...

در حال حاضر قیمت هر کیلو ورق گالوانیزه کاشان در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ بین 39,850 تومان تا 56,790 تومان است .

قیمت ورق گالوانیزه کاشان امروز

قیمت ورق گالوانیزه کاشان امروز
بروزرسانی : ۲۱ خرداد ۱۴۰۳
عنوان محصول
ضخامت
قیمت
0.3 میلی متر

44,128 تومان

0.35 میلی متر

56,790 تومان

0.4 میلی متر

51,600 تومان

0.4 میلی متر

51,600 تومان

0.45 میلی متر

51,600 تومان

0.45 میلی متر

51,600 تومان

0.5 میلی متر

55,100 تومان

0.5 میلی متر

53,700 تومان

0.55 میلی متر

49,800 تومان

0.55 میلی متر

49,800 تومان

0.6 میلی متر

48,800 تومان

0.6 میلی متر

48,800 تومان

0.7 میلی متر

47,100 تومان

0.7 میلی متر

47,100 تومان

0.8 میلی متر

49,700 تومان

0.8 میلی متر

49,700 تومان

0.9 میلی متر

46,600 تومان

0.9 میلی متر

49,700 تومان

1 میلی متر

51,500 تومان

1 میلی متر

51,500 تومان

1.25 میلی متر

47,100 تومان

1.25 میلی متر

47,100 تومان

1.5 میلی متر

39,850 تومان

1.5 میلی متر

51,600 تومان

بهترین قیمت ورق گالوانیزه کاشان را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

برای دیدن قیمت ورق گالوانیزه کاشان با ویژگی های مختلف از نظر ضخامت و ابعاد به جدول زیر مراجعه کنید. کارخانه فولاد کاشان از تولیدکنندگان مهم این محصول به شمار می رود. معمولا ورق گالوانیزه را از ورق روغنی تولید می کنند، این محصول به صورت رول و شیت ساخته می شود، ضخامت های مختلفی از آن در بازار وجود دارد و صنایع بزرگی مثل خودروسازی از مصرف کنندگان این ورق به شمار می روند. این محصول با استانداردهای بین المللی تولید می شود و مشخصات فنی آن در برگه ای موسوم به برگه آنالیز محصول درج و به همراه آن به مشتری ارائه می شود.

معرفی ورق گالوانیزه فولاد کاشان

کارخانه فولاد امیرکبیر کاشان که در سال 1380 در کاشان تاسیس شد به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان ورق سفید در ایران شناخته می شود. عمده تولیدات این کارخانه ورق سرد آنیل و ورق گالوانیزه است. امروز ظرفیت تولید آن در دسته ورق اسیدشویی، آنیلینگ، نورد سرد و گالوانیزه به ترتیب حدود 300 هزار تن، 150 هزار تن، 250 هزار تن و 100 هزار تن است.
در این کارخانه برای گالوانیزاسیون فلزات از روش حمام داغ روی یا گالوانیزه گرم که به صورت غوطه وری مداوم است استفاده می شود. لازم به ذکر است که این کارخانه اولین تولیدکننده ورق گالوانیزه گرم در ایران به شمار می رود و ابعاد و ضخامت های مختلفی از این محصول را تولید می نماید.
پوشش گالوانیزه که بر روی سطح ورق فولاد ایجاد می شود علاوه بر اینکه مقاومت و استحکام ورق را افزایش می دهد، موجب ایجاد مقاومت در برابر خوردگی و اکسیداسیون یا خوردگی فلزات در شرایط مرطوب می گردد و این ویژگی ضدزنگی برای بسیاری از صنایع مهم است.

قیمت ورق گالوانیزه کاشان

مشخصات ورق گالوانیزه کاشان

قیمت این محصول به عوامل مختلفی بستگی دارد، ابعاد، ضخامت، نوع فابریک یا رول بودن ورق، کارخانه و برنده محصول، ضخامت لایه پوششی و روشی که برای گالوانیزاسیون استفاده شده، مهم ترین فاکتورهای موثر بر قیمت ورق فولادی به شمار می روند. البته عوامل دیگری مثل نرخ دلار، قیمت سوخت و هزینه حمل و نقل، قیمت مواد اولیه مثل سنگ آهن فولاد، شمش و غیره، حتی شرایط جغرافیایی، آب و هوایی و رخدادهای مهم سیاسی و اجتماعی نیز بر قیمت ها تاثیر مستقیم و غیر مستقیم دارد. مثلا با زیاد و کم شدن عرضه و تقاضا برای ورق گالوانیزه، شاهد نوسان قیمت ورق سفید هستیم.
هر کارخانه برای محصولات خود از استانداردهایی استفاده می کند و هرچه استاندارد های محصول به استانداردهای جهانی و بین المللی نزدیک تر باشد بهتر است. با این حال رول روق گالوانیزه کاشان ممکن است از نظر وزنی با رول ورق سفید یک کارخانه دیگر تفاوت داشته باشد. از آنجا که محصولات فولادی بر اساس وزنی که دارند خرید و فروش می شوند، و واحد کیلوگرم در این بازار مهم است، نحوه محاسبه وزن ورق گالوانیزه نیز برای مصرف کننده مهم می باشد.
هرچه ضخامت لایه پوششی بالاتر باشد، مقاومت و در نتیجه قیمت آن نیز بالاتر می باشد.

