...

در حال حاضر قیمت هر کیلو تیرآهن سایز 14 در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ بین 21,697 تومان تا 4,610,000 تومان است .

قیمت تیرآهن ۱۴

قیمت تیرآهن ۱۴
بروزرسانی : ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
عنوان محصول
طول
قیمت
12 متر

24,000 تومان

12 متر

3,900,000 تومان

12 متر

4,610,000 تومان

12 متر

27,200 تومان

12 متر

21,697 تومان

12 متر

25,500 تومان

12 متر

3,600,000 تومان

12 متر

22,661 تومان

12 متر

3,500,000 تومان

12 متر

66,000 تومان

بهترین قیمت تیرآهن سایز 14 را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

قیمت تیرآهن 14 تحت تاثیر عوامل مختلفی در بازار آهن در حال نوسان است و کم و زیاد می‌شود که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به قیمت آهن امروز، برند کارخانه تولید کننده، وزن و ابعاد محصول، استاندارد مورد استفاده برای تولید محصول و نوع متریال به کار رفته در آن، قیمت مواد اولیه، نوسانات نرخ دلار، میزان عرضه و تقاضا و سایر عوامل وابسته مثل شرایط سیاسی و اقتصادی کشور اشاره کرد. ازاین‌رو اطلاع از قیمت تیرآهن 14 قبل از خرید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان فروش ما (05131916 ☎) آن را استعلام بگیرید.

قیمت آهن ۱۴ امروز

قیمت روز آهن 14 ثابت نیست و با توجه به عوامل تعیین‌کننده قیمت این مقطع فولادی، نوسانات افزایشی یا کاهشی را تجربه می‌کند. بنابراین طبیعی است که با افزایش قیمت مواد اولیه یا دیگر پارامترهای مرتبط شاهد افزایش قیمت تیرآهن و قیمت روز تیرآهن 14 کارخانه‌ها باشید. قیمت روز انواع آهن آلات سایز 14 را می‌توانید علاوه‌بر سایت، در شبکه‌های اجتماعی آهن‌رسان مشاهده کنید.

قیمت تیرآهن 14 کارخانجات

تیرآهن 14 یکی از پر مصرف‌ترین تیرآهن‌هاست که در کارخانجات مختلفی تولید می‌شود و مصرف‌کنندگان براساس نیاز خود و قیمت هر محصول اقدام به خرید می‌کنند. تیرآهن 14 برخی از کارخانجات، پرفروش‌ترند که عبارتند از:

1. قیمت تیرآهن 14 اصفهان: قیمت تیرآهن 14 اصفهان امروز برای خریداران این مقطع فولادی بسیار اهمیت دارد. تیرآهن 14 اصفهان از جمله پر فروش‌ترین و پر کاربردترین انواع تیرآهن 14 است که علاوه‌بر بازار داخلی، بخشی از نیازهای بازار خارجی را هم تأمین می‌کند و صادر می‌شود.

2. قیمت روز آهن 14 اصفهان در مشهد: قیمت آهن 14 اصفهان در مشهد برای بنگاه‌های آهن‌آلات در مشهد یا خریداران این تیرآهن اهمیت دارد؛ چراکه تیرآهن 14 اصفهان در مشهد از جمله محصولات پر مصرف است که روزانه افراد بسیاری قیمت آن را استعلام می‌گیرند. برای اطلاع از قیمت این محصول می‌توانید به صفحه قیمت روز آهن 14 اصفهان در مشهد مراجعه کنید.

3. قیمت تیرآهن 14 کرمانشاه: قیمت تیرآهن 14 کرمانشاه در هر روز به ازای هر شاخه متفاوت است و با توجه به پارامترهای تعیین قیمت این محصول، مشخص می‌شود. تیرآهن 14 کرمانشاه در دسته محصولات پر فروش است که کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد.

4. قیمت تیرآهن 14 یزد: قیمت تیرآهن 14 یزد امروز معمولاً بر اساس وزن آهن 14 یزد و سایر پارامترهای دخیل در تعیین قیمت این محصول، به صورت روزانه نوسانات افزایشی یا کاهشی را تجربه می‌کند. برای اطلاع از قیمت این محصول می‌توانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

5. قیمت تیرآهن 14 ظفر بناب: قیمت تیرآهن 14 ظفر بناب در برخی روزها ثابت و در برخی روزها نوسانات زیادی را تجربه می‌کند. بنابراین بهتر است پیش از خرید از قیمت روز این محصول مطلع شوید. بدین منظور می‌توانید به کانال قیمت آهن مشهد و سایر شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنید یا از کارشناسان ما قیمت روز تیرآهن 14 ظفر بناب را جویا شوید.

تیرآهن ۱۴

تیرآهن 14، تیرآهنی است که بر اساس استاندارد IPE ساخته شده و جزو تیرآهن‌های معمولی دسته‌بندی می‌شود؛ قسمت جان این تیرآهن 14 سانتی‌متر عرض داشته و استحکام و دوام قابل قبولی برای ساخت سازه‌های مختلف فراهم می‌کند. انواع تیرآهن‌ 14 کارخانه‌ها جزو تیرآهن‌های سبک محسوب می‌شوند که در کنار وزن کمی که دارند کیفیت و استحکام قابل توجهی داشته و به خوبی می‌توانند روی بهبود کارایی سازه‌ی شما تاثیرگذار بوده و مقاومت کافی را برای آن به همراه داشته باشند. شما می‌توانید برای خرید تیرآهن 14 از برندها و کارخانه‌های مختلف در آهن‌رسان اقدام کرده و کیفیت و مقاومت سازه‌ی مورد نظرتان را تضمین کنید.

