قیمت روز آهن 14 اصفهان در مشهد

قیمت روز آهن ۱۴ اصفهان در مشهد
۱۲ متری
۲۰,۶۴۲ تومان
قیمت تیرآهن در مشهد
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
عنوان محصول
طول
قیمت
۱۲ متر

۴,۱۵۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۴,۱۵۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۵,۱۰۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۵,۳۵۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۵,۷۰۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۷,۱۵۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۹,۷۰۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۱۰,۷۰۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۱۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۱۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۱۰,۹۰۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۶,۲۵۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۵,۳۵۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۶,۱۵۰,۰۰۰ تومان

۱۲ متر

۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت میلگرد در مشهد
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
عنوان محصول
استاندارد
قیمت
قیمت ورق در مشهد
بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
عنوان محصول
ضخامت
ابعاد/عرض
قیمت
۲۰ میلی متر

۴۸,۹۲۷ تومان

۲۵ میلی متر

۴۸,۹۲۷ تومان

۲۰ میلی متر

۴۸,۹۲۷ تومان

۲۵ میلی متر

۴۸,۹۲۷ تومان

۲۰ میلی متر

۵۲,۹۴۰ تومان

۲۵ میلی متر

۵۵,۲۲۹ تومان

قیمت روز آهن ۱۴ اصفهان در مشهد به دلیل کیفیت و تنوع بالایی که این تیرآهن دارد، مورد تقاضای بسیاری از خریداران این آهن در مشهد است. قیمت آهن ۱۴ اصفهان کمی گران‌تر از سایر کارخانه‌هاست. چراکه محصولات تولیدی این کارخانه علاوه‌بر ارزش اعتبار و برند ذوب آهن اصفهان تطابق بالایی با استانداردهای روز دنیا دارند. چنانچه خواستار خرید این تیرآهن در مشهد هستید؛ می‌توانید قیمت روز آهن ۱۴ اصفهان در مشهد را که با توجه به قیمت آهن تغییر می‌کند، در این صفحه مشاهده کنید و اقدامات لازم را برای خرید آن انجام دهید.

قیمت آهن در مشهد 

قیمت آهن مشهد به عوامل بسیاری چون نوع تیرآهن، وزن و تناژ درخواستی، برند تولیدی تیرآهن، کرایه حمل بار و … وابسته است تا تیرآهن مورد نظر شما از انبار، بنگاه یا کارخانه به محل مورد‌ نظرتان برای تحویل برسد. پس از آنجایی‌که عوامل بسیاری بر قیمت آهن در مشهد تاثیرگذارند، اطلاع از قیمت‌های بروز این مقطع فولادی برای خرید انواع آهن در مشهد از اهمیت بسیاری برخوردار است. برای اطلاع از انواع آهن آلات می‌توانید با کارشناسان آهن رسان در تماس باشید.

از آنجایی‌که آهن در مشهد یکی از مقاطع فولادیست که خریداران بسیاری در بازار آهن خین عرب مشهد و شهرستان‌های اطراف به آن نیاز دارند؛ به همین دلیل افراد زیادی به دنبال خرید انواع تیرآهن در مشهد هستند. اگر شما هم به دنبال بهترین قیمت آهن مشهد هستید و می‌خواهید تیرآهنی با کیفیت تضمین شده خریداری کنید، می‌توانید با آهن‌رسان ۳۱۹۱۶ تماس بگیرید تا با توجه به نیاز خود، قیمت تیرآهن‌ را از بزرگترین کانال قیمت آهن مشهد استعلام بگیرید و مقطع فولادی مورد نظر خود را بخرید.

