خرید آهن آلات با چک و اقساطی

خرید اقساطی و اعتباری میلگرد و آهن آلات به روش چکی و اعتبار اسنادی (LC)

خرید اعتباری آسان با آهن‌رسان!

خرید چکی و اعتباری آهن یکی از راه‌های موثر برای تسهیل فرآیند خرید و فروش انواع آهن آلات است که امکان یک خرید عالی را با شرایط ویژه برای شما فراهم می‌کند. با خرید اعتباری آهن‌آلات می‌توانید بدون پرداخت نقدینگی، در آهن‌رسان (مرجع خرید آهن) خرید کنید و بار خریداری شده را در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت انواع آهن آلات می‌توانید به کانال قیمت آهن مشهد مراجعه کنید و انواع آهن اقساطی اصفهان، آهن اقساطی مشهد و آهن قسطی کرمانشاه را در هر نقطه از کشور که باشید، تنها از طریق تماس تلفنی با شماره (۰۵۱۳۱۹۱۶ ☎) بخرید.

شرایط خرید اقساطی و اعتباری آهن آلات

برای خرید اقساطی و اعتباری آهن آلات در آهن‌رسان ۳ راه پیش‌روی شما قرار دارد که عبارتند از:

خرید اعتباری آهن آلات و میلگرد

در خرید اعتباری آهن آلات و میلگرد انواع مقاطع فولادی مورد نیاز را خریداری می‌کنید و مبلغ آن را با استفاده از تسهیلات بانکی به صورت اعتبار اسنادی یا ضمانت‌نامه بانکی با شرایط پرداختی مطلوب پرداخت می‌کنید. در این روش اسناد مربوط به خرید کالا به صورت قانونی توسط بانک تأیید می‌شوند.

خرید چکی آهن آلات و میلگرد

در خرید چکی آهن آلات، می‌توانید بدون هیچ محدودیتی انواع آهن‌آلات و میلگرد را بدون هیچ پیش ‌پرداختی بخرید و مبلغ نهایی معامله را به صورت چکی در بازه زمانی‌های توافق شده پرداخت کنید. برای خرید می‌توانید قیمت تیرآهن را در انواع سایز و برند مشاهده کنید و سپس اقدام به خرید کنید.

خرید آهن‌آلات با ضمانت‌نامه

در خرید با ضمانت‌نامه می‌توانید آهن‌آلات و میلگرد مورد نیاز خود را سفارش دهید و از پرداخت مدت‌دار استفاده کنید. ضمانت‌نامه بانکی تضمین می‌کند وجه پرداختی خریدار به فروشنده پرداخت می‌شود و در صورتی‌که خریدار قادر به پرداخت نباشد، بانک ملزم به پرداخت مبلغ خرید است. خرید با ضمانت‌نامه بانکی مشابه خرید LC است.

مراحل خرید چکی

اعتبارسنجی مشتری توسط شرکت

ثبت چک صیادی خریدار در سامانه صیاد

تأیید چک در سامانه صیاد

حمل کالا

وصول چک در تاریخ سررسید

مراحل خرید اعتباری اسنادی

عقد قرارداد و گشایش اعتبار

تأیید اسناد و اختصاص اعتبار

بازرسی کالا

دریافت کالا و ارسال اسناد حمل کالا

انتقال وجه

مراحل خرید با ضمانت‌نامه بانکی

درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

ارائه پیش‌فاکتور به بانک و گشایش اعتبار

تحویل اسناد اعتباری به فروشنده

تأیید بانک

ارسال بار و پرداخت

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید

درخواست خرید اعتباری خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول شما
چه محصولاتی را می‌توانیم به صورت چکی، اعتباری و با ضمانت‌نامه بانکی بخریم؟

در آهن‌رسان شما می‌توانید انواع آهن آلات شامل ورق‌، میلگرد و سایر مقاطع فولادی را به واسطه خرید چکی، اعتبار اسنادی و ضمانت‌نامه بانکی بخرید.

اعتبار اسنادی (LC) یکی از روش‌های خرید اقساطی کالاست. LC یک تعهد قراردادی بین بانک، تأمین‌کننده کالا و خریدار است که بانک متعهد می‌شود تا خریدار با ارائه مدارک مورد نیاز، میزان پرداختی خرید کالا را به فروشنده پرداخت کند.

خرید انواع آهن آلات با ضمانت‌نامه بانکی یعنی خریدار می‌تواند مقاطع فولادی مورد نیاز خود را سفارش دهد و به‌جای پرداخت نقدی از تسهیلات بانکی و پرداخت بلند مدت استفاده کند. در این نوع خرید، ابتدا کالا تحویل داده می‌شود و سپس پرداخت وجه معامله انجام می‌شود.

با استفاده از این روش طرفین معامله طبق تعهد بانکی موظف به تحویل کالا و پرداخت هزینه، مطابق پیش فاکتور هستند. بعلاوه اعتبارسنجی مدارک، بازرسی کالا و امکان کنترل تاریخ حمل و تحویل نهایی کالا، تضمینی بر اجرای مفاد قرارداد توسط خریدار و فروشنده خواهد بود.

شما می‌توانید با مراجعه به تمامی بانک‌های سراسر کشور، درخواست افتتاح اعتبار اسنادی (LC) خود را ثبت کنید و از مزایای فروش اعتباری در بازه زمانی یک تا شش ماه بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است مشتریان بانک‌های تجارت و صادرات می‌توانند از شرایط ویژه‌ای بهره‌مند شوند.

برای ثبت درخواست خرید اعتباری کافیست با کارشناسان فروش آهن‌رسان تماس بگیرید و درخواست خرید اعتباری آهن آلات را مطرح کنید تا شما را راهنمایی کنند.

پس از ثبت اولیه درخواست و صدور پیش فاکتور، شرکت اقدام به صدور فرم می‌کند. پس از آن شما باید برای گشایش اعتبار اسنادی در یکی از بانک‌های منتخب اقدام کنید. سپس با ابلاغ متن اعتبار از طرف بانک به کارشناسان فروش آهن‌رسان، کارشناسان ما اقدامات لازم را برای ارسال سفارش شما انجام خواهند داد.