...

قیمت میلگرد درپاد تبریز

قیمت میلگرد درپاد تبریز
بروزرسانی : ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
عنوان محصول
طول
استاندارد
قیمت
12 متر
A2

26,700 تومان

12 متر
A3

27,900 تومان

12 متر
A3

27,600 تومان

12 متر
A3

27,600 تومان

12 متر
A3

27,300 تومان

12 متر
A3

22,936 تومان

12 متر
A3

23,900 تومان

12 متر
A3

23,900 تومان

12 متر
A2

38,070 تومان

12 متر
A3

27,800 تومان

12 متر
A3

22,936 تومان

بهترین قیمت میلگرد درپاد را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

مجموعه صنعتی درپاد تبریز یک واحد تولیدی معتبر بوده که در سال 1380 در استان تبریز واقع شده است. این کارخانه در فاصله 6 کیلومتری جاده جزیره اسلامی قرار دارد. فعالیت اصلی این واحد تولیدی، تولید و عرضه میلگرد است. میلگرد تبریز به دلیل کیفیت بالا و مطابقت با آخرین استانداردها، توانسته جایگاه خوبی در بازار پیدا کند. بسیاری از افرادی که در نزدیکی این کارخانه پروژه‌هایی را در دست انجام دارند، به دلیل قابلیت مطلوب و قیمت مقرون به صرفه، از میلگرد تبریز خریداری می‌کنند. قیمت میلگرد تبریز و قیمت آهن به عوامل مختلفی از جمله وزن مورد نیاز و گرید (کلاس یا استاندارد) میلگرد بستگی دارد. بسته به نیاز و پروژه‌های مختلف، انواع میلگرد با وزن‌ها و گریدهای متفاوت در دسترس هستند. با توجه به کیفیت بالا، مطابقت با استانداردها و قیمت مقرون به صرفه، میلگرد تبریز انتخابی مناسب برای صنایع و پروژه‌های مختلف است.

قیمت میلگرد درپاد تبریز (دُر شاهین)

قیمت میلگرد درپاد تبریز (دُر شاهین) تحت تأثیر عوامل مختلف قرار می‌گیرد. این عوامل شامل قیمت مواد اولیه مانند آهن و فولاد، تقاضا و عرضه در بازار، عوامل اقتصادی مانند نرخ ارز و تورم و هزینه‌های تولید اعم از نیروی کار، انرژی و حمل و نقل است. تغییرات در این عوامل می‌تواند قیمت میلگرد را هم تحت تأثیر قرار دهد. بنابراین برای کسب اطلاعات دقیق و به‌روز در مورد قیمت‌ها و شرایط فعلی میلگرد درپاد تبریز، بهتر است با آهن رسان به شماره 05131916 تماس بگیرید.

مشخصات فنی میلگرد درپاد تبریز

میزان ظرفیت تولید کارخانه درپاد تبریز برای میلگرد به مقدار 710 هزار تن در سال عنوان می‌شود. این کارخانه تولید میلگرد در دو نوع ساده و آجدار با قطرهای 8 تا 25 میلی‌متر را در خط تولید خود قرار داده است. ناگفته نماند که میلگرد A2 که دارای آج 304 است، نسبت تغییرشکل 19٪ دارد. این گرید، به عنوان یک مقطع نیمه‌سخت شناخته می‌شود، اما جهت انجام فرآیندهای جوشکاری پیشنهاد نمی‌گردد. میلگرد درپاد در سایزهای مختلف روانه بازار میشود که قیمت میلگرد 16 درپاد تبریز از مهم ترین موارد استعلام قیمت این محصول است. مقاومت تسلیم این محصول 3000 و میزان مقاومت کششی آن 5000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع ذکر می‌شود. میلگرد A3 با برخورداری از آج جناقی 400 تغییر شکل 14 درصد دارد و تحت عنوان تولید نیمه‌سخت در نظر گرفته می‌شود. این نوع میلگرد به طور معمول، جهت ساختمان‌سازی و خاموت‌زنی مورد استفاده قرار می‌گیرد و دارای مقاومت چشمگیری است. تنش گسیختگی در این میلگرد 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر و همچنین تنش جاری آن 4000 کیلوگرم بر سانتی‌متر دارد. در گذشته، کارخانه تولید میلگرد در گرید A4 نیز فعال بود، اما در حال حاضر فقط محصولات با گرید A3 و در سایزهای 12 تا 25 میلی‌متر تولید می‌شوند. این تغییرات به دلیل نیاز بازار و تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت و استانداردهای بالا اتفاق افتاده است.

وزن میلگرد درپاد تبریز

وزن یکی از پارامترهای بسیار مهم است که در زمان خرید و انتخاب سازه، اهمیت بالایی دارد؛ زیرا می‌تواند بر کارایی و عملکرد محصول مورد نظر تأثیرگذار باشد. وزن میلگرد درپاد تقریباً با جدول استاندارد اشتال همخوانی دارد. برای مثال، سایز 12 این محصول حدود 1.5 کیلوگرم وزن دارد. در حالی که سایز 25 آن تقریباً از 44.5 کیلوگرم وزن برخوردار است.

استاندارد میلگرد درپاد تبریز

میلگرد تولید شده توسط کارخانه ارگ تبریز به استاندارد ملی INSO 3132 تطبیق داده می‌شود. این استاندارد بر اساس استانداردهای ملی کشورهای روسیه، ژاپن، آلمان، بریتانیا و آمریکا قرار دارد. به همین دلیل، به واسطه کیفیت بالا، نه تنها میلگرد درپاد تبریز، بلکه همه تولیدات این کارخانه بسیار مورد توجه قرار دارد.

سوالات متداول

1. برای خرید میلگرد درپاد تبریز از آهن رسان چه باید کرد؟
با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید و از کارشناسان فروش مشاوره رایگان دریافت نمایید.

2. ارسال کالا در آهن رسان چقدر طول می‌کشد؟
ما در مجموعه آهن رسان نهایتاً پس از گذشت 72 ساعت، محصولات شما ارسال می‌کنیم.

3. قیمت‌ بروز میلگرد درپاد تبریز را از کجا پیدا کنم؟
شما می‌توانید به سایت آهن رسان مراجعه کنید و قیمت‌های بروز را مشاهده کنید.

4. قیمت‌ میلگرد درپاد تبریز بر چه اساس تعیین می‌شود؟
بر اساس وزن مورد نیاز، گرید و سایز