قیمت لوله داربست

قیمت لوله داربست
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
عنوان محصول
ضخامت
قیمت
2 میلی متر

37,055 تومان

2.5 میلی متر

36,972 تومان

2 میلی متر

37,375 تومان

2 میلی متر

36,970 تومان

5 میلی متر

36,513 تومان

2 میلی متر

38,716 تومان

2.5 میلی متر

37,889 تومان

2.5 میلی متر

36,915 تومان

2.5 میلی متر

36,697 تومان

5 میلی متر

36,915 تومان

2.5 میلی متر

38,716 تومان

بهترین قیمت لوله داربستی را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

انواع این محصول

لوله داربستی همان‌طور که از نامش پیداست برای ساخت و ایجاد داربست مورد استفاده قرار می‌گیرد. داربست‌ها را معمولاً و به‌طور رایج می‌توانید در کنار ساختمان‌های در حال ساخت و یا سازه‌هایی که در حال تعمیر نما هستند مشاهده کنید. با لوله‌های داربستی و بست ها و ابزار و لوازم جانبی داربست‌هایی با طول‌ها و اندازه‌های مختلف ساخته می‌شود. از داربست همچنین برای نصب برخی بنرها در کنار جاده و خیابان‌ها استفاده می‌کنند.

لوله داربستی از فولاد ساخته می‌شود زیرا دارای مقاومت و دوام و مشخصات فنی و مکانیکی بالایی است. لوله داربستی هم می‌تواند درزدار و هم بدون درز باشد. مسلماً لوله‌های داربستی بدون درز استحکام بالاتری دارند و گران‌تر هم هستند. قیمت لوله داربست در ابعاد و اندازه های مختلف با هم فرق دارد.

قیمت لوله داربستی

لوله داربستی بر اساس کاربردی که دارد ممکن است در سایزهای مختلف ساخته شود. این محصول برای انتقال سیالات مورداستفاده قرار نمی‌گیرد و از آن برای ساخت سازه‌ای فولادی و موقت استفاده می‌شود تا کارگران ساختمانی توانند به قسمت‌های مختلف و دیوارهای سازه راحت‌تر دسترسی داشته باشند.

نصب داربست و اتصال صحیح لوله‌های داربست به یکدیگر و استفاده ایمن از آن بسیار مهم است زیرا در صورت رعایت نکردن این موارد ممکن است خطرات جانی و مالی جبران‌ناپذیری را به بار آورد. قیمت این نوع لوله در کارخانه های مختلف با هم فرق دارد.

برای اتصال لوله‌ها و ساخت داربست از بسته‌ای مختلفی استفاده می‌شود که در بازار بانام‌های بست داربستی در مدل‌های مختلف پیدا می‌شوند.

انواع سازه داربست

بر اساس شکل و ساختار و نوع کاربرد و سازه، چند نوع داربست مختلف ساخته می‌شود:

  • داربست چکشی ستاره
  • داربست مثلثی
  • داربست چکشی کاسه‌ای
  • داربست معلق
  • داربست پایه دار

هر داربست از قیمت‌ها و اجزایی تشکیل‌شده است که مهم‌ترین آن شامل:

لوله داربست، بست داربست، ستون داربست، لوله‌های افقی، لوله زیر تخته‌ای، لوله مایل، لوله مهار، قید دیوار، درگاهی، قید، دستک‌های افقی داربست، میله شکاف دار اتصال، پایه مهار، اتصالات پل زیر سقف، بست پله‌ای، داربست و صفحه پل، پل، بست راست گوشه، بست لوله زیر تخته‌ای، بست گردان، بست بوشی، بست خاردار، مهار انتهایی؛ صفحه زیرستون، پایه قابل تنظیم، توپی پلاستیکی، کفشک پایه، کفشک فلزی، تخته داربست، کاور، نردبان، جک داربست، چرخ داربست متحرک، سیم مخصوص داربست.