قیمت ورق آهن

بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
عنوان محصول
ضخامت
قیمت
10 میلی متر

59,200 تومان

10 میلی متر

59,200 تومان

12 میلی متر

56,700 تومان

12 میلی متر

56,700 تومان

15 میلی متر

59,200 تومان

20 میلی متر

59,200 تومان

20 میلی متر

56,700 تومان

25 میلی متر

59,200 تومان

25 میلی متر

56,700 تومان

30 میلی متر

59,200 تومان

بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
عنوان محصول
ضخامت
قیمت
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
عنوان محصول
ضخامت
قیمت
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
عنوان محصول
ضخامت
قیمت
0.3 میلی متر

409,000 تومان

0.3 میلی متر

450,000 تومان

0.5 میلی متر

409,000 تومان

0.5 میلی متر

450,000 تومان

0.6 میلی متر

409,000 تومان

0.6 میلی متر

450,000 تومان

0.7 میلی متر

409,000 تومان

0.7 میلی متر

450,000 تومان

0.8 میلی متر

450,000 تومان

1 میلی متر

450,000 تومان

بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
عنوان محصول
ضخامت
قیمت
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
عنوان محصول
ضخامت
قیمت
50 میلی متر

51,350 تومان

50 میلی متر

55,650 تومان

50 میلی متر

51,350 تومان

50 میلی متر

43,050 تومان

50 میلی متر

43,050 تومان

60 میلی متر

42,150 تومان

60 میلی متر

42,150 تومان

70 میلی متر

40,350 تومان

70 میلی متر

40,350 تومان

80 میلی متر

39,350 تومان

بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
عنوان محصول
ضخامت
قیمت
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
بهترین قیمت ورق را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

قیمت ورق آهن یکی از مهم‌ترین عواملی است که در تعیین هزینه نهایی هر پروژه تأثیرگذار است و با توجه به عواملی چون قیمت مواد اولیه و مخصوصا قیمت آهن امروز، قیمت ورق در بورس کالا، مشخصات فنی ورق (از جمله ضخامت، ابعاد، جنس و پوشش ورق)، حالت ورق (شیت یا رول بودن)، هزینه‌های تولید، شرایط بازار جهانی، هزینه‌های حمل‌ونقل، کارخانه تولیدکننده ورق، نرخ تورم، نوسانات نرخ ارز و میزان عرضه و تقاضا تغییر می‌کند. به‌همین‌دلیل، قیمت ورق ممکن است در روزهای مختلف ثابت نباشد و دچار نوسان ‌شود. لذا هر زمانی‌که قصد خرید ورق آهن را داشتید می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی با کارشناسان فروش آهن‌رسان (31916☎) تماس بگیرید و از قیمت روز آهن مطلع شوید.

قیمت روز ورق آهن

یکی از اصلی‌ترین نیازهای فعالین حوزه ساخت‌وساز و صنایع، اطلاع از قیمت روز ورق آهنی است تا بتوانند برنامه‌ریزی دقیق و جامعی برای تهیه مواد مصرفی داشته باشند. اگر شما هم در این حوزه فعالیت دارید و استعلام قیمت ورق آهن برایتان حائز اهمیت است، لازم است بدانید آهن‌رسان به عنوان یکی از بزرگترین تأمین‌کنندگان مقاطع آهنی و فولادی در سراسر کشور به صورت روزانه تغییرات قیمتی در انواع ورق را بروزرسانی کرده و در سایت و شبکه‌های اجتماعی خود منتشر می‌کند. پس شما می‌توانید جدیدترین لیست قیمت ورق آهن 1 میل، قیمت ورق آهن ۲ میل تا قیمت ورق آهن ۱۰ میل و … را در وب‌سایت آهن‌رسان مشاهده کنید یا از طریق تماس با کارشناسان فروش ما (31916) قیمت‌ روز این محصول را جویا شوید.

