قیمت رابیتس

قیمت رابیتس
بروزرسانی : ۴ اسفند ۱۴۰۲
عنوان محصول
قیمت
بهترین قیمت رابیتس را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

قیمت رابیتس امروز را در این صفحه از سایت آهن رسان می توانید مشاهده کنید.

خرید رابیتس

رابیتس محصولی فولادی یا فلزی است که به صورت برگه هایی در ابعاد استاندارد ساخته می شود. سوراخ هایی که در سطح این محصول وجود دارد چشمه نامیده می شوند. ابعاد چشمه و شکل آن می تواند متنوع باشد و تعداد چشمه ای که در هر برگ رابیتس وجود دارد نیز می تواند متنوع باشد. بر این اساس کاربرد و قیمت رابیتس نیز مختلف است.

رابیتس چند جزء و یا قسمت مهم به نام چشمه و پل دارد. به سوراخ ها چشمه و به ستون ها پل گفته می شود. رایج ترین رابیتس های بازار دارای 9 ستون، 11 و یا 13 ستون هستند همچنین به طور معمول تعداد چشمه های بین ستون ها دو یا سه است.

بر اساس خصوصیات گفته شده برای انواع رابیتس می توان انتظار داشت که وزن رابیتس های مختلف باهم تفاوت داشته باشد. لازم به ذکر است در بازار این محصول را بر اساس وزن نیز دسته بندی کرده و خرید و فروش می کنند. شما می توانید قیمت رابیتس را بر اساس وزن در اینجا مشاهده کنید.

عمده کاربرد رابیتس در ساخت و ساز و برای سقف کاذب و نما است. از این محصول در گچ کاری و ابزار سقف، سوار کردن ملات بر روی تیرآهن و آرماتور، همچنین برای پوشاندن بتن سیمانی با ملات،  از رابیتس برای نصب پلاستر، ترمیم دیوارهای ترک خورده، دکوراسیون آشپزخانه، و برای زیباسازی نمای آشپزخانه اوپن و ساخت حجم های سیمانی و گچی، برای نور مخفی در سالن و بسیاری از موادر مشابه دیگر استفاده می شود.

قیمت رابیتس