قیمت نبشی منظومه

قیمت نبشی منظومه
بروزرسانی : ۲۷ تیر ۱۴۰۳
عنوان محصول
ضخامت
قیمت
5 میلی متر

22,900 تومان

6 میلی متر

22,900 تومان

بهترین قیمت نبشی منظومه را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

از عوامل مهم که در زمان خرید نبشی صبا فولاد منظومه باید بررسی کنید قیمت و کیفیت آن است. قیمت این نوع از مقاطع به فاکتورهای متعددی وابسته بوده و روزانه تغییر می‌کند. به همین علت در زمان خرید باید قیمت نبشی را به‌صورت لحظه‌ای بررسی نمایید. برای این کار راه‌های مختلفی وجود دارد، شما می‌توانید به سایت آهن رسان مراجعه کرده یا با شماره‌ 05131916 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به‌طور کامل شما را راهنمایی کنند.

قیمت نبشی فولاد منظومه امروز

از جمله عواملی که می‌تواند بر قیمت روز نبشی منظومه اثر بگذارد قیمت آهن، نوسانات بازار ارز و شرایط اقتصادی حاکم بر کشور است. هر دوی این پارامترها به‌طور مستقیم قیمت نبشی صبا فولاد منظومه را تحت تأثیر قرار می‌دهند و به‌صورت لحظه‌ای می‌توانند قیمت این محصول را دستخوش تغییر کنند. برای اطلاع از قیمت روز نبشی منظومه می‌توانید در کانال قیمت آهن مشهد آهن رسان درون تلگرام عضو شوید.

خرید نبشی فولاد منظومه

برای خرید نبشی صبا فولاد منظومه باید به کیفیت آن توجه کنید. تأمین کنندگان زیادی وجود دارند که این محصول را به بازار عرضه می‌کنند. دربین آنها افرادی محصولات تقلبی را با نام نبشی فولاد منظومه به خریداران می‌دهند. به همین علت باید تأمین کننده‌ای معتبر را انتخاب نمایید. آهن رسان بیش از 30 سال است که در این حوزه فعالیت می‌کند و نبشی صبا فولاد را از در کارخانه گرفته و به دست مشتریان می‌رساند. ما در این مجموعه با مشکلات خریداران برای تهیه این محصول آشنا هستیم. به همین علت روش‌های مختلفی مانند خرید اعتباری و اقساطی را برای خرید نبشی در نظر گرفته‌ایم. برای اطلاع از شرایط خرید می‌توانید به صفحه‌ی خرید اعتباری آهن آلات در سایت آهن رسان مراجعه کنید یا با کارشناسان ما (05131916) ارتباط برقرار نمایید.

قیمت روز نبشی منظومه

قیمت نبشی صبا فولاد منظومه اصفهان به هزینه مواد اولیه و هزینه‌های حمل‌ونقل وابسته است. این مقطع از فولاد ساخته می‌شود که هزینه آن با توجه به شرایط بازار می‌تواند تغییر کند. به همین علت بر قیمت روز نبشی منظومه به‌صورت مستقیم تأثیر می‌گذارد. برای اطلاع از قیمت نبشی روزانه سایت آهن رسان را بررسی کنید یا در زمان خرید می‌توانید با شماره 05131916 تماس بگیرید تا از قیمت نبشی صبا فولاد منظومه اصفهان مطلع شوید.

مشخصات نبشی فولاد منظومه

نبشی فولاد یکی از مقاطعی است که در کارخانه صبا فولاد منظومه تولید می‌شود. این کارخانه از استاندارهای بین المللی ASTM A36، استاندارد آلمان DIN EN10056، دو استاندارد GOST 8240 و GOST 8510 روسیه برای ساخت نبشی استفاده می‌کند. از این مصالح در صنایع مختلفی استفاده می‌شود که صنعت ساخت‌وساز بیشترین استفاده را از نبشی فولاد منظومه دارد. ساخت خرپا و ستون، سازه‌های آسانسور، انواع قاب فلزی برای ماشین آلات و تجهیزات صنعتی، سازه‌های فلزی و فضایی، اتصال پل به ستور، فونداسیون ساختمانی و برای جلوگیری از ریزش دیوارهای سفالی از نبشی فولاد منظومه استفاده می‌شود.

سخن پایانی

نبشی صبا فولاد منظومه یکی از مقاطع فولادی پرکاربرد در صنایع مختلف است. توجه کنید که قیمت نبشی منظومه می‌تواند به‌صورت روزانه تغییر کند و قیمت امروز آن با روزهای دیگر متفاوت باشد. به همین علت تأمین کنندگان مصالح ساختمانی باید از قیمت روز نبشی منظومه اطلاع داشته باشند. در سایت آهن رسان می‌توانید قیمت روز نبشی صبا فولاد منظومه را مشاهده کنید یا با شماره 05131916 ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول

چگونه می‌توانم نبشی صبا فولاد منظومه را از آهن رسان خریداری کنم؟

با برقراری ارتباط با شماره 05131916 کارشناسان ما شرایط را به‌طور کامل برای شما توضیح خواهند داد.

آیا قیمت نبشی صبا فولاد منظومه در سایت آهن رسان روزانه تغییر می‌کند؟

بله، تیم ما به‌صورت روزانه قیمت روز را در سایت قرار می‌دهند.

برای خرید نبشی از آهن چه روش‌هایی وجود دارد؟

شما می‌توانید نبشی صبا فولاد منظومه را به‌صورت اعتباری یا اقساط از آهن رسان خریداری کنید.

پس از خرید نبشی فولاد منظومه چقدر طول می‌کشد تا ارسال شود؟

با نهایی شدن خرید و بستن قرارداد، آهن رسان نبشی را ارسال کرده و بین 3 تا 7 روز کاری به دست شما می‌رسد.