قیمت میلگرد شمس سپهر

قیمت میلگرد شمس سپهر
بروزرسانی : ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
عنوان محصول
طول
استاندارد
قیمت
12 متر

23,900 تومان

بهترین قیمت میلگرد شمس سپهر را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

میلگرد شمس سپهر یکی از میلگردهای پرکاربرد در ساخت و سازهای شهری است. چرا که این میلگرد توسط کارخانه شمس سپهر با کیفیت بالا، استانداردهای ملی و بین‌المللی و با استفاده از تجهیزات مدرن تولید شده است. البته قیمت میلگرد شمس سپهر تهران نسبت به کیفیت آن مقرون به صرفه است.

میلگردهای این کارخانه در سه گرید A1 ، A2 و A3 از سایز 8 تا 32 میلی متر در سه نوع ساده و آجدار و جناغی تولید و به بازار عرضه می‌شود. قیمت میلگرد فولاد شمس سپهر به عوامل مختلفی همچون شرایط اقتصادی، قیمت موارد اولیه، نوسانات نرخ ارز، قیمت آهن امروز و … بستگی دارد. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر، همچنین قیمت روز میلگرد شمس سپهر، قیمت میلگرد و خرید انواع آهن آلات با چک با کارشناسان فروش آهن رسان تماس 05131916 بگیرید.

قیمت روز میلگرد شمس سپهر تهران

به خاطر کاربرد فراوان میلگرد شمس سپهر، این محصول در بازار تقاضای زیادی دارد و این عامل می‌تواند بر قیمت روزانه آن تاثیرگذار باشد. سایر عوامل موثر بر قیمت روز میلگرد شمس سپهر تهران عبارتند از: وزن، نوع، سایز، استاندارد، نوسانات نرخ ارز، قیمت میلگرد در بازارهای جهانی، قیمت مواد اولیه همچون سنگ آهن و … به همین دلیل نمی‌توان انتظار داشت که قیمت این محصول به صورت ثابت باشد. پس بهتر است قبل از خرید، قیمت روز میلگرد شمس سپهر تهران را در سایت آهن رسان بررسی کرده و یا با شماره 05131916 تماس بگیرید.

خرید میلگرد شمس سپهر

در آهن رسان لیست قیمت خرید میلگرد شمس سپهر هر روز به روز رسانی می‌شود. چرا که هر نوع نوسانی که در بازار آهن رخ دهد، بر این بازار نیز تاثیرگذار است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم قبل از خرید محصول مورد نظرتان، قیمت آن را از مرجع معتبر همچون آهن رسان استعلام بگیرید. نکته مهم دیگر این است که با توجه به تنوع محصولات فولاد شمس سپهر، بهتر است ابتدا نیاز خود را مشخص کنید و سپس وزن، کاربرد و به صورت کلی مشخصات فنی میلگرد را بررسی کنید تا انتخاب مناسبی داشته باشید و حتما به علائم اختصاری درج شده بر روی میلگردها توجه کنید. قیمت روز میلگرد شمس سپهر تهران بر اساس این فاکتورها تعیین می‌شود.

 

مشخصات فنی میلگرد شمس سپهر

برای تعیین مشخصات فنی میلگرد شمس سپهر بهتر است با انواع میلگرد تولیدی کارخانه شمس سپهر آشنا شوید. چون یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت میلگرد شمس سپهر، نوع میلگرد است. انواع میلگرد تولید شده کارخانه شمس سپهر عبارتند از:

