خرید اعتباری میلگرد و آهن آلات

خرید اقساطی و اعتباری میلگرد و آهن آلات به روش چکی و اعتبار اسنادی (LC)

فروش اعتباری میلگرد و آهن آلات یکی از روش‌هایی است که برای فروش میلگرد و آهن آلات و سایر محصولات فولادی بصورت قراردادی بین خریدار و فروشنده برقرار می‌شود. اگر شما جزء کسانی هستید که خواهان خرید محصولات فولادی هستید، اما برای خرید آن نقدینگی کافی ندارید؛ خرید اعتباری آهن آلات از آهن‌رسان؛ مرجع تخصصی قیمت آهن امروز، بهترین راه برای شماست.

شرکت آهن‌رسان در راستای فروش اعتباری آهن و فولاد اقدامات مفیدی برای شما خریداران، سازندگان‌، پیمانکاران تجاری و مسکونی، شرکت‌های‌ فنی‌ و‌ مهندسی و معماری انجام داده و امکان خرید آهن آلات و سایر مقاطع فولادی را بدون هیچ‌گونه پیش‌پرداخت اولیه و با شرایط عالی، به دو صورت خرید اعتبار اسنادی (LC) و خرید آهن آلات با چک را فراهم کرده تا در راستای فرآیند ساخت و تکمیل پروژه شما خریداران عزیز‌ اقدام مفیدی را ارائه داده باشد و لذت یک خرید راحت و بی‌دغدغه را به شما هدیه دهد.

شرایط خرید اقساطی و اعتباری آهن آلات، میلگرد و سایر مقاطع فولادی

برای خرید اقساطی و اعتباری آهن آلات در آهن‌رسان ۲ راه پیش‌روی شما قرار دارد که عبارتند از:

خرید اعتباری آهن آلات

امکان خرید اعتباری آهن‌ یکی از راه‌های موثر برای تسهیل فرآیند خرید و فروش در صنایع است. با ارائه اسنادی که جزئیات کاملی از  مشخصات، تعداد و قیمت محصولات دارند، تولیدکنندگان و خریداران قادر به انجام معاملات بهتر می‌شوند. این اسناد به عنوان یک نوع تعهد نوشتاری به صورت قانونی تأیید می‌شوند و از اختلافات در فرآیند خرید و فروش جلوگیری می‌کند. از این طریق، اطمینان حاصل می‌شود که مشتریان و فروشندگان به تفاهم رسیدند و جزئیات معامله شفاف و مشخص ارائه شده است. چنانچه قصد خرید اعتباری انواع آهن آلات را از جمله آهن ۱۴ اصفهان در مشهد را دارید، می‌توانید قیمت روز آهن ۱۴ اصفهان در مشهد را ببینید و از طریق شماره (۰۵۱۳۱۹۱۶ ☎)  اقدام به خرید کنید.

خرید چکی آهن آلات

یکی از گزینه‌های موجود در شرایط فروش اقساطی آهن آلات، امکان خرید چکی است. خرید آهن چکی به عنوان یک روش اعتمادسازی در معاملات تجاری جهت حفظ منافع تجار و تولیدکنندگان حائز اهمیت است. خرید چکی در آهن‌رسان به شما امکان می‌دهد که تجهیزات آهن آلات مورد نیاز خود را تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان بدون نیاز به پیش‌پرداخت تهیه کرده و هزینه‌ها را با توجه به توافق طرفین، به صورت چکی و در مدت زمان معلوم پرداخت کنید. این روش بهبود نقدینگی و مدیریت مالی کسب‌وکارها را تسهیل می‌کند. برای خرید چکی انواع آهن و تیرآهن بهتر است قیمت تیرآهن را در انواع سایزها و برندها مشاهده کنید و سپس اقدام به خرید کنید.

خرید اعتباری میلگرد

خرید میلگرد با ال سی یک روش متداول در صنایع است که توسط شرکت آهن‌رسان برای تأمین مواد اولیه مورد نیاز برای پروژه‌ها استفاده می‌شود. در این روش، شما مواد اولیه مورد نیاز خود را خریداری می‌کنید و مبلغ آن را به تدریج و با شرایطی که قبلاً تعیین شده‌، پرداخت می‌کنید. این روش به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به پرداخت نقدی، به تأمین مواد اولیه برای پروژه‌های خود بپردازید و از تسهیلات مالی با شرایط پرداختی مطلوب بهره‌مند شوید و همچنین منابع مالی خود را بهتر مدیریت کنید. برای خرید میلگرد اقساطی می‌توانید، به صفحه قیمت میلگرد مراجعه کنید و پس از کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع میلگرد مورد نیاز و قیمت آن‌ها، از طریق تماس تلفنی(۰۵۱۳۱۹۱۶ ☎)  اقدام به خرید میلگرد اعتباری کنید.

