قیمت صادرات میلگرد

قیمت صادرات میلگرد
بروزرسانی : ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
بهترین قیمت صادرات میلگرد را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

صادرات میلگرد

میلگرد به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مقاطع فولادی در پروژه‌های ساختمانی و صنعتی، علاوه بر تامین نیازهای داخلی کشور، به بسیاری از کشورهای دیگر صادر می‌شود. صادرات میلگرد باید از طریق شرکت معتبر و به بهترین روش انجام شود و در اصل این روش یکی از راه‌های کسب درآمد کشور ما است. صادرات میلگرد از آهن رسان با بهترین روش در گرید و آلیاژهای مختلف انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان بخش صادرات آهن رسان در تماس باشید تا اطلاعات لازم را کسب کنید.

برای اطلاع از قیمت آهن امروز می‌توانید به سایت آهن رسان مراجعه کنید؛ قیمت تمامی مقاطع فولادی در این سایت به صورت روزانه آپدیت می‌شوند.

صادرات میلگرد از ایران

 

قیمت میلگرد برای بسیاری از خریداران مقاطع فولادی اهمیت زیادی دارد؛ زیرا این محصول کاربردهای فراوانی در ساختمان‌سازی و صنایع دارد. صادرات آهن، در اصل یکی از روش‌های فروش مقاطع فولادی در آهن رسان است و کارشناسان ما می‌توانند تمامی اطلاعات لازم را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهند. تمام تلاش ما بر این است که صادرات تمامی مقاطع فولادی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید. طی سال‌های گذشته، به دلیل حجم بالای تولید شده میلگرد در ایران، صادرات این محصول به بسیاری از کشورهای مختلف مانند: ترکیه، افغانستان، گرجستان، پاکستان، عمان، کشورهای اروپایی و… انجام شده که در اصل می‌تواند سود قابل‌توجهی برای کشور ما به همراه داشته باشد. شرکت‌های صادرکننده میلگرد، باید صادرات این محصول را مطابق با روش‌های درستی انجام دهند و معمولا برای این کار باید مراحل زیر طی شود:

 

 1. دریافت سفارش
 2. صدور پیش فاکتور
 3. بسته بندی و آماده سازی
 4. مشخص کردن قیمت گمرکی محصول صادراتی
 5. دریافت مجوزهای لازم برای صادرات
 6. اظهار کالای مورد نظر به گمرک
 7. بیمه کردن کالا و بستن قرارداد مربوط به حمل و نقل
 8. گرفتن گواهی بازرسی و گرفتن گواهی مبداء و صدور فاکتور

اسناد و مدارک موردنیاز برای صادرات میلگرد شامل موارد زیر هستند:

 • کارت بازرگانی
 • گواهی خرید
 • گواهی استاندارد
 • گواهی مبدا
 • گواهی عدل بندی
 • بارنامه حمل
 • کارنه تیر

صادرات میلگرد قیمت

قیمت میلگرد صادراتی مانند سایر مقاطع فولادی در ایران با نوسانات شدیدی همراه است و به همین دلیل هم نمی‌توان قیمت ثابتی برای این محصول درنظر گرفت. اگر با شرکت‌های پخش عمده میلگرد ارتباط داشته باشید، می‌توانید از قیمت این محصول مطلع شوید. شرایط سیاسی و اقتصادی کشور باعث شده که قیمت میلگرد صادراتی نوسانات زیادی را در بازار فولاد تجربه کند؛ به همین دلیل مهم است که قبل از هر اقدامی، استعلام قیمت داشته باشید. در نظر داشته باشید که وزن میلگرد هم می‌تواند در قیمت میلگرد صادراتی از ایران تاثیر داشته باشد.

