قیمت ورق مشهد

لیست قیمت ورق مشهد
بروزرسانی : ۲۷ تیر ۱۴۰۳
عنوان محصول
قیمت
۲۰ میلی متر

۴۸,۹۲۷ تومان

۲۵ میلی متر

۴۸,۹۲۷ تومان

۲۰ میلی متر

۴۸,۹۲۷ تومان

۲۵ میلی متر

۴۸,۹۲۷ تومان

۲۰ میلی متر

۵۲,۹۴۰ تومان

۲۵ میلی متر

۵۵,۲۲۹ تومان

قیمت ورق در مشهد با توجه به ابعاد ورق، ضخامت ورق، کیفیت ورق و انواع مختلف و کاربردهایی که در صنایع مختلف دارند، متفاوت است. از طرفی قیمت ورق آهن، قیمت این مقطع فولادی در بورس کالا، میزان هزینه‌های حمل‌ونقل، کارخانه تولیدکننده ورق، نرخ تورم و نوسانات نرخ ارز نیز بر قیمت ورق در مشهد تأثیرگذار است. در شهر مشهد به دلیل دارا بودن کارخانه‌های مختلف تولید ورق گالوانیزه و رقابت بین کارخانجات، قیمت این محصول نمی‌تواند تغییر محسوسی پیدا کند و افزایش چشم‌گیری یابد. بنابراین یکی از عواملی که در کاهش قیمت قیمت ورق مشهد فولاد تاثیر دارد، جو رقابتی بازار در این شهر و تنوع ورق‌های تولیدی کارخانجات داخلی و خارجی است. اما گاهی اوقات حتی عاملی باعث تغییر قیمت انواع ورق آهن‌آلات می‌شود که در لیست بالا قرار ندارد و به‌صورت غیرمنتظره رخ می‌دهد. به‌همین‌دلیل، امکان پیش‌بینی دقیق قیمت ورق در مشهد وجود ندارد.  در صورتی که می‌خواهید برای اطلاع از قیمت آهن و قیمت ورق آهن و سپس خرید ورق در مشهد اقدام کنید، بهتر است این کار را از بزرگترین ورق فروشی مشهد انجام دهید که محصولات خود را با کمترین قیمت عرضه کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما ارسال می‌کند.

شما می‌توانید قیمت ورق سیاه مشهد (ورق گرم)، قیمت ورق روغنی در مشهد (ورق سرد)، قیمت ورق آلومینیوم مشهد، قیمت ورق استیل آجدار امروز مشهد، قیمت ورق گالوانیزه در مشهد و … را در سایت آهن‌رسان جستجو کرده یا از کارشناسان فروش ما در این مورد اطلاعات کسب کرده و محصولات مورد نظر خود را به ما سفارش دهید.

قیمت ورق آهن در مشهد

ورق آهن یکی از محصولات فولادی است که به ورق سیاه و ورق گرم هم معروف است و با پرس کردن ورق‌های فولادی تولید می‌شود. این نوع ورق‌ها در ضخامت‌های مختلف و با عرض‌های متفاوت قابل تولید هستند و بسته به نیاز و مصرف، از جمله در صنعت ساختمان، صنایع خودروسازی، صنایع لوازم خانگی و … استفاده می‌شوند. ورق آهن با روش نورد گرم و سرد از شمش و اسلب تولید می‌شود و اساس و پایه تولید بسیاری از مقاطع فولادی است، از همین رو قیمت ورق آهن و فولاد از قیمت سایر ورق‌ها پایین‌تر است. ورق آهن به دو شکل رول و شیت تولید شده و در ابعاد و اندازه‌های مشخص و استانداردهای خاصی تولید می‌شود. از همین رو دارای دو نوع صنعتی و ساختمانی است. ورق آهن ساختمانی با استاندارد ST۳۳ و ST۳۷ تولید می‌شود و ورق آهن صنعتی هم با درجه سختی ST۵۲ تولید می‌شود که از موارد مصرف آن می‌توان به ساختمان‌سازی، صنایع فلزی سنگین، خودروسازی، صنعت کشاورزی، ساخت تجهیزات و … اشاره کرد.

