قیمت توری پرسی

قیمت توری پرسی
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
عنوان محصول
قیمت
بهترین قیمت توری پرسی را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

قیمت توری پرسی امروز را در این صفحه از سایت آهن رسان به صورت روزانه در اختیار شما قرار می دهیم.

انواع و کاربرد توری پرسی

توری ها انواع مختلفی دارند و کاربردهای زیادی هم در صنایع دارند. از توری ها معمولا برای محافظت و جداسازی استفاده می شود. توری پرسی یکی از انواع توری (حصاری، مرغی و پرسی) است. این محصول از مفتول های به هم بافته شده به صورت تارو پود ساخته می شود که بر اساس شکل چشمه، سایز، جنس و سایر مشخصات فنی و مکانیکی کاربردهای مختلفی نیز دارد و قیمت توری پرسی نیز بر حسب همین مشخصات تعیین می شود. برای خرید و فروش توری معمولا جنس، وزن، ابعد چشمه و شکل آن باید مشخص باشد.

برای ساخت توری پرسی مفتول های موجدار را به صورت بر هم تنیده و بافته شده بر روی هم قرار داده و دستگاه های پرس آن ها را به هم متصل می کنند. این محصول شباهت زیادی به توری جوشی دارد با این تفاوت که برای اتصال مفتولهای آن از جوشکاری استفاده نشده است.

توری چند نوع مختلف دارد: توری حصاری که به آن فنس نیز گفته می شود. توری پرسی که به آن توری مشبک یا توری موجدار یا فنس پرسی نیز گفته می شود و توری مرغی.

در هر یک از انواع توری که معرفی شد روش ساخت، اتصال، نوع چشمه و جنس با هم تفاوت هایی دارند. توری پرسی از محصولات بسیار کاربردی است. برای ساخت ان از مفتول های موجدار در هم تنیده و بافته شده استفاده می شود که به صورت پرسی محکم شده اند. قیمت توری پرسی که توسط کارخانه های مختلف تولید شده اند ممکن است تفاوت هایی با هم داشته باشند. قیمت این محصول و انواع توری دیگر که در بازار موجود است به عوامل زیادی وابستگی مستقیم و غیر مستقیم دارد.

قیمت توری پرسی