قیمت ورق رنگی هفت الماس در تاریخ ۲۷ تیر ۱۴۰۳ برابر 43,455 است

قیمت ورق رنگی هفت الماس

قیمت ورق رنگی هفت الماس
بروزرسانی : ۲۷ تیر ۱۴۰۳
عنوان محصول
ضخامت
قیمت
بهترین قیمت ورق رنگی هفت الماس را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

ورق رنگی هفت الماس یکی از ورقه‌های آهنی پر کاربرد در کشور ما است که با نرخی ویژه در ایران یافت می‌شود. قیمت این نوع محصول با کیفیت بر اساس وزن آن تعیین می‌شود. طبیعی است که ورقه‌هایی با وزن پایین از قیمت‌های پایین‌تری از ورقه‌های سنگین‌تر نیز برخوردار هستند. برای اطلاع از قیمت آهن امروز و قیمت سایر محصولات با آهن رسان همراه باشید.

قیمت روز ورق رنگی هفت الماس

توجه داشته باشید که نرخ ورقه‌های هفت الماس بر اساس نوسان‌های روز در ایران تعیین می‌شود. شما عزیزان می‌توانید بر اساس لیست قیمت شرکت هفت الماس به این نرخ‌های به روز پی ببرید. تمام قیمت‌های لحظه‌ای مربوط به هر کدام از انواع این کالاها را می‌توانید از طریق این فهرست به دست آورید. قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه بر اساس تغییرات ارزی در بازار روز تعیین می‌شود و محصولات هفت الماس نیز بر همین پایه نرخ‌گذاری می‌شوند. با توجه به این موضوع شما عزیزانی که قصد خرید این کالا را دارید می‌توانید به این قیمت‌ها توجه کنید. پس از بررسی این نرخ‌ها نیز خرید خود را با توجه به آخرین قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس انجام دهید.

خرید ورق رنگی هفت الماس

شما عزیزان می‌توانید ابتدا قیمت ورق شیروانی رنگی اصفهان و هفت الماس را به دست آورید و سپس خرید این کالاها را با توجه به نرخ‌های مناسبی که دارند انجام دهید. نکته مهمی که در خرید این ورقه‌های آهنی و گالوانیزه باید مورد توجه قرار دهید وزن آن‌ها و همین‌طور ضخامت، سایز و ابعاد مربوط به این ورقه‌ها است. پس از بررسی این موارد می‌توانید به قیمت ورق رنگی شیروانی و هفت الماس پی ببرید و سپس خرید این محصولات را بر اساس میلغ خود و بر حسب بودجه‌ای که در اختیار دارید انجام دهید. در هنگام خرید باید به بررسی قیمت هر متر مربع ورق گالوانیزه رنگی مورد نیاز خود با دقت هر چه بیشتر توجه کنید.

لیست قیمت ورق رنگی هفت الماس

توجه داشته باشید که کارخانه تولید کننده به ارائه لیست قیمت شرکت هفت الماس به مشتریان خود اقدام می‌کند. در این صورت به افراد خریدار اجازه می‌دهد که این فهرست را به طور کلی بررسی کنند و با توجه به بودجه‌ای که دارند به خرید این کالا بپردازند. قیمت ورق رنگی سقف سوله نیز در این لیست قید شده است و شما می‌توانید این نرخ را به طور لحظه‌ای از سوی شرکت سازنده هفت الماس به دست آورید. در این لیست قیمت ورق های گالوانیزه با توجه به وزن آن‌ها درج می‌شود. وزن ورق رنگی هفت الماس می‌تواند تأثیر مهمی در تعیین قیمت این کالا بر جای بگذارد.

عوامل مؤثر بر قیمت گذاری ورقه‌های هفت الماس

عوامل مؤثر بر قیمت گذاری ورقه‌های هفت الماس به شرح زیر هستند:
✅ کیفیت
نوع کیفی ورق‌های مورد نظر می‌تواند سبب افزایش و یا کاهش نرخ این کالاها شود. قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه نیز بر همین اساس تعیین می‌شود.
✅ ضخامت
هر چقدر که ضخامت این ورق‌ها پایین باشد قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس نیز کاهش پیدا می‌کند. زمانی که ضخامت آن‌ها بیشتر باشد نرخ این ورق‌ها هم بالاتر می‌رود.
✅ ابعاد
توجه داشته باشید که اندازه‌ها و ابعاد ورقه‌ها می‌تواند در قیمت گذاری آن‌ها مهم باشد. قیمت ورق شیروانی رنگی اصفهان نیز با توجه به ابعاد این کالا مشخص می‌شود.
✅ نحوه تولید
روش‌های مختلفی در تولید ورق های گالوانیزه به کار می‌روند. هر چه قدر که این شیوه‌ها جدیدتر باشند ورقه‌ها نیز مرغوب‌تر خواهند بود. این موضوع بر قیمت هر متر مربع ورق گالوانیزه رنگی اثر مستقیمی بر جای می‌گذارد.
✅ تنوع
توجه کنید که نمونه‌های مختلفی از ورق های گالوانیزه در بازار موجود هستند که هر کدام از آنها با قیمت‌های مختلفی به فروش می‌روند. به‌عنوان‌مثال قیمت ورق رنگی سقف سوله با قیمت ورق رنگی شیروانی تفاوت دارد.
همان‌طور که متوجه شدید عوامل متنوعی بر روی نرخ ورق های گالوانیزه و آهنی هفت الماس اثرگذار هستند که با توجه به این موارد می‌توانید به نرخ دقیق و واقعی این محصولات پی برید.

سؤالات متداول

1. آیا ورقه‌های هفت الماس با رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند؟
بله رنگ‌بندی متنوعی از این ورقه‌ها در بازار وجود دارد.

2. آیا ورقه‌های هفت الماس با دوام هستند؟
بله این ورقه‌ها در برابر حرارت و نور خورشید دوام زیادی دارند.

3. ورقه‌های هفت الماس در چه صنعت‌هایی به کار می‌روند؟
از این ورقه‌ها در صنایعی از قبیل خودرو سازی، ساختمان سازی، تولید لوازم خانگی و غیره استفاده می‌شود.

4. شماره تماس ثبت سفارش به‌صورت تلفنی چند است؟
برای ثبت سفارش به‌صورت تلفنی تنها کافی است با شماره 05131916 تماس بگیرید.