قیمت میلگرد قائم اصفهان

قیمت میلگرد قائم اصفهان
بروزرسانی : ۲۷ تیر ۱۴۰۳
عنوان محصول
طول
استاندارد
قیمت
12 متر
A3

26,500 تومان

12 متر
A3

25,800 تومان

12 متر
A3

25,800 تومان

12 متر
A3

25,800 تومان

12 متر
A3

25,800 تومان

12 متر
A3

25,800 تومان

12 متر
A3

25,800 تومان

12 متر
A3

25,800 تومان

12 متر
A3

25,800 تومان

بهترین قیمت میلگرد قائم اصفهان را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

کارخانجات تولید میلگرد در اصفهان از محبوب‌ترین برندهای تولید داخلی کشور به حساب می‌آیند که از مواد درجه یک و آلیاژ با خواص مکانیکی قابل قبولی تولید می‌شوند. میلگرد قائم یک نمونه از همان محصولات فلزی باکیفیت است که کارخانه میلگرد قائم اصفهان نسبت به تولید آن اقدام می‌کند. شما می‌توانید قیمت آهن در آهن رسان را هر روزه و حتی به‌صورت لحظه‌ای مشاهده نموده و خرید خود را ثبت کنید.

قیمت میلگرد قائم

در جدول محصولات شرکت قائم، قیمت میلگرد امروز به‌طور واضح قابل مشاهده است. شرکت قائم قیمت میلگرد خود را پس از آن‌که بررسی‌های دقیق را انجام داد آن را اعلام می‌نماید. عواملی نظیر تغییرات در سیاست‌های کشور، نوسانات ارز، هزینه مواد اولیه و میزان عرضه و تقاضا از جمله تاثیرگذاران بنیادی بر تغییرات قیمت میلگرد قائم محسوب می‌شوند.
اطلاع از قیمت روز میلگرد قائم به مشتریان این امکان را می‌دهد تا بتوانند هزینه‌های خود را به خوبی محاسبه کرده و در صورت استفاده از این محصول، اقدامات خود را بهینه‌تر برنامه‌ریزی کنند.

خرید میلگرد قائم

به منظور خرید انواع میلگرد قائم اصفهان، شما می‌توانید از طریق شرکت‌های بازرگانی معتبر مانند آهن رسان اقدام کنید.
برای خرید روزانه میلگرد قائم رازی، ابتدا به بخش فروشگاه آهن رسان مراجعه کنید و میزان تناژ مورد نظر را به سبد خرید خود افزوده، سپس با کارشناسان فروش ما به شماره 31916 تماس بگیرید تا در مراحل خرید، شما را راهنمایی کنند. همچنین، این امکان وجود دارد تا پیش‌فاکتور کالای خود را مطابق با وزن میلگرد قائم اصفهان از کارشناسان ما درخواست کنید.

قیمت روز میلگرد قائم

سایز محصول از کلیدی‌ترین عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت میلگرد آجدار فولاد قائم است. با افزایش ابعاد و سایز میلگرد، وزن محصول نیز افزایش می‌یابد که این موضوع منجر به افزایش قیمت آن می‌شود.
میلگردهای قائم با ابعاد 10 تا 32 تولید و در بازار عرضه می‌شوند. جهت اطلاع از قیمت روز میلگرد قائم باید به‌طور روزانه به جداول قیمتی میلگرد قائم در آهن رسان مراجعه کنید یا از خدمات رایگان تیم کارشناسان فروش ما از طریق تماس، بهره بگیرید.

میلگرد قائم بر اساس سایزبندی

سایزبندی میلگرد قائم متفاوت است و پرفروش‌ترین این میلگردها در سایزهای 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25، 28 و 32 تولید می‌شوند. نکته‌ مهم برای سازندگان و فعالان صنایع مختلف این است که در هر سازه، باید از چند نوع میلگرد با سایز مختلف استفاده کرد.

میلگرد قائم بر اساس آنالیز

میلگرد قائم اصفهان در تمامی ابعاد و اوزان، مطابق استاندارد کشور روسیه تولید می‌شوند. به همین خاطر، آنالیز آن‌ها معمولا نام A3 بر خود دارد.

مشخصات فنی میلگرد قائم اصفهان

وزن میلگردهای آجدار قائم رازی کمتر از وزن استاندارد جدول اشتال است و در سایزهای مختلف متفاوت تولید می‌شود که بر روی قیمت میلگرد تاثیر دارد.
وزن میلگردهای آجدار قائم رازی از 13.7 کیلوگرم برای سایز 12 شروع شده و تا 76 کیلوگرم برای سایز 32 تغییر می‌یابد.

نمودار قیمت میلگرد قائم رازی

گزارش قیمت میلگردهای آجدار قائم اصفهان در سه ماه اخیر حاکی است قیمت این محصولات، ثابت و به دور از نوسان بالا بوده‌اند. قیمت میانگین این میلگرد در سه ماه اخیر کم بوده است. روند تغییرات قیمت این میلگرد در سه ماه اخیر نزولی بوده و افزایش قیمت کمتر دیده شده است.

عوامل تأثیر گذار بر قیمت روز میلگرد قائم

محصولات پرفروش کارخانه میلگرد قائم شهرضا عمدتا در سایزهای 14، 16 و 18، تولید می‌شوند و مصارف زیادی در صنعت دارند. یکی از کلیدی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت میلگرد آجدار فولاد قائم، سایز انتخابی آن است.
با افزایش ابعاد و سایز میلگرد، وزن محصول نیز افزایش می‌یابد که این موضوع منجر به افزایش قیمت آن می‌شود. افزایش تقاضا و کاهش عرضه، مسافت حمل بار، قیمت جهانی آهن، نرخ ارز و همچنین خواص مکانیکی میلگردها از عوامل دیگری هستند که بر قیمت روز میلگرد قائم تاثیر می‌گذارند.

خرید اینترنتی حتی برای محصولات صنعتی

آهن رسان یک مجموعه بزرگ بازرگانی است که خرید محصولات کلیه کارخانجات داخلی که از کیفیت مناسبی برخوردار هستند را فراهم نموده است. این مجموعه از تیم کارشناسی برآورد قیمت، آنالیز قیمت و همچنین تیم فروش برخوردار است که در خصوص حمل بار و صدور پیش‌فاکتور با شما همکاری خواهند کرد. شما می‌توانید همین الان با شماره 31916 تماس گرفته و از این خدمات به‌طور رایگان استفاده کنید.

سوالات متداول

1. قیمت میلگرد قائم اصفهان از کجا قابل مشاهده است؟
آهن رسان همه روزه قیمت‌هایی را که تغییر می‌کنند، در جداول مخصوص به هر محصول ثبت می‌کند.

2. فروش ویژه میلگرد قائم در چه روزهایی است؟
با مراجعه به تارنمای آهن رسان یا تماس با شماره 31916 می‌توانید از فروش ویژه ما مطلع شوید.

3. میلگرد قائم اصفهان در چه سایزهایی به فروش می‌رسد؟
فروش میلگردهای قائم عمدتا آجدار است و سایزهای مختلف 12 الی 32 دارند.

4. آیا قیمت خرید میلگرد قائم به قیمت درب کارخانه است؟
بله، آهن رسان کلیه قیمت‌ها را به قیمت درب کارخانه و خارج از روند بورسی به فروش می‌رساند.