت ۷ دارای دو بال مساوی با سایز ۷۰ میلی‌متر یا ۷ سانتی‌متر است. این نبشی از استحکام بالایی برخوردار است و در ساخت انواع ستون، خرپا، سازه‌های آسانسور، سازه‌های فلزی و فضایی و ساخت فوندانسیون صنعتی و پل‌ها کاربرد دارد. وزن هر شاخه نبشی ۷ شکفته به ۴۲ کیلوگرم می‌رسد.

 1. نبشی ۸ شکفته مشهد

نبشی ۸۰*۸۰ شکفته مشهد گوشت ۸، یکی از محصولات کارخانه شکفته است که دارای دو بال مساوی با سایز ۸۰ میلی‌متر است. این نبشی برای تقویت اتصالات و تقویت بادبند و خرپا استفاده می‌شود. علاوه بر این در صنعت خودروسازی و کشتی سازی وغیره نیز کاربرد دارد.

 1. نبشی ۹ شکفته مشهد

نبشی ۹*۹۰*۹۰ شکفته دارای دو بال مساوی به اندازه ۹۰ سانتی‌متر است. این نبشی وزن ۷۳ کیلوگرم و طول ۶ متر دارد که با ضخامت ۹ میل از جمله محصولاتی است که دارای استحکام کششی باورنکردنی است و به عنوان کارایی بالا، کیفیت بالا و کاهش احتمال تاب خوردگی یکی از بهترین نمونه‌های نبشی به شمار می‌رود.

 1. نبشی ۱۰ شکفته مشهد

نبشی ۱۰*۱۰۰*۱۰۰ شکفته مشهد دارای وزن ۹۰ کیلوگرم و به طول ۶ متر است. هر بندیل از نبشی ۱۰۰*۱۰۰ ضخامت ۱۰ میل دارای ۲۲ شاخه است که دارای کیفیت بالا بوده و اغلب در پروژه‌های ساختمانی و صنعتی کاربرد دارد.

قیمت انواع نبشی شکفته مشهد | آهن رسان

وزن نبشی شکفته مشهد

نبشی‌های شکفته در اندازه‌ها و ضخامت‌های متنوعی تولید شده و در پروژه‌های مختلف استفاده می‌شوند. این محصولات به شکل شاخه‌های شش متری ارائه می‌شوند و از سایز ۳ با ضخامت ۲.۵ و وزن ۷ کیلوگرم (نبشی ۳ شکفته) تا سایز ۱۰ با ضخامت ۸ و وزن ۸۵ کیلوگرم (نبشی ۱۰ شکفته) تولید می‌شوند.

وزن هر سایز نبشی شکفته براساس جدول اشتال تعیین می‌شود. این جدول شامل مقادیر استاندارد و وزن متناظر با هر سایز نبشی است. از این جدول می‌توانید اطلاعات لازم را درباره وزن هریک از نبشی‌ها به‌دست آورید و بر اساس نیاز خود محصول مناسب را انتخاب کنید. برای محاسبه وزن نبشی شکفته، به اندازه بال، طول و ضخامت آن توجه کنید. سپس با مراجعه به جدول اشتال وزن نبشی، مقدار وزن متناظر با اندازه مورد نظرتان را پیدا کنید. به این ترتیب، می‌توانید وزن دقیق محصول را محاسبه کرده و به درستی از آن استفاده کنید.

وزن نبشی‌ شکفته تأثیر مستقیمی بر قیمت نهایی این محصول دارد. به‌طور کلی، نبشی‌های با وزن بیشتر قیمت بیشتری نیز دارند. این موضوع می‌تواند در انتخاب محصول مناسب برای پروژه‌ها و خریدها مهم باشد. پیشنهاد می‌شود قبل از خرید، با مشاوران آهن‌رسان تماس بگیرید و اطلاعات دقیق از وزن هریک از نبشی‌ها را کسب کنید.

مشخصات فنی نبشی شکفته مشهد

 1. نبشی‌های تولیدی در کارخانه شکفته، بال مساوی در ابعاد مختلف با طول ۶ و ۱۲ متر است.
 2. برای تولید این نبشی‌ها از فولاد کم کربن استفاده می‌شود تا محصولات نهایی کیفیت مطلوبی داشته باشند.
 3. نبشی شکفته از طریق فرآیند نورد گرم تولید می‌شود.
 4. در فرآیند تولید این محصولات، از آبکاری گالوانیزه سرد و گرم برای مقاومت محصول استفاده می‌شود.
 5. انواع نبشی‌های شکفته مطابق با آخرین استانداردهای بین‌المللی روز دنیا تولید شده‌اند.
 6. محصولات شکفته با رنگ آبی شناخته می‌شوند.

