...

قیمت میلگرد صائب تبریز

قیمت میلگرد صائب تبریز
بروزرسانی : ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
عنوان محصول
طول
استاندارد
قیمت
12 متر
A3

30,600 تومان

12 متر
A3

30,600 تومان

12 متر
A3

30,300 تومان

12 متر
A3

30,300 تومان

12 متر
A3

30,300 تومان

12 متر
A3

30,300 تومان

12 متر
A3

30,300 تومان

12 متر
A3

30,300 تومان

12 متر
A3

30,300 تومان

12 متر
A3

30,300 تومان

12 متر
A3

30,900 تومان

بهترین قیمت میلگرد صائب تبریز را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

انتخاب یک میلگرد مطمئن با خواص مورد نظر، در میان انبوهی از تولیدکنندگان این محصول کاری بس مشکل است. سازندگان، فروشندگان خرد و مهندسان می‌خواهند همیشه بهترین محصول را با کمترین قیمت تهیه کنند. شما می‌توانید همه‌روزه با مراجعه به آهن رسان، قیمت آهن و دیگر مقاطع فولادی همچون قیمت میلگرد را مشاهده کنید.

قیمت میلگرد صائب تبریز

وزن هر شاخه می‌تواند قیمت روز میلگرد صائب را تعیین کند. نوع گرید، ضخامت و همچنین سایز محصولات هستند که وزن این نوع میلگردها را مشخص می‌کنند. آهن رسان مرکزی است که شما می‌توانید در ساعات اداری با آن به شماره 05131916 تماس گرفته و از قیمت‌ها مطلع شوید. دیگر عواملی که تعیین‌کننده قیمت میلگرد صائب هستند شامل قیمت مواد اولیه، حجم عرضه و تقاضا بر اساس میزان ساخت و ساز، نرخ ارز، شاخص جهانی فولاد و قیمت نفت و تحریم‌ها می‌شوند.

خرید میلگرد صائب تبریز

برای بررسی قیمت این محصول در سریع‌ترین حالت و خرید میلگرد فولاد صائب عجب شیر، راه های ارتباطی مختلفی پیش روی شما قرار داده شده است.
اگر از یک مرجع مطمئن بخواهید میلگرد صائب تبریز را خرید کنید، باید بدانید این یک فرآیند کاملا خلاصه و کوتاه است. کارشناسان آهن رسان همه‌روزه با تحلیل شاخص‌های بازار فولاد و آهن، قیمت محصولات این کارخانه را در وبگاه آهن رسان درج می‌کنند. با استفاده از امکانات خرید آنلاین که در تارنمای ما قرار داده شده می‌توانید علاوه بر مشاهده لحظه‌ای یا قیمت میلگرد صائب تبریز امروز، آن‌ها را فورا خریداری کنید.
همچنین می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی، از مشاوره تیم تخصصی و فنی ما برای ثبت سفارش یا اطلاع از قیمت‌ها و خواص مکانیکی یا شیمیایی هر محصول استفاده کنید.

مجتمع فولاد صائب تبریز

سایزهای تولیدشده توسط کارخانه میلگرد صائب شامل 8، 10، 12، 14، 16، 18 ،22، 25 و 32 می‌شوند و گرید استاندارد مورد لحاظ این کارخانهA2 و A3 هستند. میلگردهای مذکور از نوع آجدار هستند و عرضه آن‌ها در شاخه‌های 12 متری است. این کارخانه برای بالا بردن کیفیت میلگردهای خود، ابتدا آزمایش‌های لازم را بر روی شمش‌های وارده انجام داده و کنترل کیفیت را به پایان می‌رسانند. این شمش‌ها در مراحل بعدی به مقاطع تبدیل می‌شوند.
قیمت میلگرد صائب تبریز همچنین برحسب نوع آج‌های موجود بر روی آن نیز تعیین می‌شود. آج‌ها برای چسبندگی بهتر میلگرد به بتن، ایجاد می‌شوند. از این رو مهم است که چه نوع میلگردی از محصولات صائب را تهیه کنید چرا که بر قیمت‌های تمام‌شده اثر می‌گذارند.
میلگرد آجدار مارپیچ یا دوک صائب در واقع همان میلگرد A2 است و آج میلگرد A3از نوع جناغی است. از این رو توصیه می‌شود مقاومت مورد نظر و نیازهای سازه خود را در هنگام انتخاب نوع میلگرد صائب، تعداد و گرید آن در نظر بگیرید.

استعلام قیمت میلگرد صائب تبریز

سعی کنید در کلیه مراحل استعلام تا خرید میلگردهای صائب، از نظر فروشندگان معتبر استفاده کنید و حتی‌الامکان خرید خود را از آن‌ها انجام دهید. این موضوع سبب می‌شود تا علاوه بر کاستن از مسائل مرتبط با حمل بار، در خرید خود صرفه بیشتری به لحاظ قیمتی داشته باشید. قیمت میلگرد صائب تبریز همه‌روزه در آهن رسان درج می‌گردد.

قیمت میلگرد فولاد صائب تبریز

تاثیرگذاری عوامل مختلفی بر روی قیمت روز میلگرد صائب ممکن است و هر نوسان در هر یک از این موارد ممکن است بازار فولاد را تحت تاثیر قرار دهد.
در ادامه می‌خواهیم به عوامل پنهان که در تعیین قیمت میلگرد صائب اثر بالقوه‌ای دارند بپردازیم. این عوامل شامل موارد زیر هستند:
 قیمت ارز، مخصوصا دلار
 هزینه‌های نفت، نرخ خوراک پالایشگاه‌ها، نرخ حامل‌های انرژی
 هزینه‌های مستتر در فرآیند تولید شمش و بارگیری آن
 هزینه‌های مرتبط با فرآوری و تبدیل سنگ آهن به شمش
 انواع هزینه‌های مربوط به حمل و نقل
 رویدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

لذت و اطمینان در خرید، پاداش اعتماد به آهن رسان

میلگرد صائب تبریز یک محصول فولادی با مشتریان ویژه است که در شمال غرب کشور، میزان بالایی از نیاز سازندگان و صنعتگران ساختمانی را برطرف می‌سازد. قیمت میلگرد صائب تبریز ممکن است مطابق با نوسانات در مواردی مختلف چون نرخ ارز یا شاخص جهانی فولاد، دچار نوسان شود.
از این رو پیشنهاد می‌شود در صورت داشتن قصد خرید این نوع میلگرد از مراجع معتبری چون آهن رسان کمک بگیرید. همین حالا با شماره‌گیری 05131916 از خدمات رایگان تیم فروش و مشاوره، بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

1. برای مشاهده قیمت میلگرد صائب تبریز به کجا مراجعه کنیم؟
قیمت میلگرد صائب همه‌روزه (در صورت تغییر)، در جداول وبگاه آهن رسان درج می‌شوند.

2. فروش ویژه میلگرد صائب تبریز چه روزهایی است؟
برای اطلاع از فروش ویژه میلگرد صائب تبریز لازم است همه‌روزه به تارنمای آهن رسان سر بزنید.

3. زمان تحویل کالا در صورت خرید از آهن رسان، چند روز است ؟
این فرآیند بسته به موجودی انبار آهن رسان یا کارخانه، از 1 تا 7روز کاری به طول می‌انجامد.

4. فرآیند سفارش میلگرد صائب تبریز از آهن رسان به چه صورت است؟
شما می‌توانید یا با شماره‌گیری 05131916 از قیمت این محصول باخبر شوید یا خرید خود را به ثبت برسانید. همچنین می‌توانید به وبگاه آهن رسان، به‌طور روزانه سر بزنید.