 • میلگرد ساده: بدون آج در گرید A1 مطابق با استاندارد ملی 3132 با میزان کربن 24 درصد است. جوش‌پذیری بالا، انعطاف‌پذیری و کشش‌پذیری بالای این نوع میلگرد از خصوصیات دیگر این نوع میلگرد است. مشخصه این میلگرد به صورت س 240 نمایش داده می‌شود.
 • میلگرد آجدار مارپیچ: این نوع میلگرد فولاد شمس سپهر بر اساس استاندارد ملی 3132 و در گرید A2 با آج مارپیچی تولید می‌شود. کربن 34 درصد دارد و جزو محصولات نیمه‌انعطاف‌پذیر قرار می‌گیرد. جوش‌پذیری پایینی داشته و در خاموت‌زنی استفاده می‌شود. البته نباید روی آنها عملیات جوشکاری انجام شود. این میلگرد با مشخصه آج 340 شناخته می‌شود.
 • میلگرد آجدار جناغی: تولید این محصول در گرید A3 و استاندارد ملی 3132 است و آج‌های پیچیده به صورت هشتی دارد. کربن آن 39 درصد بوده و در گروه محصولات سخت قرار می‌گیرد. البته نباید روی آن جوشکاری انجام داد. آج 400 نشانه این نوع میلگرد است.

البته نوع آجدار این محصول کاربرد بیشتری دارد و در سایزهای مختلفی ارائه می‌شود. بیشترین کاربرد میلگرد شمس سپهر تهران به صورت زیر است:

 • میلگرد شمس سپهر سایز 8 گرید A2
 • میلگرد شمس سپهر سایز 10 گرید A2
 • میلگرد شمس سپهر سایز 12 گرید A2
 • میلگرد شمس سپهر سایز 14 گرید A2
 • میلگرد شمس سپهر سایز 16 گرید A2
 • میلگرد شمس سپهر سایز 18 گرید A2
 • میلگرد شمس سپهر سایز 20 گرید A2
 • میلگرد شمس سپهر سایز 10 گرید A3
 • میلگرد شمس سپهر سایز 12 گرید A3
 • میلگرد شمس سپهر سایز 14 گرید A3
 • میلگرد شمس سپهر سایز 16 گرید A3
 • میلگرد شمس سپهر سایز 18 گرید A3
 • میلگرد شمس سپهر سایز 20 گرید A3

بنابراین اگر برای انتخاب نوع میلگرد نیاز به راهنمایی دارید می‌توانید با کارشناسان ما با شماره تلفن 05131916 تماس بگیرید.

 

میلگرد شمس سپهر تهران یکی از مصالح ساختمانی و صنعتی است که علاوه بر کیفیت و دوام، از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه است. از طرفی این محصول توسط کارخانه‌ای معتبر تولید می‌شود. قیمت روز میلگرد شمس سپهر تحت تاثیر عواملی چون نوسانات نرخ ارز، شرایط اقتصادی داخلی و خارجیف قیمت مواد اولیه و عوامل دیگر، به صورت مداوم در حال تغییر است. بنابراین توصیه ما بررسی قیمت میلگرد فولاد شمس سپهر از طریق تماس با کارشناسان آهن رسان 05131916 است.

سوالات متداول

 1. میلگرد شمس سپهر چه کاربردی دارد؟

از این میلگرد در ساختمان‌سازی و صنعت استفاده می‌شود. خاموت زنی، بتن آرمه و افزایش مقاومت ساختمان مهمترین کاربرد این میلگرد است.

 1. قیمت روز میلگرد فولاد شمس سپهر تهران چگونه تغییر می‌کند؟

عوامل زیادی در نوسانات قیمت این محصول نقش دارند. عواملی همچون نرخ مواد اولیه، نوسانات نرخ ارز، نوع میلگرد، شرایط اقتصادی و سیاسی و … در قیمت این محصول تاثیر گذار هستند. بهترین راه حل بررسی قیمت لحظه‌ای این محصول قبل از خرید، از آهن رسان است.

 1. چرا میلگرد کارخانه شمس سپهر در بازار محبوب است؟

این محصول علاوه بر داشتن کیفیت و دوام مناسب، انواع مختلف در سایزهای متنوعی دارد، مقاوم بوده و قیمت مقرون به صرفه‌ای دارد.

 1. در صورت کمبود نقدینگی چطور می‌توانم برای خرید میلگرد شمس سپهر اقدام کنم؟

آهن رسان برای شما شرایط خرید اقساطی و اعتباری را فراهم کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.