عوامل موثر بر قیمت آهن مشهد

قیمت آهن خین عرب مشهد از جمله محصولاتی است که به طور پیوسته دچار تغییر قیمت شده و عوامل مختلفی باعث نوسان‌های کاهشی یا افزایشی این قیمت می‌شود. از‌این‌رو افراد بسیاری که برای ساخت‌وساز، خریدوفروش، ساخت سازه‌های فولادی در صنایع مختلف و … به دنبال قیمت آهن امروز در مشهد هستند و بدین منظور سایت‌ها و منابع مختلف را به صورت روزانه مورد بررسی قرار می‌دهند. به صورت کلی قیمت تیرآهن در مشهد یا هر جای دیگری از کشور متأثر از عوامل مختلفی تغییر می‌کند. مهم‌ترین این عوامل عبارتند از:

 1. میزان تقاضا: میزان تولید و عرضه آهن در بازار کاملاً متناسب با میزان تقاضای این مقطع فولادی در بازار صورت می‌گیرد.
 2. ضخامت و کیفیت: تیرآهن‌ها در کیفیت، ابعاد و ضخامت‌های مختلف تولید و روانه بازار می‌شوند. ضخامت و طول آهن‌آلات رابطه مستقیم با قیمت آن دارند. بدین صورت که هر چه طول تیرآهن زیاد باشد و ضخامت آن بیشتر شود، قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. چرا که برای ساخت آن از سنگ آهن بیشتری استفاده می‌شود.
 3. نوسانات دلار: قیمت دلار یکی از فاکتورهای مهم برای تعیین مقاطع فولادیست که با نوسان افزایشی یا کاهشی آن قیمت تیرآهن نیز دچار تغییر می‌شود.
 4. عرضه تیرآهن در بازار بورس: از آنجایی‌که اکثر فعالان صنعت فولاد و آهن‌آلات در بازار بورس فعالیت دارند؛ چنانچه تغییراتی در بازار بورس به وجود آید، در افزایش یا کاهش قیمت فولاد نیز تاثیرگذار است.

قیمت تیرآهن علاوه‌بر موارد گفته شده با توجه به قیمت‌های جهانی فولاد، شرایط سیاسی و اقتصادی کشور، میزان ساخت‌وساز، تغییرات فصلی، تورم داخلی و جهانی، میزان صادرات، کرایه حمل بار  و …  نیز تغییر می‌کند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت روز خرید آهن در مشهد با کارشناسان فروش ما (۳۱۹۱۶ ☎) در آهن‌رسان در تماس باشید تا از قیمت دقیق انواع تیرآهن‌ در مشهد و سایر شهرها مطلع شوید.

قیمت آهن ۱۴ اصفهان در مشهد

اطلاع از قیمت روز آهن ۱۴ اصفهان در مشهد برای کسانی‌که به دنبال خرید این آهن در انبار مشهد یا بازار آهن خین عرب مشهد هستند، اهمیت دارد. لذا اطلاع از قیمت ورق و سایر مقاطع فولادی در بازار مشهد نرخ معامله انواع تیرآهن در مشهد را برایتان روشن می‌کند.

قیمت آهن در انبار مشهد

برای اطلاع از قیمت آهن در انبار مشهد می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان پشتیبانی ما (۳۱۹۱۶☎) اقدام کنید و قیمت انواع آهن آلات موجود در انبار را جویا شوید. برای افرادی که در مشهد یا شهرستان‌های اطراف آن ساکن هستند و قصد ساخت‌وساز دارند؛ خرید انواع تیرآهن در مشهد بسیار کاربردی است. لذا کلی‌فروشان مشهد برای تأمین انواع آهن‌آلات این شهر و سایر شهرهای اطراف تمامی مقاطع فولادی از جمله انواع تیرآهن‌‌، میلگرد، ورق و … را در سایز‌های مختلف و برندهای مطرح در انبارهای خود نگه‌داری می‌کنند تا مشتری بتواند تمام سایزهای مورد نیاز خود را به صورت یکجا از انبار این کلی‌فروشان خریداری کند.

