قیمت لوله مسی

قیمت لوله مسی
بروزرسانی : ۴ اسفند ۱۴۰۲
بهترین قیمت لوله مسی را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

انواع و کاربرد لوله مسی در بازار

لوله مقطعی فولادی، فلزی و یا غیر فلزی است که به صورت استوانه دو سر باز و توخالی می باشد. لوله بر اساس جنس، ابعاد، کاربرد، استاندارد ساخت، کارخانه و تولیدکننده و سایر مشخصت فنی و مکانیکی در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرد. اما در اینجا قصد داریم فقط در مورد لوله مسی صحبت کنیم و قیمت لوله مسی امروز را در اختیار شما قرار دهیم. ویژگی های بسیار خوبی که فلز مس دارد باعث شده تا از آندر ساخت لوله های ابرسانی و لوله کشی آب استفاده شود. این محصول هزینه های دراز مدت لوله کشی آب را کاهش چشمگیری می دهد.  مس در برابر خوردگی مقاومت بالایی دارد و برای محیط های مرطوب بسیار مناسب است.

  • لوله مسی نوع k
  • لوله مسی نوع L
  • لوله مسی نوع M
  • لوله مسی نوع A

قیمت لوله مسی

از این مواد نوع K,L,M در ساخت و ساز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. مس دارای انعطاف پذیری بالا، رسانای حرارتی و الکتریسیته بالایی دارد. برای متصل کردن لوله های مسی به یکدیگر معمولا از روش لحیم کاری، فشرده سازی یا اتصال شعله ور استفاده می شود. قیمت لوله مسی بر اساس نوع و ضخامت و سایز مشخصات فنی و مکانیکی آن مشخص می شود.

لوله مسی هم به صورت شاخه و هم به صورت کلاف ساخته می شود. لوله مسی که دارای قطر بین 4.1 تا 7.8  اینچ باشد را معمولا در طول های 15 تا 50 میلی متر تولید می کنند و به آن لوله مسی کلاف گفته می شود.

نوع شاخه ای لوله مسی تقریبا بدون آلودگی است ویک گزینه مناسب برای هدایت الکتریکی به شمار می رود. این محصول در برابر خوردگی نیز مقاومت بالایی دارد و از آن بیشتر در صنایع الکتریکی و بهداشتی، صنایع برودتی و تهویه مطبوع استفاده می شود.