در حال حاضر قیمت هر کیلو پروفیل آلومینیوم در تاریخ ۵ تیر ۱۴۰۳ بین 132,727 تومان تا 139,331 تومان است .

قیمت پروفیل آلومینیوم

قیمت پروفیل آلومینیوم
بروزرسانی : ۵ تیر ۱۴۰۳
عنوان محصول
ضخامت
قیمت
2 میلی متر

132,727 تومان

1 میلی متر

132,727 تومان

1.8 میلی متر

139,091 تومان

2 میلی متر

132,727 تومان

2 میلی متر

132,727 تومان

2 میلی متر

132,727 تومان

1 میلی متر

132,727 تومان

1 میلی متر

132,727 تومان

3 میلی متر

132,727 تومان

3 میلی متر

132,727 تومان

1 میلی متر

132,727 تومان

1 میلی متر

132,727 تومان

1 میلی متر

139,091 تومان

3 میلی متر

132,727 تومان

1 میلی متر

132,727 تومان

1.8 میلی متر

139,331 تومان

2 میلی متر

132,727 تومان

2 میلی متر

132,727 تومان

2 میلی متر

132,727 تومان

بهترین قیمت پروفیل آلومینیوم را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

قیمت پروفیل آلومینیوم امروز بر اساس وزن محصول بر حسب کیلوگرم تعیین می‌شود. شما می‌توانید برای استعلام قیمت آهن و قیمت انواع پروفیل در ابعاد، اندازه و تولید کارخانه‌های مختلف را به صورت لحظه‌ای در آهن رسان مشاهده کنید. پروفیل آلومینیوم در ساخت و ساز و صنعت استفاده فراوانی دارد، چرا که قابلیت شکل‌پذیری بالا، وزن سبک و از طرفی قیمت مناسب آن باعث شده نزد کارشناسان و پیمانکاران گزینه مناسبی به حساب آید. بخاطر کاربرد حساس پروفیل آلومینیوم در صنعت، بسیار مهم است که محصول باکیفیت و از کارخانه معتبر تهیه شود. اما قیمت این محصول به عوامل مختلفی همچون شرایط اقتصادی، قیمت موارد اولیه و نرخ ارز و … بستگی دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین قیمت پروفیل با کارشناسان فروش آهن‌رسان به شماره 05131916 تماس بگیرید.

قیمت پروفیل آلومینیوم

بخاطر کاربرد فراوان پروفیل آلومینیوم، این محصول در بازار تقاضای زیادی دارد و این عامل می‌تواند بر قیمت روزانه آن تاثیرگذار باشد. سایر عوامل موثر بر قیمت پروفیل آلومینیوم عبارتند از: جنس، کیفیت، کارخانه سازنده آن، نرخ ارز، قیمت پروفیل در بازارهای جهانی، آلیاژ سازنده، روش تولید و فروش و … به همین دلیل نمی‌توان انتظار داشت که قیمت این محصول به صورت ثابت مشخص شود. پس بهتر است قبل از خرید قیمت آن را در سایت آهن رسان بررسی کنید.

قیمت روز پروفیل آلومینیوم

قیمت روز پروفیل آلومینیوم بر اساس کیلویی مشخص می‌شود. اطلاع از قیمت لحظه‌ای این محصول برای مصرف‌کنندگان و خریداران اهمیت زیادی دارد. برای اطلاع از قیمت روز پروفیل آلومینیوم در ابعاد، وزن و کارخانه مورد نظرتان به سایت آهن رسان مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با عضویت در کانال اینستاگرام ما و یا از طریق تماس با کارشناسان آهن رسان، قیمت لحظه را دریافت کرده و خریدی مقرون به صرفه داشته باشید.

پروفیل آلومینیوم

پروفیل انواع مختلفی همچون پروفیل استیل، آلومینیوم، پروفیل درب و پنجره، پروفیل صنعتی، پروفیل زد و … دارد که هر کدام از نظر جنس، ابعاد، سبک یا سنگین بودن و نوع کاربرد آن (در ساختمان‌سازی یا صنعت) متفاوتند. این محصول فولادی می‌تواند در کنار آلومینیوم که فلز سبک و انعطاف‌پذیری است، استفاده شده و از ترکیب آنها پروفیل آلومینیوم به دست آید. این ترکیب را می‌توان به راحتی شکل داد. پروفیل آلومینیوم بخاطر استحکام، مقاومت و زیبایی ظاهری که دارد یکی از مواد پرکاربرد در ساختمان است. قابل ذکر است که قیمت هرکدام از انواع پروفیل با یکدیگر متفاوت است. برای مثال قیمت پروفیل زد با قیمت پروفیل صنعتی استیل متفاوت است.