از جمله تیرآهن‌های موجود در انبار مشهد می‌توان به تیرآهن ۱۲، تیرآهن ۱۴، تیرآهن ۱۶، تیرآهن ۱۸ و … تا تیرآهن ۳۰ اشاره کرد. برای خرید و اطلاع دقیق از قیمت روز هر شاخه تیرآهن در انبارهای مشهد می‌توانید به صفحه قیمت تیرآهن ۱۲، قیمت تیرآهن ۱۴، قیمت تیرآهن ۱۶، قیمت تیرآهن ۱۸ و … مراجعه کنید یا با شماره‌ ۳۱۹۱۶ تماس گرفته و از کارشناسان فروش آهن‌رسان راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

قیمت آهن در مشهد امروز

شما می‌توانید قیمت انواع تیرآهن در مشهد را به صورت روزانه در سایت آهن‌رسان مشاهده کنید. برای این کار کافی است در منوی ابتدای صفحه به قسمت دسته‌بندی محصولات رفته و از این بخش صفحات مشهد و سپس صفحه قیمت روز آهن ۱۴ اصفهان در مشهد را انتخاب کنید. سپس در این صفحه، جدولی حاوی اطلاعات کامل انواع تیرآهن مثل تیرآهن ذوب آهن اصفهان، تیرآهن فایکو، تیرآهن اهواز، تیرآهن کرمانشاه، تیرآهن ظفربناب، تیرآهن یزد، تیرآهن ماهان و … را به همراه قیمت‌های روز این تیرآهن‌ها مشاهده می‌کنید. برای مثال، اگر قصد دارید از قیمت تیرآهن ۱۴ اصفهان امروز مطلع شوید؛ باید در بین تمامی جداولی که در این صفحه وجود دارد، به جدول لیست قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان رفته و قیمت روز تیرآهن ۱۴ اصفهان در مشهد را ببینید.

در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهامی در مورد کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع آهن‌آلات مشهد و قیمت انواع مقاطع فولادی می‌توانید از طریق (۳۱۹۱۶ ☎) با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

قیمت تیرآهن در مشهد | آهن رسان

قیمت آهن ۱۴ مشهد

قیمت آهن در بازار مشهد و سایر محصولات فلزی معمولاً تحت تأثیر عواملی مانند عرضه و تقاضا، نرخ تورم، تغییرات در بازار جهانی و عوامل سیاسی-اقتصادی قرار می‌گیرد. برای کسب اطلاعات به‌روز درباره قیمت تیرآهن ۱۴ مشهد و دیگر محصولات فلزی، بهتر است با منابع معتبری مانند بورس اوراق بهادار یا مشاوران آهن‌رسان تماس بگیرید. آنها قادر به ارائه اطلاعات دقیق‌تر و به‌روزتر درباره قیمت آهن ۱۴ امروز و قیمت‌های فعلی انواع تیرآهن و روند تغییرات بازار خواهند بود.

قیمت آهن اصفهان در مشهد

قیمت روز آهن اصفهان در مشهد یکی از پر متقاضی‌ترین انواع قیمت آهن‌آلات در آهن رسان است. چراکه آهن اصفهان یکی از معتبرترین و پر فروش‌ترین انواع تیرآهن در مشهد است.

ما در آهن‌رسان قیمت تیرآهن ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰ و … را به صورت لحظه‌ای و منظم به شما ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت تیرآهن در مشهد با کارشناسان فروش ما (۳۱۹۱۶ ☎) تماس گرفته یا با مراجعه به سایت آهن‌رسان و شبکه‌های اجتماعی ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن از قیمت روز انواع آهن‌آلات مطلع شوید. 

۲. قیمت آهن ۱۴ اصفهان در مشهد

تیرآهن ۱۴ اصفهان یکی از پرمصرف‌ترین انواع تیرآهن در صنعت ساختمان‌سازی است که از آن در ساخت ستون، خرپا، سقف، نعل، پل‌های لانه زنبوری و … استفاده می‌کنند. به همین‌دلیل روزانه افراد بسیاری قیمت آهن ۱۴ اصفهان در مشهد امروز را از آهن‌رسان استعلام می‌گیرند و با توجه به نیاز و قیمت روز آهن اصفهان در مشهد، سفارش‌ خود را از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش ما (۳۱۹۱۶ ☎) یا ثبت سفارش اینترنتی انجام می‌دهند و تیرآهن ۱۴ اصفهان را خریداری می‌کنند.

