قیمت ناودانی استنلس استیل امروز


قیمت ناودانی استنلس استیل امروز را می توانید در این صفحه از سایت آهن رسان مشاهده کنید.

 قیمت‌ها بدون احتساب ۹% مالیات بر ارزش افزوده است

لیست قیمت ناودانی استیل

بروز‌رسانی : ۹ تیر , ۱۳:۲۷

لیست قیمت ناودانی استیل
کد نام سایز آلیاژ قیمت / کیلوگرم
۱۵۸۱۵ ناودانی استیل ۳۰۴L ضخامت ۱۰ ۱۰ ۳۰۴ تماس بگیرید
۱۵۸۱۶ ناودانی استیل ۳۰۴L ضخامت ۸ ۸ ۳۰۴ تماس بگیرید
۱۵۸۱۲ ناودانی استیل ۳۰۴L ضخامت ۶ ۶ ۳۰۴ تماس بگیرید
۱۵۷۷۹ ناودانی استیل ۳۰۴L ضخامت ۵ ۵ ۳۰۴ تماس بگیرید
۱۵۷۸۰ ناودانی استیل ۳۰۴L ضخامت ۴ ۴ ۳۰۴ تماس بگیرید

انواع و کاربرد ناودانی استیل

ناودانی از محصولات فولادی و فلزی پرکاربرددر ساخت و ساز و صنایع دیگر به شمار می رود. این محصول با سطح مقطعی به شکل U یا C تولید می شود که هر یک متعلق به یک استاندارد ساخت متفاوتی است. ناودانی یک پروفیل فولادی است. البته از فلزات مختلفی مثل آلومینیوم و آهن نیز می تواند ساخته شود ولی به دلیل مشخصات فنی بسیار خوبی که فولاد دارد، عمولا مقاطع فلزی صنعتی و ساختمانی را از آلیاژهای مختلف فولاد تولید می کنند. فولاد خود نوعی آلیاژ از آهن است یعنی با کم و زیاد کردن میزان و نوع عناصر تشکیل دهنده ترکیب شیمیایی آن می توان به آلیاژی خاص با ویژگی های خاص دست یافت. قیمت ناودانی استنلس استیل بر اساس گرید استیل و ابعاد آن می توان متفاوت باشد.

قیمت ناودانی استنلس استیل

ناودانی فولادی از نوع ضد زنگ با نام ناودانی استنلس استیل با گریدها و آلیاژهای مختلفی ساخته می شود که هر یک علاوه بر ضد زنگ بودن دارای خصوصیات ویژه ای هستند. ناودانی را در سایزهای استاندارد می سازند و انواع اصلی آن در دسته های سبک، سنگین، به شکل شاخه و لقمه یا خرد، ساختمانی و صنعتی در بازار می توان پیدا کرد.

می دانیم که ناودانی در شرایط آب و هوایی مختلفی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و از آن برای تولید تجهیزات و ماشین آلات صنعتی در صنایع مختلف از جمله دارویی، صنایع غذایی و .. نیز استفاده می شود بنابراین برخی انواع آن باید دارای مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی باشند. فولاد استنلس استیل در گریدهای ۳۰۴،۳۰۹،۳۱۰، ۳۱۶، ۳۲۱ ،۴۱۰، ۴۲۰،۴۳۰ و … دارای ویژگی های ضد زنگی می باشد. البته این تنها خصوصیت فولاد استنلس استیل نیست و می توان ویژگی های فنی بسیاری برای آن مثل زد. مثلا مقاومت در برابر مواد اسید، مواد قلیایی، آب شور دریا،  ضربه، فشار، کشش، دمای خیلی بالا یا دمای خیلی پایین و .. قیمت ناودانی استنلس استیل نیز بر اساس وزن و سایر مشخصاتش محاسبه می گردد.