قیمت ورق فولادی آهنی فلزی

قیمت ورق فولادی آهنی فلزی در برآورد هزینه‌های پروژه‌ بسیار تأثیرگذار است. لذا اطلاع از قیمت روز ورق فولادی آهنی فلزی برای برآورد هزینه خرید بسیار موثر است که بدین منظور می‌توانید با کارشناسان فروش ما (31916 ☎) تماس گرفته و قیمت ورق فلزی را استعلام بگیرید. ورق فولادی آهنی فلزی یکی از مهمترین انتخاب‌های خریداران در صنعت ساخت‌وساز است. این نوع ورق فولادی با خصوصیات فیزیکی و مکانیکی قوی، به‌عنوان یک مصالح پرکاربرد در انواع پروژه‌های ساختمانی به کار می‌رود.

قیمت پلیت

قیمت پلیت فلزی یکی از عوامل مهم در صنعت ساخت‌وساز است که با توجه به عرضه و تقاضا در بازار، نرخ تورم و وضعیت اقتصاد جهانی تغییر می‌کند. بنابراین قیمت پلیت امروز برای خریداران در صنعت ساختمانی برای برنامه‌ریزی مالی و برآورد هزینه‌های پروژه بسیار اهمیت دارد. پلیت‌ها با ضخامت، ابعاد و خواص مکانیکی متفاوتی که دارند، در انواع پروژه‌ها از ساختمان‌های مسکونی گرفته تا پل‌ها و سازه‌های عظیم استفاده می‌شوند. پس چنانچه قصد خرید پلیت آهنی یا فلزی را دارید، می‌توانید پس از استعلام قیمت پلیت آهنی اقدام به خرید کنید.

استعلام قیمت ورق آهن

در آهن رسان شما به روش‌های زیر می‌توانید قیمت ورق آهن را استعلام بگیرید.

 1. تماس با کارشناسان فروش از طریق شماره (31916 ☎)
 2. بررسی جداول قیمتی موجود در سایت
 3. مراجعه به کانال قیمت آهن مشهد و مشاهده قیمت انواع ورق
 4. مراجعه به اینستاگرام آهن رسان و مشاهده قیمت‌ها

ورق آهن

ورق آهنی یک نوع محصول فلزی است که از آهن یا فولاد تولید می‌شود. این ورق‌ها اغلب به صورت ورق‌های مستطیلی با ضخامت متنوع به صورت رول و شیت تولید می‌شوند. ورق‌های آهنی در انواع مختلف و با ویژگی‌های متفاوت تولید می‌شوند و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند تا به نیازهای مختلف صنایع پاسخ دهند.

از کاربردهای شایع ورق‌های آهنی می‌توان به ساخت قطعات خودرو، تجهیزات صنعتی، تولید وسایل خانگی، و ساختمان‌سازی اشاره کرد. این ورق‌ها ممکن است توسط فلزهای مختلفی پوشش داده شوند تا از زنگ‌زدگی و زنگ‌زدگی جلوگیری کنند یا ویژگی‌های خاصی مانند مقاومت به حرارت و ضربه اضافه کنند.

انواع ورق فلزی، آهنی و فولادی | آهن رسان

قیمت انواع ورق آهنی

انواع مختلف ورق برای موقعیت‌های متفاوتی استفاده می‌شوند، به‌عنوان مثال برای مصارف ساختمانی باید مطابق با نظر مهندس ناظر پروژه، ورق را انتخاب کنید. چراکه برای ساخت هر قسمت از ساختمان، یک نوع ورق استفاده می‌شود. از جمله انواع ورق آهنی عبارتند از:

 1. قیمت ورق سیاه

ورق سیاه یکی از پر کاربردترین انواع ورق آهنی در ایران است که به صورت گسترده در صنایع مختلف استفاده می‌شود. ورق سیاه دارای کاربردهای فراوانی در صنعت ساختمانی و دیگر صنایع است که از جمله آن‌ها می‌توان به مواردی چون ساخت بدنه خودروها، ورق کف خودرو، لوله‌های درزدار، انواع پروفیل، تانکرسازی و کشتی‌ سازی اشاره کرد. چنانچه قصد خریداری کردن ورق سیاه را دارید و می‌خواهید از قیمت آن مطلع شوید، می‌توانید به صفحه قیمت ورق سیاه مراجعه کنید و سپس اقدام به خرید کنید.