۳. قیمت آهن ۱۴ یزد در مشهد امروز

قیمت تیرآهن ۱۴ یزد در مشهد با توجه به شرایط روز بازار آهن ثابت نیست و تحت تأثیر عوامل متعددی، تغییر می‌کند. لذا قیمت آهن یزد در مشهد به‌صورت روزانه در سایت آهن‌رسان بروزرسانی می‌شود و شما می‌توانید جهت اطلاع از قیمت آهن ۱۴ یزد در مشهد امروز به سایت مجموعه مراجعه کرده یا از طریق شماره‌ تلفن (۳۱۹۱۶ ☎) با کارشناسان ما در تماس باشید و در صورت لزوم اقدام به خرید کنید.

۴. قیمت تیرآهن ۱۴ فایکو مشهد

قیمت آهن فایکو در مشهد به عنوان یکی از مواد ساختمانی پرکاربرد در صنعت ساخت‌وساز و صنایع مختلف دارای اهمیت فراوانی است. قیمت آهن ۱۴ فایکو تأثیر مستقیمی بر هزینه‌های ساخت‌وساز و تعمیر و نگهداری ساختمان‌ها دارد. بنابراین، افزایش قیمت آهن ۱۴ فایکو می‌تواند به افزایش هزینه‌های ساخت‌وساز و در نهایت قیمت خرید و اجاره مسکن برای مردم منجر شود.

خرید آهن در مشهد

اگر قصد دارید تیرآهنی با کیفیت و دارای استحکام بالا بخرید که خیالتان از هرنظر بابت استحکام بنای مورد نظر راحت باشد و از طرفی از لحاظ هزینه نیز مقرون‌به‌صرفه باشد، بهترین گزینه پیش‌روی شما خرید انواع تیرآهن در مشهد است. برای خرید انواع تیرآهن در مشهد می‌توانید به صورت شاخه‌ای یا کیلویی در آهن‌رسان اقدام کنید. اکنون که قصد خریداری کردن تیرآهن را دارید، توجه داشته باشید که قبل از خرید تیرآهن به نکات زیر توجه کنید تا بتوانید بهترین قیمت‌ها را بیابید و در خرید تیرآهن برای پروژه خود صرفه‌جویی کنید.

 1. تحقیق و مقایسه: اولین قدم برای خرید آهن مشهد، تحقیق در مورد تیرآهن و کیفیت آن و همچنین مقایسه قیمت‌ها از نظر تأمین‌کنندگان مختلف است. به خاطر داشته باشید که کمترین قیمت ممکن است همیشه بهترین گزینه نباشد، بنابراین عواملی مانند زمان تحویل، حداقل مقدار سفارش و شرایط پرداخت را نیز در نظر بگیرید.
 2. خرید عمده: اگر پروژه بزرگی دارید یا نیاز به خرید چندین تیرآهن دارید، خرید عمده مقرون‌به‌صرفه‌تر از خرید جزئی است. چراکه آهن‌رسان برای سفارش‌های بیشتر، تخفیفات ویژه‌ای ارائه می‌کند.
 3. هزینه حمل‌ونقل: علاوه بر این، از هزینه های حمل و نقل یا جابجایی که ممکن است به هزینه تیرآهن اضافه شود، آگاه باشید و توجه داشته باشید هنگام مقایسه قیمت‌های تأمین‌کنندگان مختلف، هزینه‌های حمل‌ونقل یا جابجایی را از آن‌ها جویا شوید.
 4. خرید اینترنتی: یکی از ساده‌ترین و بهترین روش‌های خرید تیرآهن، خرید اینترنتی است. تفاوتی ندارد پروژه شما به چه تعداد تیرآهن در چه سایزی نیاز داشته باشد و در کدام نقطه از کشور قرار داشته باشد؛ چراکه در آهن‌رسان می‌توانید تیرآهن مورد نیاز خود را به راحتی سفارش دهید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. شماره تماس: (۳۱۹۱۶ ☎)

