صادرات آهن

شرکت آهن رسان با قیمتی رقابتی یکی از برترین تامین کنندگان انواع مقاطع فولادی، آلیاژی و آهن آلات برای صنایع بزرگ و کوچک و صادرات آن به کشورهای دیگر است.

نحوه صادرات آهن

صادرات تیرآهن یکی از مهمترین روش‌های فروش این مقطع فولادی در آهن‌رسان است که کارشناسان مجرب ما در این زمینه کنار شما هستند و علاوه‌بر تیرآهن، سایر مقاطع فولادی صادراتی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما صادر می‌کنند. صادرات آهن‌آلات در آهن‌رسان مطابق با مراحل زیر انجام می‌شود. 

درخواست ثبت سفارش

برای ثبت درخواست خرید مقاطع صادراتی، باید نوع محصول صادراتی و کشور مقصد را تعیین کنید تا دریافت سفارش آن توسط آهن‌رسان انجام شود.

پرداخت ارزی مبلغ معامله

برای ثبت سفارش ابتدا باید مبلغی به عنوان بیعانه به حساب آهن‌رسان واریز کنید تا سفارش شما در سیستم ما جهت صدور پیش فاکتور ثبت شود.

صدور پیش فاکتور

پس از ثبت سفارش، با توجه به نوع محصول، وزن، کیفیت و نوع بار در خواستی، قیمت فولاد صادراتی و سایر مشخصات فنی یک پیش فاکتور آماده و برای شما ارسال می‌شود.

عقد قرارداد و صدور فاکتور رسمی

زمانی که شما پیش فاکتور را تأیید و پرداخت کردید؛ قرارداد رسمی بین شما و ما بسته می‌شود و پس از عقد قرارداد، فاکتور رسمی به نام شما صادر می‌شود تا به تأیید نهایی دو طرف معامله برسد.

تهیه و آماده‌سازی سفارش

در این مرحله بار طبق مشخصات و ضوابط، تهیه می‌شود و برای ارسال به خارج از کشور با توجه به نوع حمل‌ونقل (زمینی، دریایی یا هوایی) محصول مورد نظر بسته‌بندی و آماده‌سازی می‌شود.

عقد قرارداد حمل و بیمه

برای ارسال بار، قراردادی بین شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی و شرکت ما بسته می‌شود و مشخص می‌شود که بار با چه شرایط و مشخصات کیفی و زمانی برای شما ارسال شود.

بارگیری و صدور عدل‌بندی

بار آماده شده و اطلاعات مورد نیاز، توسط شرکت حمل‌ونقل ثبت و بارگیری می‌شود.

اظهار کالا به گمرک

در این مرحله نماینده آهن‌رسان با داشتن مدرک به گمرک مراجعه کرده و اظهارنامه صادراتی را تنظیم می‌کند. اظهار نامه و مدارک ضمیمه آن در دایره تطبیق اسناد گمرک به لحاظ کنترل صلاحیت و صحت اسناد و مدارک و مندرجات اظهارنامه بررسی می‌شود.

اخذ گواهی مبدأ

گواهی مبدأ سندی است که جزئیات بار صادر شده از کیفیت آن تا حمل و ترابری را در بر دارد. همچنین مشخص می‌کند که کالا، محصول چه کشوری است و از کدام تولید کننده ارسال شده است.

تسویه مبلغ باقی مانده از قرارداد

پس از بارگیری و تأیید مدارک، باقی مانده مبلغ قرارداد نیز تسویه می‌شود و بار مجوز خروج می‌گیرد.

ترخیص کالا از گمرک و ارسال کالا

پس از اظهار کالا به گمرک، بیمه کردن کالا و دریافت گواهی بازرسی مجوز نهایی صدور کالا به شما صادر می‌شود.

صادرات آهن به کشورهای مختلف

ایران یکی از قطب‌های تولیدکننده مقاطع فولادی در خاورمیانه است که با داشتن کارخانه‌های بزرگ تولیدی در جای جای کشور، نقش کلیدی در تامین آهن آلات مورد نیاز داخل و کشورهای همسایه را ایفا کرده است. بر همین اساس صادرات آهن و فولاد از ایران با توجه به شرایط جغرافیایی، سیاسی و اجتماعی ایران به کشورهای همسایه بیشتر از سایر کشورها انجام می‌شود. برخی از این کشورهایی که صادرات آهن آلات از آهن‌رسان به آن انجام می‌شود، عبارتند از:

بزرگترین تولیدکنندگان آهن‌آلات صادراتی

شرکت آهن‌رسان با خرید بهترین محصولات از کارخانه‌ها و تولیدکنندگان فولاد و ارائه آن به مشتریان و صنایع مصرف‌کننده نقش مهمی در ساخت‌وساز و تولیدات صنعتی مطابق با استانداردهای جهانی دارد. مقاطع فولادی و آهن‌آلات ارائه شده در آهن‌رسان از کارخانه‌های بزرگ زیر تأمین می‌شوند:

تیرآهن صادراتی

تیرآهن صادراتی یکی از محصولات مهم در صنعت فلزی است که به دیگر کشورها صادر می‌شود. این نوع تیرآهن، عمدتاً به دلیل ویژگی‌های خود، مانند مقاومت و استحکام بالا، درخشندگی و قابلیت استفاده در انواع پروژه‌های ساختمانی و صنعتی، در بازار جهانی تقاضای زیادی دارد. تیرآهن صادراتی ممکن است با مشخصات مختلفی در زمینه ابعاد، ضخامت و جنس تولید شود، به‌طوری که متناسب با نیازهای مختلف صنایع و پروژه‌ها قابل تهیه باشد. لذا صادرات تیرآهن به بسیاری از کشورها یکی از دستاوردهای کارخانه‌های تولیدی تیرآهن در ایران است که علاوه‌بر نیاز داخلی، نیاز بازار خارجی را نیز تأمین می‌کنند. شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره یا بیان سوالات خود در زمینه صادرات دیگر محصولات فولادی از جمله صادرات آهن اسفنجی، صادرات میلگرد، صادرات سنگ آهن و دیگر مقاطع فولادی با مدیر صادرات آهن‌رسان (۰۹۱۵۱۲۶۲۸۵۵☎) تماس بگیرید.