خرید پروفیل آلومینیوم

در آهن رسان لیست قیمت پروفیل آلومینیوم هر روز به‌روز‌رسانی می‌شود. چرا که هر نوع نوسانی که در بازار آهن رخ دهد، بر این بازار نیز تاثیرگذار است. از طرفی برخی کارخانه‌های تولیدی قیمت محصولات خود را به صورت مداوم به روز رسانی کرده و برخی دیگر با ثبات بیشتری آن را اعلام می‌کنند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم قبل از خرید محصول مورد نظرتان، قیمت آن را از مرجع معتبر همچون آهن رسان استعلام نموده و از صحت قیمت‌ها اطمینان حاصل کنید.

مشخصات فنی پروفیل آلومینیوم

پروفیل آلومینیوم در ابعاد و ضخامت متفاوت تولید می‌شود از جمله پرکاربردترین آنها عبارت است از:
100*40 ، ضخامت 1 میلی متر، طول 6 متر
100*40 ، ضخامت 2 میلی متر ، طول 6 متر
20*40 ، ضخامت 3 میلی متر ، طول 6 متر
40*60 ، ضخامت 3 میلی متر ، طول 6 متر
40*60 ، ضخامت 8/1 میلی متر ، طول 6 متر
38*64 ،  ضخامت 8/1 میلی متر ، طول 6 متر
40*100 ، ضخامت 8/1 میلی متر ، طول 6 متر
از طرفی پروفیل‌های آلومینیوم از نظر سطح، به چهار دسته تقسیم می‌شوند:
– پروفیل آلومینیوم آنودایز شده: سطح این پروفیل الکترولیتی یا ارگانیک رنگی است.
– پروفیل آلومینیوم الکتروفورتیک: سطح پروفیل با رنگ آنودایزوالکتروفورتیک درست شده است.
– پروفیل آلومینیوم پوشش پودری: سطح این محصول با پودر پلیمر آلی ترموست پوشانده شده است.
– آلومینیوم اسپری شده با رنگ فلوروکربن: سطح این محصول با رنگ پلی وینیلیدین فلوراید پوشانده شده است که بیشتر در ریخته‌گری استفاده می‌شود.

ویژگی‌های پروفیل آلومینیوم

از آنجایی که امروزه موارد کاربرد و استفاده از پروفیل آلومینیوم بسیار زیاد است، لازم است دلیل این محبوبیت را بدانیم. پروفیل محصولی بادوام و باکیفیت است. مدل‌های آلومینیومی آن هم کاملا باکیفیت بوده و بخاطر خواص مقاوم آن در برابر خوردگی و پوشش محافظ آنوایز بیشتر مورد قبول واقع شده است. موادی همچون فولاد نیاز به فرایندهای سنگ‌زنی و رنگ‌آمیزی دارند اما این محصول نیازی به این موارد ندارد. ابعاد آن با توجه به کاربرد از کانال‌های 8 و 10 میلی‌متری تشکیل شده و بادوامند. همچنین قیمت تمام شده آن‌ها از جمله قیمت پروفیل صنعتی مقرون به صرفه می‌باشد، به همین منظور پروفیل‌های آلومینیومی نسبت به پروفیل‌های فولادی برتری دارند.

پروفیل آلومینیوم در ساختمان‌سازی کاربرد فراوان دارد. چرا که در برابر گرما و همچنین شرایط آب و هوایی متغیر، مقاوم بوده و بخاطر خاصیت کشسانی که دارند به راحتی شکل داده می‌شوند. برق و گرما را منتقل کرده و در برابر نشت مایع و گاز مقاوم هستند. قابلیت مونتاژ سریالی داشته و به راحتی حمل می‌شوند. بخاطر همین با هر قیمتی که تهیه شوند، در نهایت باعث صرفه‌جویی در زمان و نصب سریع خواهند شد.

