قیمت توری حصاری

قیمت توری حصاری
بروزرسانی : ۴ اسفند ۱۴۰۲
عنوان محصول
قیمت
بهترین قیمت توری حصاری را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

قیمت توری حصاری امروز را در این صفحه از سایت آهن رسان هر روز می توانید مشاهده نمایید.

توری حصاری از محصولات مفتولی و زیرمجموعه میلگردها به حساب می آید. این محصول در ابعاد و مشخصات مختلفی ساخته می شود. توری از محصولات بسیار کاربردی و مهم در صنایع مختلف به شمار می رود این محصول سه نوع اصلی دارد: توری حصاری، توری مرغی و توری پرسی که هر یک دارای مشخصات خاصی هستند و کاربردهای ویژه ای دارندو از نظر شکل ظهر شباهت های زیادی با هم دارند.

توری حصاری با نام  توری، حصاری و یا فنس نیز شناخته می شود. توری حصاری را از میلگردها و مفتول های با ضخامت و قطر پایین می سازند به این شکل که مفتولی ها را با الگوی مشخصی به هم پیچیده و متصل می کنند و در ابعاد و چشمه های با سایز استاندارد ارائه می دهند. قیمت توری حصاری بر اساس نوع و جنس که دارد مشخص می شود.

توری معمولا در فضای آزاد مورد استفاده قرار می گیرد به گونه ای که اغلب در معرض اکسیژن و رطوبت قرار می گیرند. مثلا از آن ها به عنوان حصار مزارع و باغ ها، اماکن و محل هایی کثل فرودگاه و .. استفاده می کنند. بنابراین امکان رطوبت و خردگی در این محصول زیاد است پس جهت جلوگیری از فرسودگی و زنگ زدن فلز توری آن را به صورت گالوانیزه و یا استیل ضد زنگ تولید می کنند.

برای تولید توری حصاری روش های مختلفی وجود دارد. دو سر توری یا با روش خاردار و یا به صورت قلابی ساخته می شود در واقع انتهای توری را با یکی از این دو روش می بافند.

  • یک طرف قلاب و یک طرف خاردار
  • هر دو سمت قلاب
  • هر دو سمت خاردار

قیمت توری حصاری