 1. قیمت ورق آجدار

به ‌نوعی ورق که در سطح آن برجستگی‌هایی با شکل هندسی خاص با نظم و ترتیب دیده می‌شود، ورق آجدار می‌گویند. از آنجایی که معمولاً سطح ورق صاف است و حرکت کردن روی آن و قرار دادن و نگه‌داشتن اجسام بر روی آن دشوار است و به دلیل صاف بودن سطح ورق، اجسام به‌راحتی لیز می‌خورند، برای همین سطح ورق را آجدار می‌کنند تا در کاربردهایی که نیاز به قرار دادن اجسام یا حرکت کردن روی آن نیاز باشد، استفاده شود.

ورق آجدار یکی از محصولاتی است که با استفاده از ورق سیاه یا ورق روغنی تولید می‌شود. ورق آجدار برای عرشه کشتی، پله‌های اضطراری، کف پل عابر پیاده، کف اتاق کامیون و وانت و سطوح دستگاه‌های صنعتی استفاده می‌شود. برای اطلاع از قیمت روز ورق آجدار، می‌توانید روزانه این صفحه از سایت را بررسی کنید یا به کانال تلگرام قیمت آهن در مشهد و اینستاگرام آهن‎‌رسان مراجعه کنید. در ادامه جدول استاندارد ورق آجدار را مشاهده می کنید.

طول میلی متر عرض میلی متر ضخامت میلی متر وزن کیلوگرم
2000 1000 1 24
2000 1000 2 32
2000 1000 3 48
6000 1500 6 432
6000 1500 8 576
6000 1500 10 720
6000 2000 8 768
 1. قیمت ورق گالوانیزه

قیمت ورق گالوانیزه برای افرادی که به دنبال تولید لوله‌های انتقال آب، مخازن نگهداری آب، کابینت و سقف سوله هستند؛ از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این محصولات در برابر نفوذ آب مقاومت خوبی دارند. همچنین این مقطع می‌تواند در محیط‌های اسیدی به خوبی دوام بیاورد. پس برای اطلاع از قیمت ورق گالوانیزه به لینک درج شده مراجعه کنید.

 1. قیمت ورق رنگی

اگر می‌خواهید نمای زیبایی برای ساختمان خود بسازید؛ یکی از اصلی‌ترین گزینه‌هایی که در دسترس دارید؛ ورق رنگی است. قیمت ورق رنگی با توجه به زیبایی که به ساختمان شما عطا می‌کند؛ زیاد به نظر نمی‌رسد. ورق رنگی در صنایع ساختمانی مانند انواع سقف و نمای داخلی و خارجی سازه، صنایع فلزی، لوازم خانگی و صنعت حمل‌ونقل استفاده می‌شود. چنانچه شما هم می‌خواهید از قیمت ورق رنگی امروز مطلع شوید تا خرید خود را انجام دهید، می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی با کارشناسان ما به مقصودتان برسید.

 1. قیمت ورق روغنی

ورق‌های روغنی در ابعاد و ضخامت‌های مختلف به صورت رول، شیت و فابریک برای تولید ورق‌های گالوانیزه استفاده می‌شود. از ورق روغنی در صنعت لوازم خانگی برای تولید لوازمی مانند اجاق گاز و روکش محصولاتی مانند یخچال و … استفاده می‌شود. قیمت ورق روغنی به عوامل متعددی بستگی دارد که برای اطلاع دقیق از آن، توصیه می‌شود به صفحه قیمت ورق روغنی امروز مراجعه کنید.

 1. قیمت ورق برنجی

قیمت ورق برنجی به عوامل متعددی چون ضخامت و ابعاد ورق، میزان مواد اولیه مصرفی، مشخصات فنی، نوع پوشش سطحی، تعداد و حجم ورق‌های مورد نیاز و شرایط بازار بستگی دارد. برای تعیین قیمت دقیق ورق برنجی بهترین راه این است که سایت و شبکه‌های اجتماعی آهن‌رسان را به صورت روزانه بررسی کنید.