گفتنی است ورق آهن رول معمولا تا ضخامت ۱۵ میلیمتر و ورق آهن شیت با ضخامتی بیش از ۱۵ میلیمتر تولید می‌شود. انواع ورق آهن موجود در بازار مشهد که از ورق سیاه و گرم تولید می‌شود می‌توان به ورق رنگی در مشهد، ورق روغنی مشهد، ورق گالوانیزه مشهد، ورق اسیدشویی در مشهد، ورق استیل مشهد و … اشاره کرد.

انواع ورق آهن در مشهد - ورق روغنی، لوله و پروفیل | آهن رسان

کاربرد انواع ورق آهن مشهد

انواع مختلف ورق با توجه به نیاز برای موقعیت‌های متفاوتی استفاده می‌شود؛ بنابراین شناخت آن‌ها از اهمیت بسزایی برخوردار است. از انواع ورق آهنی که در فرآیند خرید امکان انتخاب آن را دارید و کاربردهای متفاوتی که دارند، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. ورق سیاه در مشهد

از این ورق برای مواردی چون بدنه خودروها، ورق کف خودرو، لوله‌های درزدار، انواع پروفیل، تانکرسازی و کشتی‌سازی استفاده می‌شود.

 1. ورق آجدار در مشهد

ورق آجدار در کف عرشه کشتی، پله‌های اضطراری، کف پل عابر پیاده، کف اتاق کامیون و وانت و سطوح دستگاه‌های صنعتی استفاده می‌شود.

 1. ورق گالوانیزه در مشهد

ورق گالوانیزه برای تولید لوله‌های انتقال آب، تولید کابینت، مخازن نگهداری آب و تولید سقف سوله‌ استفاده می‌شود.

 1. ورق استیل استنلس مشهد

ورق استیل استنلس در ساخت انواع لوازم خانگی، صنایع غذایی، ساخت بدنه وسایل نقلیه مانند خودرو، هواپیما یا کامیون، قطعات کشتی‌سازی و صنایع پتروشیمی کاربرد دارد.

 1. ورق آلومینیوم مشهد

ورق آلومینیوم در صنعت حمل‌ونقل، صنایع نظامی، داروسازی، مخازن نگهدارنده سوخت و ساخت انواع لوازم خانگی استفاده می‌شود.

 1. ورق روغنی در مشهد

ورق روغنی به‌عنوان یک ورق پایه برای تولید ورق‌های گالوانیزه، تولید لوازم خانگی مانند اجاق گاز، روکش محصولات مانند روکش یخچال و تولید لوله استفاده می‌شود.

 1. ورق رنگی مشهد

از ورق رنگی در صنایع ساختمانی مانند انواع سقف و نمای داخلی و خارجی ساختمان، صنایع فلزی، ساخت لوازم خانگی و صنعت حمل‌ونقل مانند اتاقک خودرو و ماشین سنگین استفاده می‌شود.

 1. ورق اسیدشویی در مشهد

ورق اسیدشویی به عنوان پایه‌ای برای تولید ورق روغنی، تولید لوله‌های نفت و گاز، استفاده در صنعت کشتی‌سازی و ساخت رینگ و شاسی خودرو کاربرد دارد.

خرید ورق در مشهد

یکی از مهم‌ترین نکات در خرید ورق آهن مشهد، انتخاب نوع ورق است. جدای از بحث نوع، موارد دیگری همچون کارخانه تولیدکننده ورق، ضخامت، طول، عرض را نیز برای تعیین قیمت روز ورق حتماً باید در نظر بگیرید تا خرید درستی داشته باشید. چنانچه این موارد را در سایت اصفهان آهن بررسی کنید، قیمت روز ورق را نیز به دست خواهید آورد. بدین منظور اگر نیاز به راهنمایی داشته باشید کارشناسان آهن‌رسان آماده ارائه مشاوره به شما خواهند بود. در مجموعه آهن‌رسان شما می‌توانید برای خرید ورق آهن در مشهد از روش‌های متفاوتی استفاده کنید. خرید تلفنی و ثبت سفارش اینترنتی راه‌های خرید ورق مشهد در آهن‌رسان است. شما می‌توانید برای خرید ورق مورد نیازتان با کارشناسان فروش آهن‌رسان (۳۱۹۱۶ ☎) تماس بگیرید و از آن‌ها راهنمایی بخواهید و پس از مشخص کردن محصولات مد نظرتان، آن‌ها را با بالاترین کیفیت از سایت آهن‌رسان خریداری کنید.