خرید میلگرد چکی

خرید چکی میلگرد از آهن‌رسان امکان تأمین انواع میلگردهای مورد نیاز برای پروژه‌ها را فراهم می‌کند. در این روش، شما میلگرد مورد نیاز خود را تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان از ما خریداری کرده و بدون هیچ پیش ‌پرداختی، کل مبلغ خرید را در هر تعداد چک توافق شده، به نام شرکت آهن‌رسان صادر می‌کنید. در این شیوه خرید، چک‌ها به عنوان یک ابزار مالی برای تضمین پرداخت و تسویه حساب به‌کار می‌روند. این روش به شما این امکان را می‌دهد که مواد اولیه مورد نیاز خود را تأمین کرده و همچنین از مهلت زمانی بیشتری برای پرداخت بهره‌مند شوید. چنانچه قصد خرید انواع میلگرد چکی از جمله میلگردهای اصفهان را دارید، می‌توانید به صفحه قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان مراجعه کنید و پس از مشاهده قیمت میلگرد مورد نظر، از طریق کارشناسان فروش ما اقدام به خرید میلگرد چکی اصفهان کنید.

انواع روش‌های اعتبار اسنادی (LC)

اعتبار اسنادی انواع‌ مختلفی دارد که هر یک دارای کارایی خاص هستند و در جایگاه خود استفاده می‌شوند. انواع روش‌های اعتبار اسنادی عبارتند از:

  1. اعتبار وارداتی یا صادراتی: این نوع اعتبار اسنادی برای برطرف کردن موانع موجود در راه واردات و صادرات کالا ارائه می‌شود و فرآیند صادرات و واردات را آسان می‌کند.
  2. اعتبار قابل بازگشت: در این نوع اعتبار خریدار و بانک می‌توانند بدون اطلاع فروشنده، تغییراتی در اعتبارنامه ایجاد کنند. البته این روش اغلب مورد تأیید قرار نمی‌گیرد.
  3. اعتبار غیر قابل بازگشت: در اعتبار غیرقابل بازگشت فروشنده و خریدار از هرگونه تغییراتی مطلع شده و سر آن به توافق می‌رسند. این مدل اعتبار اسنادی ضمانت بالاتری دارد.
  4. اعتبار تأیید شده: در این روش اعتبار اسنادی، اعتبار تضمین‌شده از سوی بانک، توسط بانک دوم هم تأیید می‌شود تا اطمینان بیشتری در سند ایجاد کنند. در صورتی‌که پیش فرض هزینه توسط بانک اول پرداخت نشود، پرداخت آن توسط بانک دوم انجام خواهد شد.
  5. اعتبار سرگردان: اعتبار اسنادی گردان، چندین تراکنش را در یک دوره زمانی طولانی پوشش می‌دهد. اساس کار این نوع اعتبار بدین صورت است که پس از هربار تراکنش و پرداخت، اعتبار شما به مقدار اعتبار اولیه باز می‌گردد.
  6. اعتبار دیداری: در این نوع اعتبار اسنادی، بانک مدارک کافی را به همراه پیش‌پرداختی از خریدار دریافت می‌کند، سپس سند اعتبار را صادر کرده تا به فروشنده ارسال شود.
  7. اعتبار مدت‌دار: در این سند اعتباری، اگر خریدار پول فروشنده را نپردازد، بانک تضمین‌کننده، مدت زمان مشخصی (معمولاً یک سال) برای پرداخت هزینه فروشنده فرصت خواهد داشت.

خرید چکی و اعتباری (LC) آهن آلات

برای خرید اعتباری آهن آلات، آهن‌رسان دو رویکرد کلی فروش اعتبار اسنادی (LC) و فروش چکی آهن را در پیش گرفته است. در مواردی که پرداخت مبلغ قرارداد تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان است، پیشنهاد ما، خرید چکی است. در مواردی هم که مشتری به اعتبار بیشتر و مدت زمان بیشتری برای پرداخت مبلغ معامله نیاز دارد، بهتر است از خرید ال سی (وام خرید آهن) استفاده کند.

