قیمت میلگرد ایوان غرب

قیمت میلگرد ایوان غرب
بروزرسانی : ۲۶ تیر ۱۴۰۳
عنوان محصول
طول
استاندارد
قیمت
بهترین قیمت میلگرد ایوان غرب را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

میلگرد از مصالح اصلی و مهم در صنایع مختلف از قبیل ساختمان‌سازی به‌منظور افزایش مقاومت سازه به‌واسطه افزایش مقاومت کششی بتن است. میلگرد در سازه موجب افزایش مقاومت حرارتی شده و فشار کششی واردشده به بتن را دریافت کرده و مانع به وجود آمدن ترک‌های بزرگ در ساختمان خواهد شد.
امروزه یکی از کارخانه‌های فعال درزمینهٔ تولید میلگردهای باکیفیت و مقاوم، کارخانه ایوان غرب بوده به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولید میلگرد در بخش غرب کشور شناخته می‌شود و تاثیر چشمگیری بر قیمت میلگرد دارد.
این کارخانه میلگرد را در تنوع و سایزهای مختلف با کیفیت بالا تولید کرده و به مشتریان خود به‌صورت تناژ بالا ارائه می‌دهد. در ادامه ضمن بررسی میلگرد ایوان غرب از جوانب مختلف به قیمت آهن و تاثیر آن بر قیمت میلگرد ایوان غرب خواهیم پرداخت.

قیمت روز میلگرد ایوان غرب

ایوان غرب انواع میلگرد را علاوه بر کیفیت بالا، باقیمتی مناسب و مقرون‌به‌صرفه به مشتریان عرضه می‌کند.
قیمت روز میلگرد ایوان غرب در انواع مختلف متفاوت بوده که می‌توان با بررسی قیمت آهن در آهن رسان قیمت روز را دریافت کرده و در صورت رضایت به ثبت سفارش اقدام کرد.
ایوان غرب انواع میلگرد را در اندازه‌های 14 میلی‌متر تا 20 میلی‌متر تولید کرده و وزن میلگرد ایوان غرب نیز با توجه به انواع آن متغیر است.
با توجه به تغییرات نرخ قیمت میلگرد ایوان غرب به‌صورت روزانه دستخوش تغییر می‌شود که می‌توان با مراجعه به سایت معتبر آهن رسان و تماس با شماره 05131916 علاوه بر دریافت مشاوره رایگان، از قیمت روز این محصول آگاهی پیدا کرد.

قیمت میلگرد مجتمع فولاد ایوان

مجتمع فولاد ایوان در سال 87 با استخدام پرسنلی مجرب و کارآزموده باهدف تأمین مصالح ساختمانی کشور از قبیل میلگرد فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون حجم بالایی از نیاز مصالح کشور را برطرف کرده است.
قیمت میلگرد مجتمع فولاد ایوان با توجه به حجم بالای تولیدات بسیار مناسب بوده چراکه این شرکت امروزه ظرفیت تولید 150 هزار تن میلگرد فولادی را در سال دارا است.
مجتمع فولاد ایوان میلگردهای خود را بر اساس استانداردهای روز دنیا تهیه ‌کرده و در تلاش است با گسترش بخش‌های این شرکت فرصت‌های شغلی بیشتری را ایجاد کند.

قیمت میلگرد ایلام

قیمت میلگرد ایلام با توجه به عوامل مختلفی دستخوش تغییر بوده که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر می‌شود:
• تغییرات نرخ ارز و دلار
• میزان عرضه و تقاضا
• نوع، سایز و وزن میلگرد ایوان غرب
• میزان کیفیت محصول
• تغییرات شرایط اقتصادی و سیاسی
• هزینه حمل‌ونقل کالا
• میزان موجود میلگرد در بازار
• و …
سایت رسمی آهن رسان قیمت میلگرد ایلام را به‌روزرسانی کرده و قیمت روز این محصول را در اختیار شما قرار می‌دهد.
خریداران میلگرد ایوان غرب می‌توانند بدون هدر رفت وقت و هزینه به آهن رسان مراجعه کرده و با مشاهده جزئیات و قیمت محصول به خرید آن اقدام کنند.

قیمت میلگرد ایوان ایلام

پیمانکاران و ساختمان‌سازان برای تهیه میلگرد لازم است که قیمت میلگرد ایوان ایلام را به‌صورت روزانه دریافت کرده و اقدام به تهیه آن به‌صورت تناژ بالا کنند.
شرکت آهن رسان باسابقه بیش از 3 دهه در تولید محصولات فولادی از قبیل میلگرد، قیمت به‌روز میلگرد ایوان ایلام را از چند طریق در اختیار مشتریان قرار می‌دهد که عبارت‌اند از:
 تماس با کارشناسان فروش (05131916) و دریافت مشاوره رایگان و همچنین قیمت روز میلگرد
 مراجعه به وب‌سایت رسمی و آنلاین آهن رسان و مشاهده قیمت میلگرد و سایر محصولات فلزی
 عضویت در کانال تلگرام آهن رسان با آیدی @ahanresan و استعلام قیمت میلگرد ایوان ایلام

کارخانه فولاد ایوان

کارخانه فولاد ایوان با برنامه‌ریزی دقیق و سهمیه مواد اولیه مقادیر بالایی از محصولات فولادی از قبیل میلگرد را تولید کرده که به دلیل خرید مواد اولیه از بازار آزاد و تأثیر بر روی قیمت نهایی محصول، اقدام به راه‌اندازی فاز دوم کارخانه کرده‌اند.
میلگردهای تولیدشده توسط کارخانه فولاد ایوان طبق استانداردهای جهانی در گرید A3 و میزان کربن 14% با استحکام و مقاومت کششی بالا بوده که به‌عنوان نگهدارنده بتن، اسکلت‌بندی و به‌عنوان آرماتور طولی در اجرای فوندانسیون در سازه‌های ساختمانی به کار می‌رود.
کارخانه فولاد ایوان سعی کرده با کاهش هزینه‌های مصرفی، قیمت میلگرد و سایر محصولات فلزی خود را مناسب و به‌صرفه اعلام کند تا مشتریان بتوانند محصول موردنظر خود را باقیمتی مناسب سفارش دهند.

سوالات متداول

1- میلگرد در صنایع ساختمان‌سازی چه کاربردی دارد؟
افزایش مقاومت سازه به‌واسطه افزایش مقاومت کششی بتن، افزایش مقاومت حرارتی و فشار کششی وارد شده به بتن و …

2- ایوان غرب میلگرد را در چه سایز و وزنی تولید می‌کند؟
ایوان غرب انواع میلگرد را در اندازه‌های 14 میلی‌متر تا 20 میلی‌متر تولید کرده و وزن میلگرد ایوان غرب نیز با توجه به انواع آن متغیر است.

3- قیمت میلگرد ایلام به چه عواملی بستگی دارد؟
قیمت میلگرد ایلام با توجه به عوامل مختلفی دستخوش تغییر بوده مانند تغییرات نرخ ارز و دلار، میزان عرضه و تقاضا، نوع، سایز و وزن میلگرد ایوان غرب، میزان کیفیت محصول، تغییرات شرایط اقتصادی و سیاسی و …

4- از چه طریق می‌توان از قیمت روز میلگرد ایوان ایلام آگاهی پیدا کرد؟
1. تماس با کارشناسان فروش 05131916
2. مراجعه به وب‌سایت رسمی و آنلاین آهن رسان
3. عضویت در کانال تلگرامی آهن رسان با آیدی @ahanresan