برخی از شرایطی که برای اطلاع از قیمت این محصول باید در نظر داشته باشید، به صورت زیر هستند:

 • خدمات بازرگانی در کشور مورد نظر
 • قیمت به روز همه آهن آلات ساختمانی صادراتی به خارج از کشور
 • کارخانه‌های فعال در زمینه صادرات میلگرد
 • ممنوعیت‌های صادراتی احتمالی و سایر اطلاعات مفید در زمینه صادرات

قیمت میلگرد صادراتی بیش از هرچیز دیگری بر اساس پارامترهای زیر مشخص می‌شود:

 • میزان بار صادراتی
 • کیفیت میلگرد صادرشده
 • محل تولید میلگرد یا همان کارخانه تولیدکننده
 • محل صدور
 • استاندارد میلگرد

 

نکته قابل توجه اینجاست که طی چند سال اخیر، قانون 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده برداشته شده و تمامی قیمت‌های صادراتی بر اساس قیمت روز دلار محاسبه می‌شوند. تنوع بالای میلگردهای تولید شده در ایران باعث شده که صادرات این محصول به بسیاری از کشورهای مختلف انجام شود و دغدغه‌ای چندانی نداشته باشد.

صادرات میلگرد به اروپا

صادرات میلگرد بیشتر از هر کشور دیگری به بسیاری از کشورهای اروپایی انجام می‌شود. تغییرات در ارزش کشورهای اروپایی باعث تغییر قیمت میلگرد صادراتی از ایران خواهدشد و به همین دلیل همیشه این قیمت با نوساناتی همراه است. بالا بودن ارزش دلار از اصلی‌ترین مسائلی است که در روند قیمت این محصول تاثیرگذار است.

صادرات میلگرد به ارمنستان

اگر قرار است که در زمینه صادرات میلگرد به ارمنستان فعالیت داشته باشید، باید با کشورهای همسایه مانند پاکستان و گرجستان رقابت کنید و محصولاتی باکیفیت مناسب و قیمت خوب داشته باشید. درحال حاضر فرآورده‌های نفتی و محصولات غذایی بیشترین صادرات به ارمنستان را دارند؛ اما بااین‌حال طی چندسال اخیر صادرات میلگرد هم به این محصولات اضافه شده است. بهتر است قبل از اقدام به این کار بازار ارمنستان را به خوبی بشناسید تا بتوانید از رقیبان خود پیشی بگیرید. مشتریان آنجا می‌توانند از میلگردهای صادراتی ذوب آهن اصفهان، میانه، بردسیر کرمان و حتی خراسان استفاده کنند. علاوه بر میلگرد، بسیاری از مقاطع فولادی دیگر هم به ارمنستان صادر می‌شوند.

صادرات میلگرد به ترکیه

در سال‌های اخیر صادرات میلگرد به کشور ترکیه نسبت به سایر کشورهای دیگر بیشتر انجام شده و حتی علاوه بر این محصول، شمش آهنی و سنگ آهن هم بیشترین صادرات از ایران به ترکیه را به خود اختصاص داده شده است. شرایط صادرات به کشور ترکیه تقریبا با شرایط سایر کشورهای دیگر مشابه است؛ اما نکته مهم اینجاست که باید وضعیت بازار آهن ترکیه را در نظر داشته باشید و سپس اقدام به صادر کنید. قبل از انجام این کار، پیچیدگی‌های بازار صادرات میلگرد را در نظر داشته باشید؛ زیرا به دلیل مشکلات اقتصادی و سیاسی مانند تحریم‌ها یا افزایش قیمت دلار، شرایط صادر کردن این محصول به کشورهای ترکیه و حتی بسیاری از کشورهای دیگر با محدودیت‌هایی همراه است.

صادرات میلگرد به عمان

یکی از کشورهایی که صادرات میلگرد طی چند سال گذشته به آنجا انجام شده، عمان است. شرایط صادرات میلگرد به عمان هم مانند بسیاری از کشورهای دیگر درک شناخت بازار عمان است که بتوانید بهترین سودآوری را داشته باشید.

صادرات میلگرد به پاکستان

تنوع بالای میلگردهای ساده و آجدار باعث شده که این محصول علاوه بر ترکیه، کشورهای اروپایی و… به پاکستان هم صادر شود. صادرات میلگرد به پاکستان دراصل یکی از روش‌های کسب درآمد ایران است و مرز مشترکی زمینی ایران و پاکستان، این زمینه را فراهم کرده است. میلگرد صادراتی اصفهان به بسیاری از کشورهای مختلف از جمله پاکستان،  ارمنستان، اردن، تاجیکستان، امارات متحده عربی، ازبکستان، آذربایجان، گرجستان، کویت، ترکمنستان، عراق، ترکیه، ، قطر، افغانستان، عمان و… صادر می‌شود.