قیمت ورق سیاه در مشهد

ورق سیاه که از آن با نام ورق گرم نیز یاد می‌شود، توسط نورد گرم یک ورق آهنی در دمای بالاتر از ۹۰۰ درجه، در ضخامت‌های ۱ تا ۱۰۰ میلی‌متر تولید شده و دارای دو نوع صنعتی و معمولی است و بر اساس استانداردهای مختلفی تولید می‌شود. این نوع ورق به دلیل متوسط بودن سختی و انعطاف در آن از پرکاربردترین نوع ورق است که برای سوله‌سازی و اسکلت‌سازی استفاده می‌شود. از ورق سیاه صنعتی در پروژه‌های لوله‌سازی، مخزن‌سازی، سد سازی و پتروشیمی نیز استفاده می‌شود.

خوشبختانه حجم زیادی از ورق سیاه مصرفی در کشورمان، توسط کارخانجات داخلی تولید می‌شود. کارخانه‌های فولاد اکسین و فولاد مبارکه اصفهان به همراه کارخانه نورد لوله اهواز و ورق کاویان از تولیدکنندگان اصلی این ورق هستند. البته کارخانجات دیگری نیز وجود دارند که ورق سیاه را تولید می‌کنند. اما در حالت کلی کارخانه فولاد مبارکه اصفهان بیشترین حجم تولید این محصول آهنی را در اختیار دارد.

ورق سیاه به عنوان محصولی پایه‌ای و اساسی برای تولید انواع پروفیل، بین فعالان حوزه آهن و فولاد اهمیت بسزائی دارد، از همین رو پیش از خرید بررسی قیمت ورق سیاه و مقایسه برندهای مختلف این محصول امکان خرید مقرون‌به‌صرفه‌ای را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با بررسی قیمت ورق سیاه از طریق وبسایت‌ یا به صورت تلفنی، محصول مورد نیاز خود را نظر اعتبار برند تولیدی، کیفیت و قیمت مقایسه کرده و مناسب‌ترین محصول را انتخاب کنید. در صورتی‌که خرید خود را با تناژ بالا نیز، انجام دهید، خرید اقتصادی‌تری را تجربه خواهید کرد.

قیمت ورق مشهد - ورق آجدار و پروفیل مشهد | آهن رسان

ویژگی‌ها و کاربردهای ورق سیاه مشهد

در دنیای صنعت و ساختمانی، ورق‌های سیاه به عنوان یکی از مهمترین و پرکاربردترین محصولات فلزی محسوب می‌شوند. این ورق‌ها به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد خود، مانند استحکام بالا، قابلیت انعطاف پذیری، سهولت در برش و خم کردن، مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ورق سیاه در مقایسه با هزینه مقرون‌به‌صرفه‌ای که دارد، کیفیت بالایی دارد. از دیگر ویژگی‌های ورق سیاه می‌توان به انعطاف‌پذیری بالا، قابلیت ماشین‌کاری، استحکام و کشش بالای آن اشاره کرد. ورق سیاه برای تولید انواع پروفیل‌ها مانند ناودانی، ورق روغنی، نبشی، سپری، پروفیل Z، چهارچوب و … استفاده می‌شود. همچنین در صنایع مختلفی مانند کشتی‌سازی و صنایع دریایی، صنعت خودروسازی، ساخت تجهیزات کشاورزی، تانکرسازی و ادوات جنگی، مخازن تحت فشار، ساخت تجهیزات ترافیکی و کنارجاده‌ای، سوله‌سازی و اسکلت‌سازی، صنعت هوافضا و … نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای خرید ورق مشهد در آهن‌رسان

امکان مقایسه قیمت محصولات فولادی در بازه‌ زمانی‌های مختلف و اطلاع از بهترین زمان خرید آهن‌آلات، ارائه برگه آنالیز محصول، دریافت مشاوره توسط کارشناسان آهن‌رسان به شما جهت خرید محصول و ارسال محصول مورد نظر، امکان ثبت سفارش برای خرید محصولات فولادی از کارخانه‌جات مختلف از طریق سایت، شبکه‌های اجتماعی و تماس با کارشناسان آهن‌رسان در کمترین زمان ممکن، امکان سفارشی‌سازی محصول با توجه به نیاز شما، امکان خرید نقدی یا اعتباری، ارسال سریع بار و امکان عودت آن در صورت مغایرت محصول با پیش‌فاکتور، ارائه ضمانتنامه قیمت و کیفیت مناسب از جمله خدماتی است که در مجموعه آهن‌رسان در زمینه خرید ورق آهن مشهد در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرد. در آهن‌رسان این امکان برای شما فراهم است که تمامی مقاطع فولادی کارخانه‌های مختلف را با خیالی آسوده بخرید، از قیمت، کیفیت و دوام این پروفیل‌های فولادی مطمئن باشید و از مزایای عنوان شده نیز بهره‌مند شوید.