وزن تیرآهن ۱۴

وزن آهن 14 تأثیر زیادی روی قیمت تیرآهن 14 دارد؛ اما از آنجایی‌که هر کارخانه‌ تولیدکننده از استانداردها و متریال مختلفی برای تولید این سایز تیرآهن استفاده می‌کند، ممکن است محصولات هر کارخانه از نظر وزن و کیفیت با یکدیگر متفاوت باشند. برای اطلاع از وزن انواع تیرآهن 14 کارخانه‌های مختلف می‌توانید از جدول محاسبه تیرآهن استفاده کنید. اما به طور کلی وزن تیرآهن 14 بین 12.9 تا 33.77 کیلوگرم متفاوت بوده و وزن شاخه‌های 12 متری آن در سه رده وزنی سبک، نیمه‌سنگین و سنگین به ترتیب 120، 130 و 140 کیلوگرم است.

خرید تیرآهن ۱۴

برای خرید آهن 14 از برندهای مختلف بهتر است پس از انتخاب برند تولید کننده، قیمت آن را استعلام بگیرید (05131916 ☎) و سپس از راه‌های موجود در آهن‌رسان اقدام به خرید کنید.

در هنگام خرید انواع تیرآهن 14 باید توجه داشته باشید که قیمت تیرآهن 14 اصفهان امروز به دلیل کیفیت بهتری که نسبت به دیگر تیرآهن‌ها در برندهای مختلف دارد کمی بیشتر است؛ اگر در ارتباط با فرایند خرید خود با هرگونه سوال یا ابهامی مواجه شدید می‌توانید برای راهنمای خرید تیرآهن 14 با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

قیمت تیرآهن ۱۴ - قیمت آهن ۱۴ امروز - وزن تیرآهن ۱۴ | آهن‌رسان

مشخصات فنی آهن ۱۴

 1. تیرآهن 14 بر اساس استاندارد IPE ایران و اروپا و همچنین بر اساس استانداردهای بین‌المللی تولید شده است.
 2. قسمت جان این تیرآهن ارتفاع 14 سانتی‌متری دارد و بال‌های آن از ابتدا تا انتها دارای یک ضخامت یکنواخت است.
 3. تیرآهن 14 از آلیاژهای فولادی ST44، ST37 و ST52 تولید می‌شود.
 4. طول استاندارد هر شاخه از این تیرآهن 12 متر است که شما می‌توانید مطابق با خواسته‌ی خود آن را به صورت کیلویی یا شاخه‌ای خریداری کنید.
 5. وزن تیرآهن 14 با توجه به متریال مواد اولیه و ابعاد آن در هر کارخانه متفاوت است.

کاربردهای تیرآهن ۱۴

 1. ساخت کشتی، قایق، لنج‌ و اسکله
 2. قابل استفاده در پالایشگاه‌ها
 3. ساخت خرپا، ستون و صفحات کفی ستونی
 4. ساخت پوشش سقف‌ها و نعل درگاهی
 5. ساخت پل‌ها
 6. مقاوم‌سازی ساختمان در قسمت اسکلت
 7. استفاده جهت تیرک‌های میانی سازه
 8. استفاده به عنوان تیرهای اصلی یا شاه تیرها

مزایای خرید تیرآهن ۱۴ در آهن‌رسان

امکان خرید قسطی و چکی تیرآهن 14 و سایر مقاطع فولادی در آهن‌‍رسان، این شرکت را از دیگر رقبای آن متمایز کرده و امتیازات ویژه‌ای برای آن به همراه داشته است. بنابراین اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که نقدینگی کافی برای خرید مقاطع مورد نیاز خود ندارید می‌توانید بدون نیاز به پیش‌پرداخت خرید آهن آلات با چک را از آهن رسان انجام دهید. با خرید از آهن رسان علاوه‌براینکه متریال‌های مورد نیاز خود را به صورت چکی برای پروژه‌های خود خریداری می‌کنید می‌توانید از مزایای دیگر آن هم بهره‌مند شوید که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 1. دسترسی به جدیدترین لیست قیمت انواع تیرآهن 14 از کارخانه‌های مختلف
 2. بهره‌مند شدن از امکان مشاوره رایگان
 3. ارسال برگه آنالیز محصول همزمان با ارسال بار
 4. امکان عودت کالا در صورت مغایرت و برگشت وجه
 5. ارسال فوری محصول

سوالات متداول

1. چگونه از قیمت تیرآهن 14 مطلع شوم؟

برای اطلاع از قیمت روز تیرآهن 14 می‌توانید با کارشناسان فروش ما (05131916 ☎) در تماس باشید.

2.آیا امکان خرید آهن 14 با فاکتور رسمی از آهن رسان وجود دارد؟

بله، تمامی بارهای خریداری شده به همراه فاکتور رسمی برای شما ارسال می‌شود.

3. هزینه‌های حمل‌ونقل تیرآهن 14 به عهده خریدار است یا فروشنده؟

تمامی هزینه‌های حمل‌ونقل خرید تا ارسال بار در محل پروژه به عهده خریدار است.

4. فرآیند ثبت سفارش تیرآهن 14 چقدر طول می‌کشد؟

ثبت سفارش اینترنتی این محصول از خرید تلفنی آن زمان بیشتری می‌برد. سریع‌ترین شیوه خرید، خرید تلفنی است.

5. وزن تیرآهن 14 در هر شاخه 12 متری چقدر است؟

وزن آهن 14 در محدوده‌ی وزنی 12.9 تا 33.7 کیلوگرم قرار دارد که با توجه به برند تولیدکننده متفاوت است.