کاربردهای پروفیل آلومینیوم

پروفیل آلومینیوم کاربرد فراوان در ساختمان و صنعت دارند. پروفیل آلومینیوم صنعتی بیشتر در هواپیما، قطار، رادیاتور صنعتی، خودروسازی، لوازم الکتریک و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. پروفیل‌های آلومینیومی معماری برای درب و پنجره، دیوارهای پرده، دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان‌ها کاربرد دارد و از آن می‌توان در ساختمان‌سازی هم بهره برد.
قیمت پروفیل آلومینیوم در کارخانه‌های مختلف
تعداد کارخانه‌هایی که پروفایل آلومینیوم را تولید می‌کنند زیادند و بخاطر همین هیچ یک از واحدهای تولید کننده به عنوان رهبر بازار شناخته نمی‌شوند و همگی در بازار سهم دارند. برخی از این تولیدکنندگان عبارتند از:

آلومینیوم پیمان: بیشتر در زمینه پروفیل آلومینیومی درب و پنجره فعال است. بخاطر کیفیت محصول نهایی، قیمت محصولات این کارخانه کمی گران است.
گروه صنعتی میهن آلومینیوم غدیر: انواع پروفیل آلومینیومی را تولید می‌کند.
کارخانه صنایع آلومینیوم قائم: محصولات باکیفیت مطابق استاندارد از شاخص مهم این کارخانه است.
صنایع آلومرول نوین: در زمینه داخلی و صادرات محصولات پروفیل آلومینیوم مشغول است
– و …
به همین دلیل علاوه بر عوامل موثر بر قیمت پروفیل آلومینیومی، تولیدکنندگان هم متفاوت بوده و این عامل نیز باعث تفاوت قیمت روزانه این محصول می‌شود.

مزایای خرید پروفیل آلومینیوم از آهن رسان

چنانچه قصد خرید پروفیل آلومینیوم را دارید حتما قیمت به روز شده آن را بررسی کنید. ما در آهن رسان راه‌های مختلفی برای دسترسی شما به قیمت روزانه و لحظه‌ای را فراهم کرده‌ایم. با مراجعه به سایت آهن رسان در هر ساعت شبانه روز و مشاهده لیست قیمت‌ها، عضویت در شبکه‌های اجتماعی آهن رسان و یا تماس با 05131916 راه‌های ارتباطی با ما است که می‌توانید از نوسانات قیمت محصول مورد نظر مطلع شوید. همچنین برای مشتریانی که میزان نقدینگی آنها به اندازه کافی نیست، امکان خرید اعتباری و اقساطی را فراهم کرده‌ایم. برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط خرید اعتباری با کارشناسان آهن رسان در ارتباط باشید.

جمع‌بندی

پروفیل آلومینیوم یک از مصالح ساختمانی و صنعتی است که علاوه بر  کیفیت و دوام، از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه است. از طرفی این محصول توسط کارخانه‌های مختلف تولید شده و همچنین تحت عواملی چون نوسانات نرخ ارز، شرایط اقتصادی داخلی و خارجی و عوامل دیگر، به صورت مداوم در حال تغییر است. بنابراین توصیه ما بررسی قیمت و یا بررسی نوسانات قیمت محصول به صورت آنلاین با استفاده از سایت و شبکه‌های اجتماعی آهن رسان است. نقدینگی کافی ندارید؟ می‌توانید برای خرید اعتباری و اقساطی با کارشناسان ما در تماس باشید.

سوالات متداول

1. پروفیل آلومینیوم چه کاربردی دارد؟
از پروفیل آلومینیوم در ساختمان‌سازی و صنعت استفاده می‌شود.

2. قیمت پروفیل آلومینیوم چگونه تغییر می‌کند؟
عوامل زیادی در نوسانات قیمت این محصول نقش دارند. عواملی همچون نرخ مواد اولیه، نوسانات نرخ ارز، کارخانه تولید کننده، شرایط اقتصادی و سیاسی و … در قیمت این محصول تاثیر گذار هستند. بهترین راه حل بررسی قیمت لحظه‌ای این محصول قبل از خرید است.

3. چرا پروفیل آلومینیوم در بازار محبوب است؟
این محصول علاوه بر داشتن کیفیت و دوام مناسب، در برابر خوردگی و شرایط جوی نامناسب نیز مقاوم بوده و قیمت مقرون به صرفه‌ای دارد.

4. در صورت کمبود نقدینگی چطور می‌توانم پروفیل آلومینیوم را سفارش دهم؟
آهن رسان برای شما شرایط خرید اقساطی و اعتباری را فراهم کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.