مزایای استفاده از تیرآهن مشهد 

انواع تیرآهن، اصلی‌ترین زیرساخت‌های هر سازه‌ای هستند و در تمامی ساختمان‌ها استفاده می‌شوند. اما از مهم‌ترین مزیت‌هایی که سبب استفاده فراوان انواع تیرآهن مشهد در صنایع مختلف عمرانی، کشتی‌سازی، کشتی‌سازی و … می‌شوند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. افزایش استحکام و مقاوت سازه‌ها: استفاده از فناوری‌های پیشرفته و فرآیند صنعتی در تولید انواع تیرآهن در مشهد احتمال بروز خطای انسانی را در محاسبه اندازه و قطر را به صفر می‌رساند. در نتیجه تناسب و استحکام سازه‌ها افزایش می‌یابد.
 2. افزایش سرعت احداث سازه: با استفاده از انواع آهن‌آلات مشهد در هر سازه‌ای، سرعت احداث سازه‌های فولادی و نصب تیرآهن بسیار افزایش می‌یابد.
 3. امکان توسعه سازه‌: با استفاده از این تیرآهن امکان توسعه سازه‌ها بعد از نصب نیز فراهم است.
 4. صرفه‌جویی در فضا و صرفه‌جویی اقتصادی: در اسکلت‌ها و سازه‌های فلزی، پروفیل‌های آهنی فضای کمتری اشغال کرده و باعث صرفه‌جویی در فضا می‌شوند که در نهایت صرفه‌جویی اقتصادی را به دنبال دارند.

کاربردهای تیرآهن مشهد

تیرآهن‌ها به دلیل دوام و استحکام، کاربردهای گسترده‌ای در انواع سازه‌های عمرانی و صنعتی دارند. انواع تیرآهن با توجه به استانداردها و وزنی که دارند، دارای ویژگی‌ها و کاربردهای مختلفی هستند که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 1. در ساخت اسکلت ساختمانی هر پروژه کوچک و بزرگی مثل انواع ساختمان‌ها، بزرگراه‌ها، ایستگاه‌های راه‌آهن و فرودگاه‌ها
 2. در ساخت اجزای باربر در قاب‌ها و پل‌های ساختمانی
 3. تقویت سازه‌های موجود
 4. ساخت ستون و تیرهای رفعی سازه
 5. ساخت خرپا
 6. ساخت نعل
 7. پوشش سقف‌ها
 8. ساخت پل لانه زنبوری و …

مزایای خرید تیرآهن مشهد در آهن‌رسان

در شرکت آهن‌رسان امکان خرید متنوع کلیه محصولات مقاطع فولادی را دارید. در آهن‌رسان این امکان برای شما فراهم است که قیمت انواع آهن آلات مشهد را استعلام بگیرید، هر محصولی را به‌صورت تلفنی بخرید یا به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت کنید تا کارشناسان فروش ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و مراحل نهایی ثبت سفارش را انجام دهند. پس شما می‌توانید با خیالی آسوده نسبت به سفارش انواع تیرآهن در مشهد اقدام کرده و از قیمت، کیفیت و دوام این مقاطع فولادی مطمئن باشید. چرا که این مجموعه همواره به دنبال جلب اعتماد و رضایت شما مشتریان محترم بوده و با ارائه انواع محصولات باکیفیت در تلاش است تا بهترین خدمات را برای شما ارائه دهد.

قیمت تیرآهن در مشهد | آهن رسان

جمع‌بندی

بررسی سطح کیفی و قیمت تیرآهن مشهد، از مهمترین اولویت‌های خریداران است که شرکت آهن‌رسان با هدف مشتری مداری و حفظ کیفیت محصولات، کلیه مقاطع فولادی و محصولات خود را مستقیم و بدون واسطه از معتبرترین کارخانه‌جات خریداری کرده و با مناسب‌ترین قیمت و سریع‌ترین زمان به دست شما مصرف‌کنندگان عزیز می‌رساند. با توجه به اینکه استفاده از محصولات فولادی مانند تیرآهن در افزایش مقاومت سازه‌ها و ساختمان‌ها موثر است، آگاهی دقیق از قیمت روز تیرآهن مشهد به‌منظور مدیریت هزینه‌های ساخت‌وساز اهمیت بالایی دارد. لذا با در نظر داشتن تحلیل‌های انجام شده، به نظر می‌رسد که قیمت تیرآهن در آینده‌ای نزدیک بیشتر بر اساس عرضه و تقاضا و قیمت دلار تعیین می‌شود. همچنین، با توجه به روند صعودی قیمت فلزات اولیه، قیمت تیرآهن نیز ممکن است افزایش یابد. اما در نظر داشته باشید آهن‌رسان در هر شرایطی منصفانه‌ترین قیمت تیرآهن در مشهد را برای شما مشتریان عزیز ارائه می‌کند. برای استعلام قیمت روز تیرآهن مشهد می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مندرج در سایت با ما در تماس باشید یا از طریق شبکه‌های اجتماعی آهن‌رسان از قیمت انواع مقاطع فولادی مطلع شوید.

