قیمت تیرآهن روسیه

قیمت تیرآهن روسیه
بروزرسانی : ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
عنوان محصول
طول
قیمت
بهترین قیمت تیرآهن روسیه را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

تیرآهن روسیه از جمله مقاطع فولادی پرکاربرد در صنعت ساخت‌وساز به ویژه ساختمان‌های بلند به‌شمار می‌رود. به همین دلیل کشورهای مختلف همانند روسیه، اقدام به تولید انواع تیرآهن در ابعاد، سایزهای متنوع و مطابق با استانداردهای ملی و شرایط خاص خود کرده‌اند. برای اطلاع از قیمت دقیق تیرآهن روسیه و قیمت آهن به همراه ما باشید.
همچنین نیاز‌ کشور ایران به تیرآهن علاوه بر تولید داخلی، از طریق واردات از سایر کشورها همچون کره، روسیه، ترکیه و… نیز تامین می‌شود.

قیمت روز تیرآهن روسیه

تولید و عرضه‌ی تیرآهن به روش‌های مختلفی انجام می‌پذیرد. کشور روسیه از دو شیوه‌ی نورد گرم و جوشکاری اتوماتیک جهت تولید تیرآهن استفاده می‌کند. به این‌صورت که در روش نورد گرم، پلاستیک فولاد در اثر دمای بالا تغییر می‌یابد. سپس با گذر شمش‌های گداخته‌شده از غلتک‌های دارای فاصله مشخص، تیرآهن تولید می‌شود.
در شیوه‌ی جوشکاری اتوماتیک نیز شاهد ساخت تیرآهن از طریق اتصال دو قطعه‌ی فولادی به روش جوشکاری SAW یا ESW هستید. نکته قابل ذکر اینکه تولید تیرآهن به روش جوشکاری اتوماتیک در مقایسه با شیوه نورد گرم نیازمند صرف هزینه‌ی کمتری است. اما کاهش استحکام و مقاومت این مقطع فولادی ناشی از بکارگیری حرارت بالا در ناحیه‌ی جوشکاری، منجر به کاربرد محدود چنین محصولی در سازه‌های بزرگ می‌شود.
قیمت تیرآهن روسیه همانند قیمت تیرآهن به عنوان یک کالای وارداتی به شدت تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز و اوضاع بازار جهانی فولاد قرار دارد. از دیگر عوامل موثر در تعیین قیمت این محصول می‌توان به سایز، وزن، ضخامت، نوع استاندارد، میزان کیفیت، برند تولیدکننده و هزینه حمل و نگهداری در انبار اشاره کرد.

خرید تیرآهن روسیه

تیرآهن‌های روسی با استانداردهای خاص و مشخص تولید و در بازار مربوطه به فروش می‌رسند. همچنین تیرآهن روسیه به علت بهره‌مندی از سطح مقطع I شکل قادر به تحمل بارهای وارده است. به این ترتیب چنین تیرآهنی در صنعت ساختمان‌سازی دارای کاربرد فراوان است.
استحکام مناسب تیرآهن روسی منجر به استفاده از آن به‌صورت تیر به منظور مقاومت در برابر بارهای خمشی و ستون جهت تحمل بار از نوع محوری شده‌است. اتصال قطعات مختلف به یکدیگر از طریق جوش ناشی از قابلیت انعطاف‌پذیری بالا از دیگر موارد کاربرد این مدل از تیرآهن به حساب می‌آید.
البته به هنگام ورود بارهای پیچشی و عمودی به بنا، استفاده از تیرآهن روسیه به علت عدم برخورداری آن از مقاومت کافی در مقابل چنین فشارهایی توصیه نمی‌شود.
ساخت تیرآهن روسی از مواد اولیه مرغوب و مطابق با استاندارد در افزایش تمایل فعالان صنعت ساخت‌وساز نقش مهمی ایفا می‌کند. این افراد پس از آگاهی از مشخصات محصول مورد نظر خود و قیمت تیرآهن روسیه قادر به خرید محصول مناسب از شرکت‌های معتبر هستند.

مشخصات فنی تیرآهن روسیه

تیرآهن روسیه از لحاظ شکل ظاهری مقطع، سایز و نوع استاندارد کاربردی در ساخت با یکدیگر تفاوت دارند. تیرآهن روسیه از نظر شکل ظاهری مقطع و یا نسبت اندازه و زاویه بال‌ها شامل دو نوع متفاوت است. به این‌صورت که در مدل اول، بال‌های تیرآهن از زاویه‌ی 6 تا 12 درجه و در نوع دوم، بال‌های محصول از حالت موازی برخوردار هستند. تولید تیرآهن‌های دارای زاویه با استفاده از روش نورد گرم صورت می‌پذیرد.
انواع مختلفی از تیرآهن بر اساس سایز یا به عبارت دیگر عرض بال، ضخامت و ارتفاع دیواره در بازار وجود دارد. ستونی، نرمال، باریک، متوسط و بال پهن از نمونه تیرآهن‌های روسیه محسوب می‌شوند.
از استانداردهای روسیه جهت تولید تیرآهن می‌توان به استانداردهای GOAST و INP اشاره کرد. تولید تیرآهن‌های معمولی و آلیاژی به ترتیب مطابق با استانداردهای GOAST 380 و GOAST 19281 صورت می‌پذیرد.
تیرآهن‌های روسیه برخوردار از زاویه و شیب و کاهش ضخامت آن با فاصله از جان تیرآهن بر اساس استاندارد INP تولید می‌شود.

قیمت تیرآهن روسیه امروز

تیرآهن روسیه از مزایایی همچون مقاومت بالا در برابر خم‌شدگی و نیروهای جانبی، اتصال آسان به سایر مقاطع، کاهش هزینه‌ی ساخت‌وساز، نصب سریع و اشغال فضای کم بهره می‌برد. به همین علت بسیاری از مهندسین مایل به تهیه چنین محصولی برای پروژه‌‌های خود هستند.
قیمت تیرآهن روسیه در اثر نوسانات ارز و بازار جهانی به صورت روزانه تغییر می‌یابد. مراجعه به سایت آهن‌رسان یا تماس با شماره‌های 05131916 و 02191091911، یک راه مناسب جهت آگاهی از آخرین نرخ این محصول است.

تیرآهن روسیه، محصولی پرکاربرد در سازه

تیرآهن روسیه در ابعاد و اندازه‌های متفاوت در کاهش هزینه‌های پروژه‌های ساختمانی نقش مهمی دارد. با توجه به تغییرات روزانه نرخ محصولات، بررسی قیمت تیرآهن روسیه قبل از اقدام به خرید، امری ضروری است.
جهت کسب اطلاع از آخرین قیمت تیرآهن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

1. مهم‌ترین عامل موثر در نرخ تیرآهن روسیه چیست؟
نوسانات مربوط به نرخ ارز و بازار جهانی فولاد عامل موثر در قیمت تیرآهن روسیه است.

2. تیرآهن روسی بر اساس چه استانداردهایی تولید می‌شود؟
تولید تیرآهن روسی مطابق با استانداردهای GOAST و INP انجام می‌شود.

3. روش‌های تولید تیرآهن روسیه کدامند؟
از دو روش نورد گرم و جوشکاری اتوماتیک برای تولید تیرآهن روسیه استفاده می‌شود.

4. برای اطلاع از قيمت‌های بروز به کجا مراجعه کنم؟
ما در مجموعه آهن رسان هر ساعت قیمت‌های تیرآهن روسیه را بروز می‌کنیم. برای استعلام قیمت دقیق به سایت آهن رسان مراجعه کنید.