وبلاگ

تازه ترین مقالات حوزه فولاد و آهن را در بلاگ آهن رسان مطالعه نمایید.
بازار آهن تهران یکی از بزرگ‌ترین مراکز عرضه و فروش آهن‌آلات و محصولات آهنی است که جزو مهم‌ترین بازار‌های فروش آهن در کشور به‌شمار می‌رود. بازار آهن تهران در دو منطقه مختلف شادآباد و آهن مکان قرار دارد که هر یک ویژگی‌های خاص خود را دارا هستند.
کانال قیمت لحظه‌ای میلگرد برای استعلام قیمت آنلاین میلگرد در سایزها و برندهای مختلف در دسترس شماست. برای عضویت در کانال تلگرامی قیمت میلگرد می‌توانید آیدی ahanresan@ را در تلگرام خود وارد کنید یا به لینک درج شده مراجعه کنید.
بازار آهن خین عرب مشهد یکی از مهم‌ترین بازارهای صنعتی مشهد محسوب می‌شود که در آن خرید و فروش انواع مقاطع فولادی و آهن‌آلات انجام می‌شود. سالانه بالاترین میزان خرید و فروش آهن آلات در مشهد در محله خین عرب انجام می‌شود و شما می‌توانید محصولاتی نظیر تیرآهن اصفهان، میلگرد، انواع ورق و ... را با کمترین قیمت خریداری کنید.
کانال قیمت آهن در مشهد برای استعلام قیمت آهن و سایر مقاطع فولادی در دسترس است. برای عضویت در کانال تلگرامی قیمت آهن در مشهد می‌توانید آیدی ahanresan@ را در تلگرام خود وارد کنید یا به لینک درج شده مراجعه کنید.
آهن در اکثر صنایع حضور پررنگی دارد و به‌طور مستقیم یا ترکیبی از آن در صنایع مختلفی مثل ساختمان‌سازی، خودروسازی، کشاورزی، الکترونیک، پزشکی و لوازم خانگی به‌کار برده می‌شود.
ابعاد تیرآهن ۱۴ با سایر انواع تیرآهن متفاوت است. این تیرآهن محدوده وزنی بین ۱۲.۹ الی ۳۳.۷ کیلوگرم دارد و در بیشتر کارخانه‌های تولید تیرآهن داخلی، طراحی و تولید می‌شود. از ابعاد مختلف تیرآهن ۱۴ در ساخت اسکلت ساختمانی، انواع سازه‌های فلزی و صنعتی، ساخت سوله و ... بر اساس استانداردهای معین و نوع کاربری آن استفاده می‌شود.

در دنیای فولاد و صنعت ورق‌های فولادی شباهت‌های زیادی به یکدیگر دارند؛ اما در عین وجود این شباهت، تفاوت های چشمگیری در هر نوع ورق فولادی دیده می‌شود. ورق سیاه و ورق گالوانیزه دو نوع از رایج‌ترین ورق فولادی در بازار محسوب می‌شوند. در این مقاله قصد داریم به طور کامل تفاوت قیمت ورق سیاه […]

کارخانه فولاد بافق یزد جزو بزرگترین کارخانه های میلگرد در سطح کشور است. این مجموعه بصورت سهامی خاص مشغول به فعالیت است. کارخانه میلگرد بافق یزد فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ به صورت فعال و رسمی آغاز کرده است. در ادامه این مقاله آهن رسان، شما را با کارخانه ویزیت بافق یزد بهتر آشنا […]

ورق‌های صنعتی یکی از محصولات مهم در صنایع مختلف مثل صنایع عمران، تولید لوازم خانگی و صنعتی به شمار می‌آیند. ورق صنعتی معمولا همان انواع ورق فولادی است. ورق های صنعتی از فلزهای مخصوصی ساخته می شود. این ورق از برش های تختال و اسلب تولید شده و دارای کیفیت مطلوبی هستند. در این مقاله […]