سوالات متداول

 1. قیمت روز آهن ۱۴ اصفهان در مشهد در بازار چگونه تغییر می‌کند؟

قیمت ‌آهن ۱۴ اصفهان مشهد و سایر پروفیل‌های فولادی به دلیل نوسانات قیمت دلار، میزان عرضه و تقاضا و عواملی از این قبیل به صورت روزانه و گا‌هاً ساعتی تغییر می‌کند.

 1. علاوه‌بر آهن در مشهد چه محصولات دیگری برای عرضه به بازار دارید؟

ما در آهن‌رسان علاوه‌بر انواع تیر‌آهن، کلیه پروفیل‌های فولادی نظیر انواع میلگرد، ورق، نبشی و ناودانی، لوله و … را به شما مشتریان عزیز عرضه می‌کنیم.

 1. چرا کارخانه تولیدی پروفیل‌های فولادی در قیمت نهایی محصول تاثیرگذار است؟

از آنجایی‌که کیفیت فولاد مورد استفاده در کارخانه‌های مختلف، متفاوت است؛ قیمت پروفیل‌های فولادی کارخانه‌های معروف نیز نسبت به کارخانه‌های دیگر بیشتر است که البته از کیفیت بیشتری نیز برخوردارند.

 1. آیا راهی برای کاهش هزینه‌های خرید تیرآهن فولادی وجود دارد؟

یکی از راه‌های کاهش هزینه خرید تیرآهن‌های فولادی و سایر مقاطع فولادی، خرید عمده آن‌هاست، زیرا عرضه‌کنندگان ممکن است برای سفارش‌های بزرگ‌تر تخفیف ارائه دهند و علاوه‌براین با خرید عمده دیگر با افزایش قیمت روزانه محصولات روبه‌رو نیستید.

 1. آیا ‌‌آهن‌رسان در شهر‌ دیگری به جز مشهد، نمایندگی فروش دارد؟

بله، شرکت آهن‌رسان علاوه‌بر داشتن دفتر مشهد با داشتن یک دفتر مجزا در شهر تهران نیز آماده فروش و ارسال انواع محصولات فولادی به سراسر ایران هستند. جهت تماس با دفتر فروش با شماره‌ ۳۱۹۱۶ در تماس باشید.

 1. بعد از ثبت سفارش تیرآهن مشهد، چقدر زمان نیاز است تا بار خریداری شده را تحویل بگیرم؟

زمان تحویل بار به عوامل بسیار زیادی چون حجم خرید شما، محل تحویل بار و … بستگی دارد؛ اما آهن‌رسان همواره در تلاش است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تیرآهن خریداری شده را به دست شما برساند. اما برای اطلاع دقیق از زمان تحویل بار می‌توانید، از کارشناسان مربوطه در این مورد جویا شوید.

 1. نحوه ارسال بار تیرآهن در آهن‌رسان به چه صورت است؟

ارسال بار به سه صورت ارسال از بنگاه، انبار و ارسال از کارخانه انجام می‌گیرد که اطلاع از تفاوت این سه نحوه ارسال، پیش از خرید ضروری است و اطلاعات لازم را در این مورد می‌‌توانید از کارشناسان فروش آهن‌رسان کسب کنید.

 1. چگونه می‌توانم انواع تیرآهن مشهد و سایر پروفیل‌های فولادی را از آهن‌رسان بخرم؟

برای خرید انواع تیرآهن اصفهان و سایر محصولات فولادی در آهن‌رسان می‌توانید به دو روش تلفنی و ثبت سفارش اینترنتی در سایت، محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را در محل دلخواه خود تحویل بگیرید.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.