ورق برنجی در ساخت صنایع خودروسازی و لوازم خانگی و مصرفی، مهمات جنگی، صنایع برق و الکتریکی، لوله‌کشی، ساخت مغزی قفل و دستگیره‌های درب، مورد استفاده در تزئیینات و دکوراسیون به دلیل زیبایی رنگ طلایی و لوله‌کشی‌های مختلف اشاره نمود. علاوه‌براین ورق برنجی در ساخت جواهرات، هسته رادیاتور، لوازم الکتریکی، پیچ و مهره و لولا نیز استفاده می‌شود.

 1. قیمت ورق اسیدشویی

قیمت ورق اسیدشویی برای تولیدکنندگان صنعت فولاد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ چراکه این محصول ماده اولیه تولید بسیاری از مقاطع فولادی دیگر است. ورق اسیدشویی برای تولید ورق روغنی، لوله‌های نفت و گاز، ساخت رینگ و شاسی خودرو و صنعت کشتی‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای اطلاع از قیمت ورق اسیدشویی امروز به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

 1. قیمت ورق استیل

قیمت ورق استیل (استنلس استیل) از آن جهت مهم است که در صنعت پتروشیمی بیش از آن چیزی که تصور می‌کنید مورد استفاده قرار می‌گیرد. ازسوی دیگر بدنه هواپیما و خودروها را با استفاده از این مقطع می‌سازند. ظاهر زیبا و مقاومت در برابر خوردگی از جمله مزایای خرید ورق استنلس استیل به شمار می‌روند.

 1. قیمت ورق آلومینیوم

ورق آلومینیوم محصولی است که در صنعت حمل‌ونقل، صنایع نظامی، داروسازی، تولید مخازن نگهدارنده سوخت و لوازم خانگی از آن استفاده می‌شود. قیمت ورق آلومینیوم با توجه به میزان مواد تشکیل دهنده آن تعیین می‌شود. برای اطلاع از قیمت ورق آلومینیوم می‌توانید به لینک درج شده مراجعه کنید.

 1. قیمت ورق مسی

قیمت ورق مسی همچون سایر ورق‌ها بر اساس فاکتورهای زیادی تعیین می‌شود. این محصول در ابعاد و اندازه‌های مختلف ساخته می‌شود و دارای قیمت‌های متفاوتی است. از کاربردهای مهم ورق مسی می‌توان به استفاده از آن برای ساخت ابزارآلات، کشتی‌سازی، مجسمه‌سازی، جواهرسازی و صنایع تزئینی و نمای ساختمان‌ها، در صنایع برق، ساخت کابل، ساخت آنتن رادیویی، در صنایع پزشکی، ساخت ظروف آشپزخانه وغیره اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت این محصول، می‌توانید به صفحه قیمت ورق مسی امروز مراجعه کنید.

خرید ورق

برای خرید ورق آهن می‌توانید به سه شیوه خرید تلفنی، اینترنتی و حضوری اقدام کنید. با خرید آنلاین این مقطع فولادی علاوه‌بر اینکه در زمان صرفه‌جویی کردید، از رفت‌وآمد و گشت‌وگذار در بازارهای آهن آلات نیز راحت شدید. از سوی دیگر می‌توانید مقاطع کارخانه‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین محصول را انتخاب کنید. بروزترین قیمت ورق آهن را می‌توان از طریق سایت و شبکه‌های اجتماعی آهن‎‌رسان ببینید و مناسب‌ترین ورق را بخرید.

علاوه‌براین می‌توانید از طریق تماس با آهن‌رسان علاوه‌بر دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول، ورق مورد نیاز خود را سفارش دهید. از سوی دیگر می‌توانید این محصولات را به صورت حضوری از دفاتر فروش آهن‌رسان واقع در دو شهر مشهد و تهران به آدرس‌های درج شده در سایت، بخرید. البته در نظر داشته باشید خرید حضوری بیشتر برای کسانی رایج است که قصد دارید در بازه طولانی مدت و در تناژهای بالا ورق مورد نیاز خود را از آهن‌رسان بخرند.

قیمت ورق فلزی | آهن رسان