جمع‌بندی

از آنجایی‌‌‌‌‌که استفاده از ورق‌های فولادی در ساخت‌وساز اهمیت فراوانی دارد.‌ لذا آگاهی از انواع قیمت ورق در مشهد برای افرادی که در مشهد و سایر شهرستان‌های اطراف در این زمینه فعالیت دارند، اولویت دارد. آهن‌رسان، امکان خرید انواع ورق آهنی در مشهد را برایتان فراهم کرده است. در جداول ارائه شده در سایت می‌توانید قیمت محصولات مورد نظرتان را چک کنید و بعد از انتخاب ورق مناسب، با کارشناسان فروش تماس بگیرید. کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه داده، فاکتور سفارش را برایتان ثبت می‌کنند و بعد از پرداخت و نهایی شدن سفارش، محصولات خریداری شده را به آدرس تعیین شده شما ارسال خواهند کرد.

قیمت ورق در مشهد - ورق سیاه و گالوانیزه مشهد | آهن رسان

سوالات متداول

 1. قیمت ورق در مشهد را از کجا ببینیم؟

آهن‌رسان قیمت روز انواع ورق آهن کارخانه فولاد مبارکه اصفهان و سایر کارخانه‌ها را در سایت و شبکه‌های اجتماعی خود منتشر می‌کند.

 1. آیا امکان برش ورق سیاه و آجدار در طول‌های مختلف وجود دارد؟

بله، در رول‌های ورق سیاه و آجدار، می‌توان ورق را در طول بهینه و طبق سفارش مشتری برش داد.

 1. آیا ورق سیاه با ضخامت زیر ۲ میلی‌متر در بازار موجود است؟

بله، برخی کارخانه‌های تولیدکننده ورق سیاه در ایران شامل فولاد مبارکه، نورد لوله اهواز و فولاد گیلان امکان تولید ورق های با ضخامت زیر ۲ میلی‌متر را دارا هستند اما با توجه به اینکه ضخامت های مذکور همچون: ۱.۸، ۱.۵، ۱.۲ میلی‌متر کاربردی نیستند، تولید آن ها برای کارخانه ها صرفه اقتصادی ندارد.

 1. آیا تمامی برندهای برتر ورق سیاه و آجدار در محصولات آهن‌رسان وجود دارند؟

بله، تمامی برندهای موجود در بازار ورق سیاه و آجدار در سبد کالای آهن‌رسان وجود دارند. از برندهای مطرح موجود ورق سیاه در بازار داخلی می‌توان کارخانه‌های فولاد مبارکه اصفهان، فولاد اکسین خوزستان، فولاد کاویان، نورد لوله اهواز، قطعات خودرو و فولاد گیلان را نام برد. همچنین تولیدات ورق آجدار فولاد مبارکه و برندهای وارداتی چین، قزاق، روس و اوکراین نیز قابل ارائه است.

 1. چگونه ورق آهن مشهد را بخرم؟

پس از مراجعه به سایت و بررسی جدول قیمت‌ها، می‌توانید سفارش خود را به صورت تلفنی یا اینترنتی ثبت کنید.

 1. بعد از ثبت سفارش ورق مشهد، زمان تحویل بار چقدر خواهد بود؟

زمان تحویل بار به عوامل بسیار زیادی چون حجم خرید شما، محل تحویل بار و … بستگی دارد؛ اما آهن‌رسان همواره در تلاش است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن ورق آهن خریداری شده را به دست شما برساند. اما برای اطلاع دقیق از زمان تحویل بار می‌توانید، از کارشناسان مربوطه در این مورد جویا شوید.

 1. معروف‌ترین کارخانه‌هایی که ورق آهن تولید می‌کنند، کدام کارخانه‌ها هستند؟

از جمله معروف‌ترین کارخانه‌هایی که ورق آهن تولید می‌کنند می‌توان به کارخانه فولاد مبارکه، کارخانه گیلان، اکسین اهواز و… اشاره کرد.