سایر دسته بندی ها

قیمت ورق استیل

قیمت ورق استیل
بروزرسانی : ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
عنوان محصول
ضخامت
قیمت
بهترین قیمت ورق استیل را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

قیمت ورق استیل ۳۰۴ و ۳۰۹ و ۳۱۶ و … صنعتی امروز در آلیاژهای مختلف قابل مشاهده در این صفحه از سایت آهن رسان مرجع قیمت آهن امروز می باشد. قیمت ورق آهن ضد زنگ را از طریق تماس تلفنی با مشاوران فروش ما به دست آورید. برای خرید ورق استنلس استیل رنگی می توانید صورت سفارش خود را برای ما ارسال نمایید و برای این کار نیز راه های مختلفی وجود دارد. استعلام فوری قیمت ورق استیل ضد زنگ صنعتی، قیمت ورق استیل و غیره را از طریق تماس تلفنی و یا به صورت آنلاین و بررسی شبکه های اجتماعی آهن رسان انجام می گیرد.

آلیاژهای مختلف ورق استیل ضد زنگ

می دانید که فولاد یا همان استیل آلیاژهای مختلفی دارد. آلیاژهای فولاد از دستکاری ترکیب شیمیایی آن به وجود می آیند. با تغییر میزان و نوع عناصر تشکیل دهنده اصلی فولاد آلیاژهایی با عنوان 304، 309، 310،316، 321 و غیره ساخته می شود. البته این اسامی همگی از نوع ضد زنگ هستند. نکات بیشتر درمورد آلیاژ استیل را می توانید در لینک درج شده مشاهده نمایید.

فولادهایی همچون ورق a516، ورق st37، ورق st52 و ck45 نیز هستند که خصوصیات متفاوتی داشته و کاربردهای گوناگونی در صنایع دارند. معمولا در بازار نام استیل به آلیاژهایی اطلاق می شود که ضد زنگ باشند. یعنی فولاد استنلس استیل که خود انواع مختلفی داشته و در چند دسته تقسیم می شود. یکی دیگر از ورق های زیرمجموعه این محصول، ورق استیل آجدار است که با مراجعه به لینک درج شده می توانید اطلاعات بیشتری درمورد آن کسب کنید. همچنین کسب اطلاعات کامل درمورد مشخصات و قیمت ورق آلیاژی در انواع مختلف، با مراجعه به لینک درج شده امکان پذیر است.

قیمت ورق استیل استنلس

بنابراین برای ساخت انواع ورق فولادی می توان از آلیاژهای مختلفی استفاده کرد که هر یک از نظر استحکام، کشش، ضد زنگ بودن و … تفاوت و شباهت هایی دارند. در این صفحه منظور از ورق استیل، همان ورق استیل ضد زنگی استنلس است. این محصول علاوه بر داشتن مقاومت در برابر خوردگی ناشی از رطوبت به مقدار زیادی در برابر مواد شیمیایی، اسیدها، روغن ها و .. نیز مقاومت دارد، بنابراین یک محصول مناسب برای استفاده در صنایع مادر و سنگین است. با مرجع قیمت ورق همراه باشید.

خرید و قیمت ورق استیل

ورق فولاد ازجمله ورق استیل، در ابعاد استاندارد توسط تولیدکنندگان ورق استیل ساخته می شود. معمولا این ورق با ضخامت کم را به صورت رول و محصولات ضخیم را به صورت شیت یا فابریک تولید می کنند. ورق استیل خش دار نیز نوع متفاوتی از این محصول است. صنایع بر اساس نیاز خود می توانند این ورق ها را با ابزارهای برشکاری مناسب در اندازه های طولی مختلف برشکاری کنند که به آن ورق برشی نیز گفته می شود. معمولا قیمت این ورق ها کمی ارزان تر از قیمت ورق فابریک است.

قیمت ورق استیل همچون سایر ورق ها ازجمله قیمت ورق آلومینیوم، قیمت اسلب و غیره وابسته به عوامل مختلف است. ناگفته نماند که در میان انواع آلیاژ فولاد، آلیاژهای ضدزنگ گران تر و کمیاب تر از انواع معمولی و فولاد کربنی ساده هستند و سبب می شود قیمت ورق آهن ۲ میل متفاوت باشد.

مهمترین معیارهای تاثیرگذار در قیمت ورق استیل به شرح زیر است:

  • جنس ورق
  • نوسانات ارزی
  • قیمت جهانی آهن
  • ضخامت ورق
  • میزان عمده بودن بار
  • نوع ورق استیل

نکته دیگر این است که قیمت نیکل در سطح جهان بر روی قیمت این فلز نیز تاثیر مستقیم می گذارد. برای اطلاع از قیمت روز استیل و قیمت آهن و قیمت تیرآهن و سایر مقاطع فولادی، می توانید با بهترین مشاورین سایت ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

آیا تمامی این ورق ها ضد زنگ هستند؟

بله همه ورق های استنلس استیل خاصیت ضد زنگی دارند و هر گرید در میزان مقاومت با دیگر گریدها متفاوت است.

قیمت ورق استیل چقدر است و چگونه محاسبه می شود؟

براساس مشخصات هر محصول، تناژ و میزان سفارش قیمت ها متفاوت هستند لطفا با کارشناس فروش تماس بگیرید. (05131916)

بهترین ورق استیل مربوط به کدام کارخانه ایران یا جهان است؟

اغلب محصولات بازار به صورت وارداتی می باشند و بیشترین محصولات داخلی از فولاد مبارکه و اکسین می باشند.