قیمت گریتینگ

قیمت گریتینگ
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
بهترین قیمت گریتینگ را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

گریتینگ به یک شبکه فولادی که ممکن است از اتصال و برخورد تسمه با تسمه، تسمه با میلگرد و یا تسمه در چهارپهلو ساخته شود. هر یک از این انواع بر اساس وزن و سایر مشخصات فنی و مکانیکی با هم تفاوت هایی دارند که موجب تفاوت در کاربردشان شده است.

البته گریتینگ هم می تواند فولادی یا فلزی و هم می تواند پلاستیکی و یا فایبرگلاس باشد. در گریتینگ که از تسمه ساخته شده باشد دو نوع تسمه رابط و باربر وجود دارد که به صورت تار و پود و شبکه ای به هم متصل شده اند.

قیمت گریتینگ

گریتیگ نیز همانند توری و مش دارای سوراخ و حفره هایی به نام چشمه است. سایز چشمه در گریتینگ اهمیت بالایی دارد.

تسمه رابط چیست؟

ربط گریتینگ هم از نوع تسمه و هم از نوع میلگرد یا چهارپهلو می تواند ساخته شود. وظیفه رابط برای ثابت نگه داشتن و ساختن شبکه است در حالی که نقش مهمی در تحمل بار ندارد.

تسمه باربر چیست؟

وظیفه اصلی در تحمل بار شبکه گریتینگ را قسمت تسمه باربر به عهده دارد. تسمه های باربر روی دو ساپورت که در طرفین هستند قرار می گیرند.

از کاربردهای مهم گریتینگ می توان به استفاده از آن در کف پوش کارخانه ها و کارگاه های صنعتی، کف راه پله و سازه های فولادی و فلزی، در سکوهای نفتی و یا داخل دریا (نوع زد خوردگی و مقاوم به زنگ زدگی) در کشتی سازی، در راه پله اضطراری و پله گردان ها، در کانال برق، در ساخت زیردریایی حفاظ درب و پنجره‌ها، در حصار باغ و مزرعه و دور درخت، روی پل معابر و پارکینگ‌ها، درپوش جدول‌بندی خیابان، پارک و امکان تفریحی و بسیاری از موارد کاربرد دیگر که می‌توان برای گریتیگ در انواع و سایز مختلف نام برد.