شرکت آهن‌رسان اولین و بزرگترین تأمین‌کننده مقاطع فولادی در شرق و شمال شرق کشور است که در راستای حمایت از تولیدکنندگان و عرضه بی‌واسطه محصولات فولادی، فعالیت تجاری خود را توسعه داده است و طی چندین سال اخیر انواع مقاطع فولادی را به بسیاری از کشورهای دیگر صادر کرده است.

قیمت تیرآهن صادراتی

قیمت تیرآهن صادراتی بر اساس عوامل مختلفی از جمله قیمت مواد اولیه مانند سنگ آهن و زغال سنگ، قیمت تیرآهن در بازار جهانی، میزان تقاضا و عرضه جهانی، رقابت کارخانه‌های تولیدکننده، مشخصات فنی و کیفیت تیرآهن، هزینه‌های تولید و حمل‌ونقل، تعرفه‌ گمرکی آهن، نرخ تورم جهانی، تحریم‌ها، قوانین و مقررات صادرات، مقصد نهایی ارسالی و تاریخ ارسال تغییر می‌کند و بر اساس این عوامل می‌تواند در قیمت متفاوت باشد. چنانچه قصد خرید تیرآهن صادراتی را دارید و می‌خواهید از تعرفه صادرات آهن مطلع شوید، می‌توانید برای دریافت قیمت آهن ۱۴ صادراتی، قیمت میلگرد صادراتی و دیگر مقاطع فولادی با مدیر صادرات (۰۹۱۵۱۲۶۲۸۵۵☎) یا مدیر عامل (۰۹۱۲۸۵۰۴۰۶۸☎) آهن‌رسان تماس بگیرید تا پاسخگوی شما باشند.

امیر شکوهیان
مدیر عامل
مجید صفری
مدیر صادرات

پرفروش ترین محصولات صادراتی آهن رسان

انواع مقاطع فلزی ساختمانی و صنعتی

جمع‌بندی

صادرات آهن یکی از عناصر مهم در صنعت فلزات و مواد ساختمانی است که در اقتصاد کشورها تأثیرگذار می‌باشد. این صنعت بر اساس تولید و صادرات محصولات فلزی مانند تیرآهن، ورق‌های فولادی، میلگرد و محصولات مشتق از فولاد ادامه می‌یابد. ایران یکی از کشورهای تولید کننده و صادر کننده آهن در خاورمیانه است. صادرات آهن ایران به دلیل کیفیت بالای آهن‌آلات، قیمت رقابتی آهن آلات ایران و همسایگی با بسیاری از کشورهای مصرف کننده آهن و فولاد مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. عمده صادرات تیرآهن به کشورهای عربی به ویژه عراق است. چراکه پس از رونق ساخت‌وساز در این کشور فرصتی برای صادرات تیرآهن‌ و میلگردهای ایران به وجود آمد. تیم صادراتی شرکت آهن‌رسان با چندین سال سابقه درخشان در زمینه صادرات و واردات آهن و میلگرد به کشورهای همسایه فعالیت می‌کند.

برای صادرات آهن آلات، قیمت آهن صادراتی، قیمت روز میلگرد صادراتی و قیمت دیگر محصولات صادراتی، از اهمیت بالایی برخوردار است. چراکه قیمت تمامی مقاطع فولادی صادراتی بصورت روزانه محاسبه می‌شوند. چنانچه شما هم قصد خریداری کردن آهن صادراتی ایران را دارید می‌توانید با مدیر صادرات آهن‌رسان در ارتباط باشید. تیم صادرات و واردات آهن در مجموعه آهن‌رسان بهینه مهرگان با گنجینه‌ای از تجربه و دانش در حوزه صادرات محصولات فولادی و خدمات بازرگانی آماده ارائه خدمات به تجار، بازرگانان و خریداران می‌باشد و در این راستا، تجارتی آسان و پایدار را برای شما تضمین می‌کند.

سوالات متداول
محصولات صادراتی موجود در آهن‌رسان کدامند؟

در آهن‌رسان انواع محصولات تیرآهن صادراتی، میلگرد صادراتی و ورق صادراتی موجود است که شما می‌توانید تهیه کنید؛ علاوه‌براین سایر مقاطع فولادی دیگر را نیز می‌توانید سفارش دهید.

هزینه‌های صادرات آهن آلات با توجه به قیمت آهن مورد نظر، محل تحویل بار، هزینه‌های انتقال و سایر عوامل وابسته در هنگام ثبت سفارش به فاکتور افزوده می‌شود و به خریداران اعلام می‌شود.

صادرات آهن اسفنجی ایران به کشورهایی نظیر عراق، عمان، قطر، امارات، چین، اندونزی، گرجستان، هند، پاکستان و مالزی انجام می‌شود.

شما می‌توانید برای اطلاع از تعرفه صادرات آهن و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراحل خرید آهن صادراتی و چگونگی خرید از آهن‌رسان با شماره (۰۹۱۲۸۵۰۴۰۶۸☎) یا (۰۹۱۵۱۲۶۲۸۵۵☎) در تماس باشید.