قیمت توری مرغی

قیمت توری مرغی
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
بهترین قیمت توری مرغی را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

قیمت توری مرغی امروز را در این صفحه از سایت آهن رسان هر روز می توانید مشاهده کنید.

یکی از توری‌های رایج، سبک و ارزان قیمت بازار توری مرغی است. این محصول با چشمه‌های شش ضلعی، مفتول نازک، از جنس فولاد گالوانیزه گرم و یا سرد است که بیشتری کاربرد آن در ساخت قفس حیوانات، محافظ مزارع و باغ‌ها و امثال آن استفاده می‌شود. همچنین از این محصول در ساخت‌وسازها نیز استفاده می‌شود مثلاً از آن در گچ کاری برای افزایش مقاومت گچ و جلوگیری از ترک خوردگی، در ستون‌ها، سقف و در زیرسازی کاشی نیز استفاده می‌شود.

انواع توری مرغی بر اساس اندازه چشمه، ضخامت مفتول و جنس آن در بازار پیدا می‌شود. معمولاً توری مرغی را بر اساس وزن طاقه یا رول آن خرید و فروش می‌کنند. به طور رایج طاقه‌های توری مرغی در طول‌های 45 متر هستند. قیمت توری مرغی در انواع و استاندارهای مختلف متفاوت است و شما می توانید تنها با یک تماس از آن مطلع شوید.

از آنجا که توری مرغی نیز همانند توری‌های دیگر معمولاً در معرض رطوبت قرار می‌گیرد امکان خوردگی و زنگ‌زدگی در آن بالا است به همین دلیل آن را معمولاً از گالوانیزه سرد و یا گرم تولید می‌کنند زیرا ارزان ر از فولاد ضدزنگ است. البته روش‌های پوششی دیگری نیز برای مقاوم‌سازی فولاد در برابر خوردگی وجود دارد.

قیمت توری مرغی