قیمت تیرآهن 45

قیمت تیرآهن 45
بروزرسانی : ۲۷ تیر ۱۴۰۳
عنوان محصول
طول
قیمت
بهترین قیمت تیرآهن سایز 45 را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

تیرآهن 45 به‌عنوان یکی از پروفیل‌های باربر مهم در صنعت ساختمان، جایگاه خاصی دارد. مصرف این محصول در ساختمان‌ها به­‌گونه‌ای است که حتی کوچکترین تغییر در قیمت تیرآهن، می‌تواند تأثیر قابل توجهی در هزینه کلی پروژه داشته باشد. لذا، انتخاب و خرید مناسبش، نقش حیاتی در موفقیت یا شکست یک پروژه ساختمانی ایفا می‌کند. از آن‌جایی که هزینه تمام شده پروژه برای بسیاری از خریداران از اهمیت بالایی برخوردار است شما می‌توانید با کارشناسان فروش آهن‌رسان 05131916 تماس بگیرید و از قیمت لحظه‌ای تیرآهن 45 آگاه شوید.

قیمت تیرآهن45 امروز

چندین عامل در تعیین قیمت تیرآهن ۴۵ نقش دارند. از جمله این عوامل می‌توان به قیمت آهن، میزان عرضه و تقاضا، برند و کارخانه سازنده، شرایط اقتصادی و نوسانات بازار، شمش‌های فولادی، وزن و هزینه حمل اشاره کرد. قیمت جهانی آهن بر اساس تقاضای جهانی و عرضه کشورهای تولید‌کننده تعیین می‌شود. میزان عرضه و تقاضا بر اساس نیاز بازار و تولید کارخانه‌ها مشخص می‌شود. برند و کارخانه سازنده براساس کیفیت مواد اولیه و فرآیند تولید، قیمت خود را مشخص می‌کنند.

خرید تیرآهن45

ارتباطات از راه دور، مسیرهای متعددی را پیش روی شما خریداران گرامی قرار می‌دهند. خرید آنلاین از وب‌سایت آهن­رسان و ثبت سفارشات تلفنی می‌تواند برای شما تجربه یک خرید لذت‌بخش را فراهم کند. شما می‌توانید علاوه بر استفاده از خدمات این شرکت، با یک تماس، از مشاوره تخصصی تیم مهندسی و فروش این مرکز بزرگ تامین آهن در کشور برخوردار شوید.

نحوه خرید روز تیرآهن45

جداول قیمتی انواع پروفیل یا نیمرخ‌های فولادی و غیر فولادی همه‌روزه در آهن رسان درج می‌شوند. اعداد در جداول با توجه به قیمت عرف و مصوب کشوری و با نهایت حساسیت و دقت درج خواهند شد و شما خریداران گرامی می‌توانید با خیالی آسوده خرید خود را هم به‌صورت اینترنتی و هم تلفنی انجام دهید.

ویژگی‌ تیرآهن45

تیرآهن ۴۵ شامل یک جان و دو بال می‌شود. جان تیرآهن نیروهای برشی را مهار می‌کند و بال‌های آن در برابر گشتاور خمشی مقاوم هستند. تیرآهن IPE بال‌هایی دارد که ضخامت آن‌ها از نوک تا جان یکسان است. نوع INP بال‌هایی دارد که ضخامت آن‌ها از نوک به سمت جان افزایش می‌یابد.

برش تیرآهن‌هایی که برای مهاربندی سازه‌ها، تیرها، ستون و اتصالات منطبق بر آن‌ها استفاده می‌شود، بر اساس مبحث دهم مقررات ملی ساختمان با اره یا برش دستی انجام می‌پذیرد و بدین‌طریق، ناصافی‌های برش با سنگ زدن اصلاح می‌شوند. البته این کار نیازمند موافقت مهندس ناظر است.

مشخصات فنی تیرآهن45

ابعاد تیرآهن با حروف H، B،  S و T مشخص می‌شوند. ارتفاع جان تیرآهن برابر ۴۵۰ میلی‌متر است و عرض بال آن ۱۹۰ میلی‌متر است. ضخامت جان با حرف S نمایش داده می‌شود و برابر با ۹/۴ میلی‌متر است.

از طرفی، ضخامت بال تیرآهن ۴۵ و ۱۴/۶ میلی‌متر است که با حرف T مشخص می‌شود. سطح مقطع این تیرآهن ۹۸/۸ سانتی‌متر مربع است و وزن آن در هر واحد طول ۷۷/۶۰۰ کیلوگرم بر متر است.

سوالات متداول

برای کاهش هزینه تیرآهن فولادی چه راهی امکان‌پذیر است؟

شما می‌توانید برای استفاده از تخفیف‌های مجموعه ما و کاهش ‌هزینه‌های خرید، سفارشات خود را عمده ثبت کنید.

ارسال تیرآهن 45 توسط مجموعه آهن رسان چگونه است؟

فرایند منظم انجام و پیگیری می‌شود. ارسال کالاها توسط آهن رسان در یک فرایند منظم و به وسیله بخش باربری، صورت می‌گیرد.

چگونه می‌توانم خرید خود را ثبت کنم؟

برای خرید کالای درخواستی خود از ما می‌توانید از هر دو روش خرید آنلاین و تماس تلفنی با تیم مشاوره و فروش استفاده کنید.

تحویل تیرآهن 45 چند روز طول می‌کشد؟

ارسال کالاها مستقیما از درب کارخانه صورت می‌گیرند. این روند در کوتاه‌ترین زمان ممکن و از ۲ روز الی یک هفته کاری به طول خواهد انجامید.