قیمت سپری آهنی

قیمت سپری آهنی
بروزرسانی : ۸ اسفند ۱۴۰۲
بهترین قیمت سپری آهنی را از ما بخواهید

قبل از خرید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

استعلام قیمت
دریافت پیش فاکتور
انتخاب نحوه پرداخت
بارگیری و تعیین نرخ حمل
تسویه نهایی و ارسال بار

انواع و کاربرد سپری

سپری از دو ورق عمود بر هم ساخته شده است. دو ورق که از نظر سایز با هم یکسان هستند. شکل ظاهری و سطح مقطع این محصول به صورت T است به همین دلیل به این محصول پروفیل تی T نیز گفته می‌شود. قیمت سپری آهنی بر هزینه ساخت تاثیر بالایی می گذارد و مهم است.

پروفیل T با نام سپری شناخته شده است و در ساخت و ساز و صنایع مختلف دیگر کاربرد دارد.

برای خرید سپری باید وزن آن محاسبه شود. برای محاسبه وزن پروفیل سپری نیز فرمول هایی وجود دارد که می‌توان بر اساس سایز، ابعاد و ضخامت‌های آن وزن سپری را محاسبه نمود.

سپری می‌تواند از آلیاژهای مختلف فولاد ساخته شود. فولاد دارای خصوصیات فنی و مکانیکی بالایی است. انواع ضدزنگ و گالوانیزه آن در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی مقاومت بالایی دارند و قابل‌استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف هستند. قیمت سپری آهنی به چیزهای زیادی بستگی دارد و در استانداردهای متنوع قیمت متنوعی دارد.

البته باید گفت که سپری از آهن، آلومینیوم و فلزات مختلف دیگر نیز می‌تواند ساخته شود که هر یک خصوصیات، مزایا و کاربردهای خود را دارند. برای ساخت سپری آهن از روش‌های نوردکاری سرد یا گرم استفاده می‌شود.

عمده کاربرد سپری در ساخت‌وساز و در ساخت درب و پنجره است. در قسمت اتصال تیرها به ستون، ساخت سازه‌های فلزی، ستون و خرپا، اسکلت گلخانه‌ها، سقف‌های شیشه‌ای، کاربرد در ساخت اتاق ماشین‌آلات سنگین مثل تریلی، در اتصال تیرآهن مخصوصاً سازه‌های بزرگ و عظیم، در ساخت کف ساختمان، در تقویت بتن فونداسیون، ساخت قالب ساده فلزی، چهارچوب درب و پنجره و… از انواع پروفیل در ابعاد و ضخامت‌های مختلف استفاده می‌شود.

از کارخانه‌های تولیدکننده سپری می‌توان به جهان پروفیل پارس، نورد سجاد، شکفته مشهد، کیان پرشیا، شرکت مجتمع توس حجت، شرکت پروفیل تهران و… اشاره کرد. در اینجا می توانید قیمت سپری آهنی رادر سایزها و برندهای مختلف به دست آورید.

قیمت سپری آهنی