مشخصات ورق گالوانیزه کاشان

خرید ورق کاشان از نوع گالوانیزه

از مهم ترین خصوصیات ورق گالوانیزه داشتن مقاومت بالا در برابر خوردگی است. آهن و محصولات آهنی وقتی در مجاورت اکسیژن و رطوبت قرار می گیرند به راحتی اکسید شده و زنگ میزنند و در طول زمان وقتی این روند تکرار می شود، ساختار فلز از بین رفته و موجب کاهش میزان استحکام و مقاومت آن می شود. برای جلوگیری از این مشکل روش های زیادی مثل پوشش دهی فلز به وجود آمده است. با ایجاد یک لایه پوششی از جنس روی (زینک) بر سطح ورق، پروسه زنگ زدگی عقب می افتد و این یعنی عمر محصول فولادی افزایش می یابد و می توان از آن در شرایط مختلف آب و هوایی استفاده کرد. اطلاعات بیشتر را در صفحه قیمت ورق مشاهده نمایید.
لازم به ذکر است که میزان مقاومت ورق در برابر خوردگی فلزات به کیفیت لایه پوششی و البته درجه رطوبت و شرایط جوی آن بستگی دارد. معمولا عمر ورق های گالوانیزه را حدود 20 تا 50 سال می دانند.

اندازه رایج ابعاد ورق های گالوانیزه تولید شده معمولا بین 0.5 تا 1 میلی متر است. عرض محصولات نیز عموما 1000 و 1250 میلی متر می باشد. اگر محصول به صورت فابریک تولید شود می تواند در طول های 3 و یا 6 متری نیز باشد اما بیشتر رول است و مصرف کننده آن را در طول دلخواه برش می زند. به طور کلی قیمت ورق فابریک بیشتر از قیمت ورق رول می باشد. برای سب اطلاعات بیشتر، روند تولید ورق گالوانیزه  را مشاهده نمایید.

خرید ورق گالوانیزه کاشانسفارش ورق گالوانیزه کاشان

در ایران محصولات متنوعی از ورق گالوانیزه وجود دارد که برخی تولید داخل و برخی وارداتی از چین، قزاق و امارات هستند. برای دیدن قیمت ورق گالوانیزه کارخانه های مختلف همچون فولاد کاشان با بهترین کارشناسان آهن آلات در شرکت آهن رسان تماس بگیرید و یا از طریق سایت اقدام کنید.
برای خرید ورق گالوانیزه باید روزانه قیمت های بازار را استعلام گرفت زیرا نوساناتی در بازار آهن وجود دارد که حتما باید با تایید فاکتور را پرداخت نمود.

با خرید ورق گالوانیزه کاشان از آهن رسان می توانید خدماتی نظیر پانچ، نواربری، انواع فرمینگ و رنگ آمیزی را نیز با توجه به سفارشی که دارید، دریافت نمایید.
معمولا قیمت ورق گالوانیزه در تهران و چند شهر بزرگ و صنعتی از اهمیت بالاتری برخوردار است، شما برای اطلاع از قیمت بنگاه تهران و سایر شهرها با تلفن 05131916 تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه مشخصات و قیمت آهن و قیمت ورق آهن سایر محصولات هستند.

سفارش ورق گالوانیزه کاشان

از محصولات مهم دیگر که از ورق گالوانیزه ساخته می شود، ورق گالوانیزه رنگی است. با رنگ آمیزی ورق های گالوانیزه میزان مقاومت ورق بیشتر می شود و علاوه بر زیبایی ورق نیز برای کاربردهای مختلف تامین می گردد. ورق های رنگی مختلفی در رنگ های رایج آبی، زد، قرمز، نارنجی، سبز، سفید و قهوه ای ساخته می شود. رنگ هایی که برای رنگ کاری ورق فولادی استفاده می شود خاص است و روش های خاصی نیز برای این کار وجود دارد. از آنجا که ضخامت ورق های گالوانیزه کم است، اغلب ورق های تولید شده به صورت رول یا کویل هستند. با توجه به میزان سفارش مشتری که به صورت ظرفیت و تناژ بالا یا مقادیر کمتر هست، قیمت هر کیلو ورق گالوانیزه نیز متفاوت خواهد بود. سوالات بیشتر را درمورد این محصول و تمامی محصولات و قیمت آهن امروز را از کارشناسان فروش سایت آهن رسان جویا شوید.

سوالات رایج

برای خرید این محصول چه اقدامی انجام دهیم؟

لطفا با شماره گیری 05131916 به کارشناسان فروش آهن رسان متصل شده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

آیا این محصول برگه آنالیز دارد؟

بله مشتری می تواند برگه آنالیز محصولات خود را دریافت نماید.

آیا به صورت شیت با طول 6 متری نیز می توانیم سفارش دهیم؟

بله آهن رسان خدمات برشکاری را به مشتریان خود ارائه می دهد.