قیمت صادرات ورق روغنی

قیمت صادرات ورق روغنی
بروزرسانی : ۲۷ تیر ۱۴۰۳
عنوان محصول
ضخامت
قیمت
بهترین قیمت صادرات ورق روغنی را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

ورق روغنی به همراه دیگر ورق‌های فولادی ایران از جمله مهم‌ترین مقاطع فولادی است که به کشورهای همسایه و سایر کشورها صادر می‌شود. صادرات ورق روغنی، نحوه ارسال و تحویل بار، مراحل صادرات، مدارک و اسناد مورد نیاز از جمله مواردی هستند که در این بار باید از آن‌ها آگاهی داشته باشید. در صادرات ورق روغنی عوامل زیادی تاثیرگذار هستند که قیمت ورق روغنی یکی از اصلی‌ترین موراد است. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با صادرات ورق روغنی بیشتر آشنا کنیم.

قیمت صادرات ورق روغنی

ورق روغنی و صادرات آن این روزها رونق بیشتری گرفته است و یکی از مهم‌ترین مواردی که در صادرات ورق روغنی نقش پررنگی دارد، قیمت آن است. قیمت صادرات ورق روغنی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود که قیمت ارز و دلار یکی از آن عوامل است. برای خرید ورق روغنی صادراتی با قیمت مناسب، می‌توانید روی آهن‌رسان حساب باز کنید.

خرید ورق روغنی صادراتی

برای خرید ورق روغنی صادراتی می‌توانید از آهن‌رسان کمک بگیرید. برای این منظور کافی است تا با شماره 05131916 تماس بگیرید و یا از همین صفحه اقدام به خرید ورق روغنی صادراتی کنید. آهن‌رسان ورق‌های روغنی باکیفیت را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می‌دهد و در نتیجه از این بابت نیازی نیست نگران باشید.

صاردات ورق روغنی به کشورهای مختلف

همانطور که اشاره کردیم، ورق روغنی از مهم‌ترین مقاطع فولادی ایران است که به کشورهای مختلفی صادر می‌شود. صادرات این ورق در کنار صادرات آهن، سهم قابل توجهی را به خود اختصاص داده است. ورق روغنی ایران به کشورهای مختلفی همچون مالزی، عراق، سوریه، افغانستان، ترکمنستان، ارمنستان و … نیز ارسال می‌شود. جهت کسب اطلاع درباره مقصد صادراتی خود با شماره تماس 05131916 تماس بگیرید.

مراحل صادرات ورق روغنی

برای صادرات ورق روغنی نیاز است تا مراحل مشخصی را طی کنید. این مراحل که در مجموع 13 مرحله هستند شامل درخواست خرید، مذاکره و صدور پیش فاکتور، عقد قرارداد، صدور فاکتور رسمی، دریافت پیش پرداخت، تهیه و آماده‌سازی سفارش، عقد قرارداد حمل و بیمه، بارگیری و صدور عدل‌بندی، اظهار گمرک، اخذ گواهی مبدا، تسویه مبلغ باقی مانده از قرارداد، ترخیص کالا از گمرک و ارسال بار می‌شوند. جهت دریافت اطلاعات درباره هر کدام از این مراحل با شماره 05131916 تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای صادرات ورق روغنی

جهت صادرات ورق روغنی مدارک و اسنادی مورد نیاز است که عبارتند از:
• کارت بازرگانی
• گواهی استاندارد
• گواهی خرید (Invoice)
• گواهی عدل‌بندی (Packing List)
• گواهی مبدا
• بارنامه حمل
• کارنه تیر

مشاوره صادرات ورق روغنی

با توجه به قوانین خاص گمرکی و نوسانات قیمت ارز، اطلاع از این موارد بسیار مهم است. در نتیجه آهن‌رسان با حضور کارشناسان خود به شماره تماس‌های 05131916 و 09128504068 در خدمت شما هستند تا هر آنچه نیاز است بدانید را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با بالاترین سرعت دریافت کنید.

سوالات متداول

1. جهت دریافت مشاوره برای صادرات ورق روغنی با چه شماره تماسی، تماس بگیریم؟

برای دریافت راهنمایی جهت صادرات ورق روغنی کافی است تا با شماره تماس 05131916 تماس بگیرید.

2. در صورت نداشتن کارت بازرگانی جهت صادرات چه کنیم؟

در اینصورت تنها کافی است تا با کارشناسان ما در آهن‌رسان به شماره 05131916 تماس بگیرید تا راهنمایی‌های مورد نیاز را در این مورد دریافت کنید.

3. ورق روغنی به چه کشورهایی صادر می‌شود؟

ورق روغنی به کشورهای مختلفی همچون مالزی، عراق، سوریه، افغانستان، ترکمنستان و … نیز صادر می‌شود.

4. گواهی عدل‌بندی یا Packing List چیست؟

عدل‌بندی، سندی است که مشخصات بار و محصول شامل وزن، تعداد، استاندارد و … جهت حمل‌ونقل در آن قید می‌شود.

5. آیا خرید ورق روغنی صادراتی از آهن‌رسان امکان‌پذیر است؟

بله این امکان وجود دارد تا بتوانید ورق روغنی صادراتی را با قیمت مناسب و با بالاترین کیفیت از آهن‌رسان خرید کنید.