چشم انداز

آهن رسان یک شرکت تأمین کننده مقاطع فلزی همچون محصولات آهنی و فولادی است. خرید و فروش انواع مقاطع همچون تیرآهن، میلگرد، ورق، نبشی، ناودانی و انواع پروفیل با قیمت مناسب به منظور تأمین نیاز مشتریان حقیقی و سازمانی مهم‌ترین فعالیت آهن رسان است. چشم انداز و مأموریت برند آهن رسان تبدیل شدن به یکی از بزرگ‌ترین مراجع و منابع تخصصی ارائه دهنده خدمات خریدوفروش و بازگانی آهن‌آلات و محصولات وابسته کشور است. همواره مشتری مداری و ارتباط مؤثر با مشتریان در رأس دستورالعمل های سازمانی این شرکت قرار دارد. در همین راستا با مکانیزه کردن امور، به‌روزرسانی سیستم‌های ارتباط با مشتریان، آموزش و ارزیابی مستمر کارمندان و ارائه قیمت رقابتی در خدمت هم‌میهنان عزیز می باشد. ارائه اطلاعات به روز و به موقع، انتشار مقالات علمی و آموزشی در زمینه آهن آلات و اعلام قیمت رقابتی از طریق فروش مستقیم از کارخانه از اموری است که به صورت منظم و منسجم در جهت دستیابی به اهداف و چشم اندازها انجام می پذیرد.

تاریخچه آهن رسان

آهن رسان کار خود را به صورت حرفه ای از سال 1368 در مشهد مقدس آغاز کرد. با افزایش تعداد مشتریان و مراجعان از سراسر کشور، کم کم فعالیت های آهن رسان از سنتی بودن خارج و بر اساس نیاز بازار همسو با پیشرفت تکنولوژی مکانیزه تر شد. ارتباط مشتریان به صورت تلفنی و اینترنتی افزایش یافت؛ دفتر مرکزی و انبار مشهد گسترش یافت و دفتر تهران نیز تاسیس گردید. با افزایش مشتریان شهرها و شهرستان های مختلف تعداد تامین کنندگان و تولیدکنندگان مقاطع فولادی همکار با آهن رسان در نقاط مختلف کشور نیز افزایش یافت و جهت یکپارچه تر شدن کارها و ارتباط بهتر با مشتریان، سرانجام وب سایت ahanresan.ir در سال 1399 راه‌اندازی شد. اکنون آهن رسان با دو دفتر در تهران و مشهد به صورت تخصصی و منطبق بر نیاز بازار فعالیت می کند. دفتر تهران واقع در میدان ونک و دفتر مشهد واقع در میدان جانباز می باشد. لازم به ذکر است آهن رسان دارای انبار اختصاصی در شادآباد، آهن مکان، شهر سنگ، شورآباد و خین عرب می باشد.

کارشناسان فروش
مهسا بابایی

کارشناس فروش

۰۹۰۳۳۰۹۰۰۲۱

نازنین نیکویی

کارشناس فروش

۰۹۰۳۳۰۹۰۰۴۶

سارا شمس

کارشناس فروش

۰۹۰۳۳۰۹۰۰۳۷

الهام همتی

کارشناس فروش

۰۹۰۳۳۰۹۰۰۴۷

پرستو مجاور

کارشناس فروش

۰۹۰۳۳۰۹۰۰۴۸

مجوز های آهن رسان
وزارت امور اقتصاد و دارایی
اتحادیه کسب و کارهای مجازی
ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی
نماد اعتماد الکترونیکی
سازمان امور مالیاتی
نظرات مشتریان آهن رسان

سلام از سال 95 تاکنون با مجموعه آهن رسان همکاری داریم. تقریبا تمام محصولات فولادی مورد نیاز ما را تامین کرده اند. از کیفیت محصولات کاملا راضی بودیم و همیشه قیمت های مناسب ارائه داده اند. یکی دیگر از دلایل همکاری طولانی مدت با آهن رسان برخورد مناسب و حرفه ای پرسنل این مجموعه بوده است. از مدیریت و پرسنل آهن رسان کمال تشکر را داریم.

صنایع خم و برش نوقابی

سلام

علی

سلام

مینا
همکاران آهن رسان