قیمت میلگرد آذر امین

قیمت میلگرد آذر امین
بروزرسانی : ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
عنوان محصول
طول
استاندارد
قیمت
12 متر
A3

25,182 تومان

12 متر
A3

25,091 تومان

12 متر
A3

25,091 تومان

12 متر
A3

25,091 تومان

12 متر
A3

25,091 تومان

12 متر
A2

25,909 تومان

12 متر
A3

25,455 تومان

12 متر
A3

25,091 تومان

12 متر
A3

25,091 تومان

12 متر
A3

25,091 تومان

12 متر
A2

25,909 تومان

بهترین قیمت میلگرد آذر امین را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

کارخانه فولاد آذر امین یکی از تولیدکنندگان میلگرد در منطقه تیکمه داش واقع در استان آذربایجان‌ شرقی و در جاده بستان‌آباد به میانه است. محصولات صنایع آذر فولاد امین بیشتر با نام فولاد آذر امین در بازار شهرت دارند.
AFA به عنوان علامت اختصاری کارخانه‌ی آذر امین بر روی تمامی شاخه‌ها درج شده‌ است.
در ادامه ضمنن بررسی قیمت آهن، به بررسی این میلگرد و مشخصات آن خواهیم پرداخت.

قیمت میلگرد آذر فولاد امین

میلگرد آذر امین به علت بهره‌مندی از کیفیت بالا و قیمت مناسب، در میان فعالان صنعت ساخت‌وساز دارای جایگاه ویژه‌ای است. این افراد به منظور پیش‌بینی نرخ نهایی پروژه‌های عمرانی خود، قیمت میلگرد را به صورت روزانه بررسی می‌کنند.
عوامل مختلفی همچون وزن میلگرد، ساده یا آجدار بودن محصول، کیفیت، برند، نرخ ارز و وضعیت بازار جهانی بر تعیین قیمت میلگرد آذر فولاد امین تیکمه داش تاثیر دارند.

مشخصات فنی میلگرد آذر امین

تولید و عرضه‌ی میلگرد کارخانه‌ی آذر امین به بازار در دو نوع ساده و آجدار و در سایزهای متفاوت از ۸ تا ۳۲ صورت می‌پذیرد. استفاده از شمش مرغوب و باکیفیت در ساخت محصول و رعایت تمامی استانداردهای لازم از دلایل محبوبیت میلگرد آذر امین تبریز محسوب می‌شوند.
موضوع قابل ذکر اینکه میلگرد آجدار A۱ تقریبا در تمامی سایزها، میلگرد آجدار A۲ از سایز ۸ تا ۱۲، میلگرد آجدار A۳ در سایزهای ۸ تا ۳۲ و میلگرد ساده A۱ تنها در سایزهای ۸ و ۱۰ توسط کارخانه آذر فولاد امین تولید می‌گردند.

وزن میلگرد فولاد امین

از مزایای محصولات کارخانه آذر امین تیکمه داش می‌توان به تولید میلگرد مطابق با استانداردهای مختلف و بهره‌مندی آن‌ها از وزن سبک و مناسب اشاره داشت. بر اساس میزان ضخامت و سایز، هر شاخه میلگرد دارای وزن متفاوتی است.
به این معنی که با افزایش ضخامت و سایز، وزن میلگرد نیز افزایش پیدا می‌کند. به این ترتیب میلگرد سایز ۸ از کمترین وزن و میلگرد سایز ۳۲ از بیشترین وزن برخوردار می‌باشند.

استاندارد میلگرد آذر فولاد امین

برخورداری محصول از استانداردهای لازم، یک عامل موثر در قیمت میلگرد آذر امین تبریز به‌شمار می‌رود. کلیه‌ی تولیدکنندگان بایستی با رعایت اصول مرتبط با استاندارد ملی INSO ۳۱۳۲ نسبت به تولید محصولات خود اقدام نمایند.
اما میلگردهای تولیدی کارخانه آذر امین علاوه بر رعایت اصول استاندارد فوق از استانداردهای ASTM A۶۱۵ آمریکا، BS ۴۴۴۹ اروپا، JIS G۳۱۱۲ ژاپن، GOST ۵۷۸۱ روسیه، استاندارد بین‌المللی ISO ۶۹۳۵ و DIN ۴۸۸ آلمان نیز بهره می‌برند.

خرید میلگرد آذر فولاد امین

به کارگیری افراد دارای تجربه و مهارت در زمینه‌ی تکنولوژی ساخت مقاطع فولادی و در نهایت تولید میلگردهای باکیفیت منجر به تمایل فعالان حوزه‌ی صنعت به خرید میلگردهای کارخانه آذر فولاد امین شده‌است.
این کارخانه علاوه بر تولید محصولات خود با کیفیت بالا، جهت کسب اطمینان مشتریان، صدور گواهی مبتنی بر کیفیت و مرغوبیت کالا برای محموله‌های ارسالی را امری ضروری می‌داند.
به منظور خرید میلگرد آذر فولاد امین چندین روش مختلف وجود دارد. خرید از درب کارخانه‌ی آذر امین تیکمه داش به شرط خریداری حداقل بار مورد نظر کارخانه، بورس کالا و همچنین خرید اینترنتی از طریق سایت‌های فعال در حوزه‌ی خرید و فروش میلگرد، از جمله راه‌های تهیه چنین محصولی به شمار می‌روند.

قیمت امروز میلگرد آذر فولاد امین

نرخ تمامی محصولات تحت تاثیر عوامل مختلف به صورت روزانه در حال تغییر و نوسان است. میلگرد متعلق به کارخانه‌ی آذر فولاد امین نیز از این قاعده مستثنی نیست.
قیمت روز میلگرد آذر امین بر اثر نوسانات نرخ ارز، اوضاع سیاسی و اقتصادی کشور، میزان عرضه محصولات مربوط به صنعت فولاد در بورس کالا و قوانین صادراتی ایران همواره در حال تغییر می‌باشد. به منظور کسب اطلاع از قیمت میلگرد آذر امین امروز به سایت آهن‌رسان مراجعه کنید.

میلگرد آذر امین؛ محصولی باکیفیت در ساخت‌وساز

ساخت میلگرد آذر امین از مواد اولیه مرغوب و مطابق با استانداردهای بین‌المللی، این کالا را به یک محصول باکیفیت در ساخت‌وساز تبدیل کرده‌است. قیمت میلگرد آذر امین تبریز بر اساس ضخامت و سایز متفاوت می‌باشد. بنابراین اطلاع افراد از مشخصات فنی محصول مورد نیازشان، جهت برخورداری از خریدی مطمئن امری ضروری است.
جهت آگاهی از قیمت انواع میلگرد آذر امین از طریق آهن‌رسان با شماره 05131916 تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگویی شما هستند.

سوالات متداول

1. علت محبوبیت میلگرد آذر امین چیست؟
بهره‌مندی میلگرد آذر امین از کیفیت بالا و قیمت مناسب باعث محبوبیت آن در میان فعالان حوزه صنعت ساخت‌وساز شده‌است.

2. عوامل موثر در قیمت میلگرد کدامند؟
نوع و وزن میلگرد، کیفیت، برند، نرخ ارز و وضعیت بازار جهانی در تعیین قیمت میلگرد موثر هستند.

3. وزن میلگرد به چه عواملی بستگی دارد؟
ضخامت و سایز دو عامل تعیین‌کننده‌ی وزن میلگرد می‌باشند.

4. راه‌های تهیه میلگرد آذر امین چیست؟
خرید این محصول از کارخانه، بورس کالا و سایت‌های مختلف همانند آهن‌رسان امکان‌پذیر است.