...

دریافت پول پس از تحویل بار

 مشتریان عزیز آهن رسان و خریداران مقاطع فولادی و فلزی که ما را به عنوان تامین کننده معتمد و مورد اطمینان خود انتخاب کرده اند، علاوه بر دریافت خدمات خاص، تحت شرایط مشخصی می توانند از خدمت دریافت پول پس از تحویل بار نیز برخوردار شوند یعنی پس از اینکه سفارش خود را در محل تحویل گرفتند، اقدام به پرداخت هزینه نمایند. البته این پیشنهاد شامل حال تمام مشتریان و تمامی سفارشات نخواهد شد و شرایط و قوانینی بر آن حاکم است. پرداخت پس از تحویل بار

مشتران دائمی و قدیمی آهن رسان که سابقه همکاری طولانی مدت را با این شرکت داشته باشند می توانند از این پیشنهاد ویژه استفاده نمایند.

به علاوه خریدار عزیز می بایست وزن باسکول دقیق بار خود را قبل از ارسال مشخص کرده باشد. و در واقع وزن کلی و دقیق بار توسط فروشنده و خریدار تایید شده باشد.

مشتران خاص دارای اعتبار بالا در  آهن رسان مشتریانی هستند که سابقه همکاری طولانی داشته و در مدت همکاری خوش حساب بوده باشند.

پرداخت پس از تحویل بار

در هر بنگاه و شرکت بازگانی تعداد زیادی خریدار، فروشنده، مشتری و افراد مشارکت کننده وجود دارد. قوانین متعددی هم بر ان حاکم است. موضوع و خدمت دریافت پول پس از تحویل بار نیز یکی از مواردی است که در برخی از شرک ها و فروشگاه ها و برای برخی از مشتریان ارائه می شود. البته اینکه بار و سفارش یا کالای مورد نظر چه چیزی باشد، چقد ارزش مادی و یا معنوی داشته باشد، نحوه حمل و نقل و سایر عوامل آن چه باشد، همه بر این قوانین تاثیر می گذارند. پرداخت پس از تحویل بار در آهن رسان به عوان تامین کننده آهن و فولاد و مقاطع فولادی.

باربری مقاطع فولادی و پروسه خرید و فروش آن، همچنین قیمت آهن و فولاد و میزان پولی که در هر بار سفارش رد و بدل می شود، وجود نوسان قیمت در بازار آهن و اهمین این منابع در صنایع مختلف، معمولا با هزینه های زیادی همراه است. به همین دلیل است که پروسه خرید و فروش، نحوه پرداخت، باربری و تحویل در مورد آهن آلات کمی متفاوت تر از سایر محصولات و کالاها است. پس بدیهی است که دریافت پول پس از تحویل بار در این مورد تحت شرایط خاصی امکان پذیر باشد.

برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه ها، قیمت محصولات و سایر مقالات سایت و شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید. آدرس صفحه اینستاگرام آهن رسان