نکته مهم اینجاست که وضعیت صادرات میلگرد به کشورهای مختلف با چالش‌هایی همراه است؛ به عنوان مثال: اگر معامله ایران و آمریکا به هر دلیلی به مشکل بخورد، احتمال آسیب به صادرات ایران در همه زمینه‌ها از جمله صادرات آهن وجود دارد. طبق آمارهای ارائه شده، بهترین کشور برای صادرات میلگرد در سال‌های گذشته، کشور چین بوده و  در سال گذشته 27.3 درصد سهم ارزشی صادارت زنجیره فولاد ایران را به خود اختصاص داده است. بعد از چین، اندونزی، تایلند، امارات متحده عربی، غنا، ترکیه، افغانستان، عمان، ازبکستان، ترکمنستان و ….از جمله کشورهایی هستند که در این لیست قرار می‌گیرند.

 

شما می‌توانید میلگرد صادراتی را به صورت اعتباری و چکی خریداری کنید؛ به‌خصوص در مواقعی که محدودیت مالی دارید و از طرفی هم به حجم بالایی از این محصول نیاز دارید. خرید آهن آلات با چک در اصل روشی است که باعث می‌شود شما بتوانید یک خرید بی دغدغه را تجربه کنید. افرادی که می‌خواهند از خدمات صادرات میلگرد آهن رسان استفاده کنند؛ می‌توانند این محصول را در آلیاژ، گرید و سایزهای مختلف خریداری کنند. ارسال میلگرد صادراتی با بهترین روش و بالاترین سرعت از جمله خدمات ارائه شده توسط مجموعه آهن رسان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می‌توانید روی کمک کارشناسان ما حساب کنید. کارشناسان بخش فروش میلگرد آهن رسان، اطلاعاتی را به صورت رایگان در این باره در اختیار شما می‌گذارند.

سخن پایانی

در این مطلب اطلاعاتی را در مورد صادرات میلگرد در اختیار شما گذاشتیم. همان‌‌طور که گفته شد، میلگرد به بسیاری از کشورهای مختلف مانند: ترکیه، ارمنستان، کشورهای اروپایی و… صادر می‌شود. هر کشور قوانین خاص خود را دارد که باید قبل از صادرات میلگرد حتما به این مسئله دقت داشته باشید. این امر باید با مدارک مشخص و تعیین شده و از طریق مراحل خاصی طی شود که در این متن درباره آن صحبت کردیم. شرکت آهن رسان با قیمتی رقابتی یکی از برترین تامین کنندگان انواع مقاطع فولادی، آلیاژی و آهن آلات برای صنایع بزرگ و کوچک و صادرات آن به کشورهای دیگر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید با شماره 05131916 با کارشناسان آهن رسان در تماس باشید.

سوالات متداول 

 1. چطور ریل صادراتی آسانسور از آهن رسان خریداری کنم؟

شما می‌توانید پس از استعلام قیمت در صفحه آهن رسان، به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و یا با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

 1. آیا هزینه حمل کالای خریداری شده بر عهده خریدار است؟

بله هزینه حمل از کارخانه به محل مورد نظر، برعهده خریدار است. در واقع شما دو نوع هزینه پرداخت می‌کنید، یکی هزینه محصول و دومی هزینه حمل و ارسال.

3. آیا می‌توان این محصول را به صورت اعتبار از آهن رسان خرید؟

اگر نقدینگی کمی دارید، می‌توانید خرید اعتباری انجام دهید.

 1. قیمت میلگرد صادراتی بر اساس چه فاکتورهایی تعیین می‌شود؟

قیمت این محصول بر اساس نوسانات بازار فولاد، میزان تقاضا برای خرید و بسیاری از پارامترهای دیگر تعیین می‌شود.