نکات مهم هنگام خرید نبشی شکفته مشهد

برای خرید نبشی مورد نیاز سازه خود به هنگام خرید باید توجه داشته باشید که انتخاب درستی داشته باشید. بدین‌منظور کافیست نکات زیر را مدنظر قرار دهید.

 1. نوع نبشی (فابریک یا پرسی بودن): برای تشخیص نوع نبشی باید به نوع انحنای داخل آن توجه کنید. به این صورت که اگر نبشی فابریک باشد کاملاً عمود بر هم است. اما اگر نبشی پرسی باشد با میزان انحنای بیشتر نسبت به یکدیگر زاویه ۹۰ درجه دارد.
 2. ابعاد و سایز نبشی (بال مساوی یا بال نامساوی): عمده‌‌ترین تفاوت نبشی بال مساوی و نامساوی در برابری و اندازه بال آن‌هاست. در نتیجه اگر دو بال نبشی مساوی و برابر باشند به آن نبشی بال مساوی و اگر اندازه دو بال نبشی نامساوی باشد آن نبشی را بال نامساوی می‌نامند.
 3. شناخت نیاز سازه: آگاهی کامل از نیاز پروژه منجر می‌شود تا در خرید این محصول اشتباه نکنید و دچار هزینه‌های اضافی و خسارات مالی نشوید.
 4. مشورت با کارشناس حرفه‌ای: کسب اطلاعات کافی در مورد انواع نبشی و توضیحات دقیق در مورد کارکرد هرکدام و قیمت‌هایشان توسط مشاورین مجرب آهن‌رسان موجب یک انتخاب درست و مطمئن می‌شود.

کاربردهای نبشی شکفته مشهد

نبشی بال مساوی در امور صنعتی و عمرانی و انواع پروژه‌های ساختمانی کاربرد فراوانی دارد. نبشی شکفته در کنار تیرآهن‌ها در ستون‌های باربر یا برای اتصال صفحات فوندانسیون به ستون‌ها استفاده می‌شود. ساخت پل و خرپا و اتصال پل به ستون از دیگر موارد مصرف نبشی است. علاوه‌براین‌ها، نبشی‌های تولیدی کارخانه شکفته مشهد، در کارهای ساخت بادبند‌ها، اسکلت‌های فلزی، دکل‌های انتقال نیرو و خودروسازی کارایی زیادی دارند. از این محصولات به‌ عنوان تکیه‌گاه، جهت تقویت و افزایش استحکام سازه نیز استفاده می‌شود.

قیمت نبشی شکفته مشهد امروز – وزن نبشی شکفته مشهد | آهن رسان

سوالات متداول

 1. چه عواملی بر قیمت نبشی شکفته در مشهد تأثیر می‌گذارند؟

عواملی چون قیمت دلار، میزان عرضه و تقاضا، قیمت مواد اولیه، ضخامت و ابعاد و … در بازار آهن‌آلات روی قیمت نهایی محصول تأثیرگذار است. به همین دلیل آهن‌رسان همواره به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهد که قبل از خرید خود قیمت روز نبشی شکفته مشهد را از سایت یا کارشناسان استعلام بگیرند.

 1. پر فروش‌ترین سایزهای نبشی شکفته کدام سایزها هستند؟

پر فروش‌ترین سایزهای نبشی شکفته ۳ و ۴ و ۵ است که در آهن‌رسان به فروش می‌رسد.

 1. محصولات نبشی شکفته مشهد دارای استانداردهای معتبر هستند؟

بله، محصولات نبشی شکفته مشهد با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی تولید می‌شوند.

 1. از کجا می‌توانم نبشی شکفته در مشهد را بخرم؟

شما می‌توانید ثبت سفارش نبشی شکفته در مشهد را به صورت تلفنی و آنلاین در آهن‌رسان ثبت کنید و از این وبسایت معتبر خرید کنید.

 1. آیا امکان ارسال نبشی شکفته مشهد به سراسر کشور وجود دارد؟

بله، آهن‌رسان قادر به ارسال انواع نبشی شکفته مشهد و سایر مقاطع فولادی به تمام نقاط کشور است و خدمات ارسال به صورت مطمئن و سریع انجام می‌شود.

 1. چگونه از شماره تلفن کارخانه شکفته مشهد مطلع شوم؟

برای اطلاع از شماره تلفن کارخانه نبشی شکفته مشهد کافیست با شماره (۳۱۹۱۶ ☎) تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.