در هر دو روشی که توضیح دادیم، آهن‌رسان همواره کنار شماست. کارشناسان فروش ما با سابقه چندین ساله فعالیت در بازار آهن تهران و بازار آهن خین عرب مشهد، راهنمای خوبی برای شما در مسیر خریدتان خواهند بود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت انواع آهن آلات، میلگرد، ورق و … می‌توانید به کانال تلگرام آهن‌رسان مراجعه کنید و انواع آهن اقساطی اصفهان، آهن اقساطی مشهد و آهن قسطی کرمانشاه را در هر نقطه از کشور که باشید، تنها از طریق تماس تلفنی با شماره (۰۵۱۳۱۹۱۶ ☎)، بخرید.

مراحل خرید چکی مقاطع فولادی

اعتبارسنجی مشتری توسط شرکت

ثبت چک صیادی شخص خریدار در سامانه صیاد

تأیید چک در سامانه صیاد

حمل کالا

وصول چک در تاریخ سررسید

مراحل خرید اعتبار اسنادی مقاطع فولادی

عقد قرارداد و گشایش اعتبار

تأیید اسناد و اختصاص اعتبار

بازرسی کالا

دریافت کالا و ارسال اسناد حمل کالا

انتقال وجه

آهن‌رسان، منبع معتبر خرید اقساطی و اعتباری آهن آلات

مجموعه آهن‌رسان بزرگترین تأمین‌کننده انواع آهن آلات در شرق و شمال شرق کشور است که بیش از ۳۰ سال در حوزه خرید و فروش انواع مقاطع فولادی چون انواع آهن آلات، ورق، میلگرد، نبشی، ناودانی، لوله و … فعالیت دارد و امکان خرید انواع آهن آلات را به صورت اقساطی و اعتباری فراهم کرده است. چنانچه قصد خرید اقساطی و اعتباری انواع آهن‌ آلات را دارید، می‌توانید با مدیر بازرگانی آهن‌رسان (۰۵۱۳۱۹۱۶ ☎) تماس حاصل فرمایید و در این مورد اطلاعات بیشتر کسب کرده و اقدام به خرید کنید.

سوالات متداول شما
۱. خرید اقساطی و اعتباری چه محصولاتی را شامل می‌شود؟

در آهن‌رسان شما می‌توانید انواع آهن آلات شامل ورق‌ها، میلگردها و سایر مقاطع فولادی را به واسطه اعتبار اسنادی بخرید.

اعتبار اسنادی (LC) یکی از روش‌های خرید اقساطی کالاست. LC یک تعهد قراردادی بین بانک، تأمین‌کننده کالا و خریدار است که بانک متعهد می‌شود تا خریدار با ارائه مدارک مورد نیاز، میزان پرداختی خرید کالا را به فروشنده پرداخت کند.

با استفاده از این روش طرفین معامله طبق تعهد بانکی موظف به تحویل کالا و پرداخت هزینه، مطابق پیش فاکتور هستند. بعلاوه اعتبارسنجی مدارک، بازرسی کالا و امکان کنترل تاریخ حمل و تحویل نهایی کالا، تضمینی بر اجرای مفاد قرارداد توسط خریدار و فروشنده خواهد بود.

شما می‌توانید با مراجعه به تمامی بانک‌های سراسر کشور، درخواست افتتاح اعتبار اسنادی (LC) خود را ثبت کنید و از مزایای فروش اعتباری در بازه زمانی یک تا شش ماه بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است مشتریان بانک‌های تجارت و صادرات می‌توانند از شرایط ویژه‌ای بهره‌مند شوند.

برای ثبت درخواست خرید اعتباری کافیست با کارشناسان فروش آهن‌رسان تماس بگیرید و درخواست خرید اعتباری آهن آلات را مطرح کنید تا شما را راهنمایی کنند.

پس از ثبت اولیه درخواست و صدور پیش فاکتور، شرکت اقدام به صدور فرم می‌کند. پس از آن شما باید برای گشایش اعتبار اسنادی در یکی از بانک‌های منتخب اقدام کنید. سپس با ابلاغ متن اعتبار از طرف بانک به کارشناسان فروش آهن‌رسان، کارشناسان ما اقدامات لازم را برای ارسال سفارش شما انجام خواهند داد.